Обговорення користувача:Usik64/2010

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Вітаю, паничу, як ви дізналися про Меморію?--Курка Аалямб 20:55, 19 грудня 2010 (EET)

Зміст

[ред.] У відповідь на

Про ФМ я дізнався так. Подав статтю на укрВікіпедію. Мій стиль викладу викликав у них срач цеглою і - як наслідок - пропозицію писати на ФМ.


[ред.] Пам"ятаєте Баян?

На 25 з"їзді КПРС Рабинович зняв піджака, повісив іззаду на стілець; зняв шкарпетки - повісив спереду. Так проседів одне засідання. В пререрві підходять чекісти і запитують:"Рабинович, як Ви смієте так поводитися на З"їзді???". "А мені дозволила Її Величність королева Великобританії". "ЯК???!!!" "Оце потрапив я на засідання їхнього парламенту, зняв піджака, зняв шкарпетки...В перерві (як оце Ви) підходить королева, і каже: "Рабинович, це Ви там у себе на з"їзді Вашої партії так можете сидіти, а тут нєхуй"

Щоб не повторюватися. Вважаю все-таки ФМ і Драматику дружніми форматами, тому просто копіюю текст своєї відповіді там:


Дякую Курці Аалямбу за швидку відповідь, а то я вже почав трохи засинати.

Спробую по черзі.

[ред.] "А ви знаєте у чому суть буряка?"

Юзік, ти взагалі вже очумів, з Драматики статті переносити?

Апріорі я не повинен був її знати, але, прочитавши однойменну статтю (з якої мусив би чітко все усвідомити), довожу до відома Одмінів, що стаття написана так, що саме сенс її розмито в потоці тексту. Про що і велося вище. Ніяких лулзів, драми і тонкої лірики в статті не вловив; дай Бог, що на теренах України я один такий безтолковий.


[ред.] "Я трошки не розумію, навіщо ви почасти пишете статті про те, що вже почато."

Перед початком писанини я: 1. Прочитав розділ "Потрібні статті". 2. Задав конкретно Баттхьорт в пошуці, на що отримав відповідь, що статті НЕ ІСНУЄ, разом із пропозицією створити статтю, що і було зроблено. Гадаю, слід розібратися з ідентифікатором пошуку. Якщо Одмінами буде прийняте рішення про об"єднання статей - це їх право. Гадаю, внесена мною інформація може бути використана за призначенням. Якщо вона є СГ - викидайте безжалісно, з мене корона не спаде і дупощему не відбудеться.


[ред.] "Також мене тривожить, що ви всуціль копіюєте Луркмор.ру,

...користуєтесь їхніми мемами для написання і розмови. Ні, користуйтесь на здоров'я у спілкуванні, але у статтях не переборщуйте. Як не знаєте мемів укрмережі - просто пишіть статтю зрозумілими гарними словами, без "Алсо", "сабж". Москалізми("Російський мат")"

Копіюю те, що вважаю достойним для копії. Меми використовую не тому що вони (боронь Боже) російські, а виключно ті, що прозоро-зрозумілі за значенням. (Можливо, саме тому расововірний Буряк не пішов :0)). Якщо зазначене когось напружує, закладку "Редагувати" ще жоден не відміняв. А от щодо сутоукраїнських мемів - дайте лінки, створіть нормальну статтю про це. Здається, це має діставити куди більше лулзів (якось "піхвохахоньки" не того, знов скажете Луркмоар?), аніж срачі на теми ф /хв, чи г / ґ. До речі, останні не вживаю, бо вчився за Совка, і просто не знаю правил їх ужитку.


[ред.] "Я зрозумів, вам не підійшла Вікіпедія і вам порекомендували мертвий бложик вікі-друзів."

У Вікіпедію я часом роблю дописи, але там усе дуже серйозно. Саме лише поняття Кнайпи чого вартує?

А от чому таки бложик мертвий? Якщо не вдастся дочекатися реанімації - повернуся на ФМ повністю, якщо помічу певні ознаки життя - писатиму по черзі і тут, і там (доки не надоїм). З повагою, --Usik64 21:09, 21 грудня 2010 (EET)--Usik64 20:45, 21 грудня 2010 (EET)

Особисті інструменти
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти