Обговорення користувача:Tyotyamotya

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

uk:Рагуль - ваша робота?--Test 23:26, 6 березня 2010 (EET)

Тут: http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A0%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%BB%D1%8C&action=history

все видно, хто що робив і робить. А шо? :)) Tyotyamotya 01:29, 7 березня 2010 (EET)

http://uk.udp.wikia.com/wiki/Як_створити_власну_вікі%3F --Test 15:41, 31 грудня 2010 (EET)

Вже виганяють мене звідси, чи що це за натяк такий? Tyotyamotya 15:47, 31 грудня 2010 (EET)
Я подумав, що когось виганяють з вікіпедії.--Test 16:11, 31 грудня 2010 (EET)
Правильно подумав. ))) Розжуй мені, будь-ласка, що це за wikia.com і хто є її власником? )
Ти не міг би цю дурну Каптчу мені вимкнути, бо вже задовбала вона мене? ))) Tyotyamotya 16:25, 31 грудня 2010 (EET)
 • Я тут такий самий користувач без можливості щось вмикати і вимикати. http://ru.wikipedia.org/wiki/Wikia (там є інтервікі)--Test 16:45, 31 грудня 2010 (EET)
Дякую. Отже всі ці вікії є власністю все того ж Вейлза, яакий сам є невідомо чиєю власністю.

Нащо ви тут пишете, як давно вже є український луркмор, на якому статті вдвічі більше і цікавіше ніж тут. Жодного копіпастингу з луркморья, новий фундамент т. би м. http://dramatica.org.ua

Ще одна? Теж власність Вейлза? Тоді яка різниця де писати? Tyotyamotya 21:10, 31 грудня 2010 (EET)
Драматика безосібна, меморія осібна. Це мертвий початок, а ви йому помагаєте. То єдиний український луркмор у справжньому сенсі цього слова. це - блог. Є різниця. Навіть поляки це розуміють - [1].
На жаль, друже, я не знаюся на цих ваших термінах, може розтлумачиш? І ще - навіщо це все? А прийшов я сюди, бо хтось мені колись на пошту скинув цю адресу. )) Tyotyamotya 23:49, 31 грудня 2010 (EET)
 1. Драматика існує на 1,5 років менше, але
   1. [2]
   2. [3]
   1. [4]
   2. [5]
   1. [6]
   2. [7]
   1. [8]
   2. [9]
   1. [10]
   2. [11]

Не страждайте синдромом каченяти, замість того, щоб робити внесок у український луркмор ви робите його в невідомо що.

Ти так і не відповів на 2 запитання:
1. Хто є власником?
2. Для чого це все? Tyotyamotya 13:40, 1 січня 2011 (EET)


 1. .Драматика - Ясон дінАльт. Але фактично дописує Безосібний, цензури мінімум.
 2. .Чому дві енциклопедії? Просто адміни цієї енциклопедії вирішили, що вони еліта і можуть писати те, що їм хочеться, а не те що в самій суті луркмора - описувати традиції та особливості інтернет спілкування різних спільнот. Їх більше цікавило обсирання. Тому сюди не пише ніхто, окрім тих, кого шлють з вікіпедії вікі-друзі тутешніх адмінів.
Ні, навіщо взагалі це все потрібно - участь у, створених закордонними організаціями чи людьми, проектах, кривлянні інтернетному, брехні, навіщо ця трата часу? Чому б не об’єднатися навколо якогось вітчизняного проекту і у ньому працювати? У серйозному проекті, а не в кривлянні. Tyotyamotya 23:05, 1 січня 2011 (EET)
Меморії був даний шанс у 1,5 роки. А щойно люди об'єдналися - виявилось що тутешні адміни - деспоти. От люди і об'єдналися навколо Драматики. Тут лишилася думка лише кількох осіб. Це - блоґ. Реєструйтесь на Драматиці. Подальші питання там, там вас читатимуть.
То я таки не зрозумів до кінця всього, мабуть, - занадто тупий.
1.Що таке те «wiki»? Це безкоштовний двигун, так званий, і його може використовувати будь-хто? Якщо так, то навіщо всіх, хто його використовує, зганяти під один «дах» - ту «медіавікі»? Тому, що використовує? А тих, хто не використовує треба ізолювати, значить, щоб про них якомога менше чутно було? 2. Як відрізнити власність одного «вікімафіозо» типу Вейлза від власності іншого і чи існує не«мафійна» вікі, конкретно - українська вікі? Тьху, вже сам заразився тими «вікіями», невже іншого терміну чи «двигуна» не існує на позначення і призначення інтернет-енциклопедії? Tyotyamotya 12:27, 2 січня 2011 (EET)
Зверніться на Драматиці, там вам усе розкажуть
Я люблю їсти борщ і буряк люблю, а тамтешні бовдури чомусь оголосили буряк символом ракотворчості. Я думаю, що це свідчить про їхню патологічну малоросійськість і україноненависництво, шизофренію, - серйозні психічні захворювання. Нехай змінять власне ставлення, тоді подумаю. Чао! ))) Tyotyamotya 13:43, 2 січня 2011 (EET)

Буряк там давно вже другорядне. Але що робити, як такою була створена українська безосібна культура. Тут ми вже нічим не зарадимо, та є багато інших тем окрім буряку.

До речі, чого тутешні адміни досі не повидаляли це гівно, ви не здогадуєтесь? По-моєму, вони пустозвони.

Ти про який буряк говориш? Про той, який у голові у тих бурякознавців? А про гівно яке? Про те, яке ти тут понаписував і яке там валяється? ГГГГГ Мене особисто не цікавить жодна «безосібна культура», культура не може бути безосібною, це - абсурд, у кожного твору, який є явищем культури, є автор, особа і особистість. Прочитавши один твір автора і зацікавившись ним починаєш шукати інші твори того ж автора, він стає для тебе авторитетом. А «безособовий» «герой» може тільки сцяти в під’їздах і свинячити у всіх інших місцях, більше нічого він не може, це - ялова корова, яка годиться виключно на ковбасу і сальцесон для московських «братиків», саме туди, вас, буряків фаршированих і відправлять у вагонах з загратованими вікнами, як це вже на протязі століть відбувається і кінця і краю цим ешелонам з буряками тупоголовими немає. Tyotyamotya 14:26, 2 січня 2011 (EET)

Я не написав тут жодної статті, але мені відомо, що з того гівна тут жодної не повидаляли, на Драматиці вони всі хоч переписані. Буряк є частиною української культури так само як і Доктор Хата і Львівське Метро. Реєструйся на Драматиці і задавай там свої питання.

Та чого верещиш? Вже давно зареєструвався, але толку - ніякого, там самі буряки і картопля! ГГГГГГГ
Відколи це Доктор Хаус є частиною української культури? Tyotyamotya 17:40, 2 січня 2011 (EET)


Можливо, не в тему...[ред.]

На ЕнцДр я також потрапив після ФМ. Гнітять срачі між Одмінами. Таке враження, що усім похуй на написання статей, головне:

 • накидати більше лайна на ворожих одмінів
 • переманити максимум юзерів під свій дах

Про Буряк як сумовите лайно я писав вже 2 місяці тому, а мене продовжують запевняти, що це пласт укркультури. Куди нам, сиволапим?? Не менш сумовитим лайном є і Хаус - абсолютно пиздуватий піндосівський Ґумор. Імхо, звичайно. В чужий монастир зі своїм статутом...

На Вашій сторінці опинився випадково - пан Левко із нав"язливістю Свідків Єгови всіх агітує за Драматику:

{{#if:|
:Ти дебіл, Усік. КОли всі вже пішли на Драматику, ти Бог зна на що витрачаєш сили. Це тобі честі не зробить.--Левко 20:11, 18 січня 2011 (EET)
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Tyotyamotya|Гайдлайнс|}} [[12]]

З "ДЕБІЛОМ" не згідний, майбуть завищене ВВВ

До сьогодні писав і там, і тут, але холівар вже заїбав. Вибачайте, що вліз, --Usik64 21:12, 18 січня 2011 (EET)

Де ви бачили холівар? По-моєму все просто: Драматика росте і розвивається, а ти нащось чіпаєш цю дохлу меморію. Суть у тому, що вона мала шанс і профапала його.--Левко 21:22, 18 січня 2011 (EET)

Ссуть у пісок. А сенс у тому, що кожен САМ здатен розібратися, у чому сенс. На розширення Драматики я витратив не менше часу, ніж Ви. І нічого. Не всрався. Якщо не випруть сраним віником - писатиму ще.
Хочу - чіпаю, не захочу - не буду рухати. Кого це має збуджувати? Совєти у нас теж були 73 роки, а тепер ПОРАДИ. Коли їх просять - тоді, б-ласка, давайте, а як НІ, то НІ.

Левку, Ви вельми нав"язливі у своїх порадах. Спрямуйте свою енергію на щось більш мирне і суспільнокорисне. Візьміть, наприклад, темку, і запиляйте на Драматиці десяток статей, щоб у юзерів сльози щастя навернулися на очі...

Щодо холівару. Особисто мені похуй, але Ви питаєте - відповідаю. Наберіть пальцями рук на Драматиці "Файна меморія", і почитайте, що вилізе. Якщо це - культурна переписка естетів, то я гішпанський пілот-винищувач. Підкинути лайна у вентилятор - стає паршивою традицією Драматики. Почитайте обговорення Деймоса. При всіх наїздах на Деймоса (я його не знаю!) він у себе на проекті стільки лайна не ллє! А для енциклопедії-луркмоару це РАК! Писав Одмінам - хєра, всім похуй. --Usik64 21:58, 18 січня 2011 (EET)

Там найбільші статті українських інтернетів. Усі туди пишуть. Яка меморія? А Довбойоб, пам'ятається заслужив, такого пустозвона-ВВВ-шника ще світ не бачив.--Левко 22:04, 18 січня 2011 (EET)

Малювати хуя до рота опоненту - це галіме школярство.

Дав би пруфлінк, але при спробі зайти на Драматику - отаке:


Енциклопедія Драматика has a problem

Sorry! This site is experiencing technical difficulties. Try waiting a few minutes and reloading.

(Can't contact the database server: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (11) (localhost)) You can try searching via Google in the meantime. Note that their indexes of our content may be out of date.

Теж, до речі, все абсолютно зрозумілою українською мовою. Дешеві понти, як і Др Хаус. І що мені з experiencing technical difficulties? Легше? Навкруги обзиватися луркойобами, а самим навіть у технічних посиланнях зазирати піндосам у дупу - це тонка укркультура? Афроамериканець має сидіти на пальмі у Зімбабве чи, на крайняк, у Канзас-Сіті. З інтернаційональним привітом, --Usik64 22:14, 18 січня 2011 (EET)


"Малювати хуя до рота опоненту - це галіме школярство." - Українців багато, не виключено, що хтось з нас школота, що ж поробиш? Але як і з усім, школта душею перш ніж тілом.

[[Мета НЕ виправдовує свинство, як і жлобство, хамство, рагулізм. Знову подвійні стандарти. У когось рахуємо коми в реченні, а комусь малюємо хуя з учанівським лейбиком. Це наз. "Я - д"Артаньян, а ви - підараси". Саме ОЦЕ мені НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, хоч ріжте на кавалки. Це ЖЛОБСТВО, а ніяка не українська мережева культура.

Здається, ми засрали людині сторінку обговорення... --Usik64 23:02, 18 січня 2011 (EET)

Та какайте на здоров’я, нема проблем. До речі, слово «жлоб» це синонім слова «рагуль», все - з тієї ж опери: «Ми - гарадскіє, пачтішо рускіє, а ані - казли». :))) Tyotyamotya 23:47, 18 січня 2011 (EET)