Обговорення користувача:Zero

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Питання

Я чув , що ви невдоволені моїм правописом . Але на щастя ви не школота і не лізете вандалізувати статті . Якщо я виправлю правопис (залишу лише скрипниківку - "ія" , "И..." , ...) , цього буде достатньо , аби ваша ненависть зникла ? Чи вас також не влаштовує зміст статей ? Курка Аалямб 15:30, 25 червня 2010 (EEST)

Скрипниківку я сам використовую инколи. Зробив уже шаблон для статей, написаних нею. Зараз запилюю статтю про скрипникофаґів, потім запиляю про Харківський правопис. Ви робіть, як хочете, мене насправді дратують ваші ненаукові дослідження (як філолога). Але скрипниківка сприйматиметься набагато легше за ваш "гекспериментальний правопис".


РуССкій[ред.]

Вибачай , але не без цього . І лому не треба . Може й напишу - виправ.--Курка Аалямб 13:48, 30 червня 2010 (EEST)

Ні , звичайно не проти , просто я не хотів(поки з тої серії візьму про нещастя кубанського і недолуггість бальтійського) , бо це буде нудна вікіпедійна стаття . Хоча і така потрібна . ТІЛЬКИ БІЛЬШЕ ПРОПАҐАНДИ , називай усю мову з усіма діалектами не "руською"(вже виправив у себе) а українською . Удачі !--Курка Аалямб 13:52, 30 червня 2010 (EEST)
І якщо все-таки зможеш , додай туди хоч-якісь "лулзи".


1,5 гривня Учану[ред.]

Ти вмієш користуватися фотошопом ? Гарно

Ні, ти що. Я навіть макроси роблю на мемґенераторі.--Zero 21:26, 30 червня 2010 (EEST)

Шкода , бо є чергова ґрандійозна гидея , яка ґарантовано матиме попит , але потрібні дуже дуже вміння хвотошопу . Сам може повільно і зроблю . Але повільно і ненайкраще.--Курка Аалямб 21:36, 30 червня 2010 (EEST)


Наддн. Діалект. Так , змінив , вибач .
Зеро , як ти ставишся до того , аби зменшивши "аалямбізм" "книги демотіваторс орґ юа" , органічно сумістити її в "Повість безосібних літ" з оригінальною (не Суттю і Прапорами чи Парашею) , а оригінальною пастою Учану ?--Курка Аалямб 18:25, 7 липня 2010 (EEST)

Курка[ред.]

для твоїх коментарів є обговорення, не лізь у статті, тим паче на чужій сторінці.
єдина стаття не зменшує його інших заслуг. до речі, у повній статті і ти будеш. не буде твого імені, але будуть твої цитати. до речі, це твоє "не пизди на Курку", мабуть, також додам. а потім запилю нормальну статтю про школоту. і в тебе, мій юний друже, буде такий самий бахьорт, як і в Курки зараз. Deimos 02:43, 9 липня 2010 (EEST)

Бідолашний дегенерат. Ти ж наче поїхав. От же ж раки - усюди до інтернетів доберуться. Стаття про школоту? Я давно вже, як не школота. Може бидло, але для школоти рочків забагато. Ознака школоти - обзивати всіх навколо школотою. Навіть 29-річного Курку називав (от же ж ти телепень - невже по стилю письма не викупаєш, хто малий, а хто ні?)--Zero 11:34, 9 липня 2010 (EEST)
>>невже по стилю письма не викупаєш, хто малий, а хто ні?
по стилю письма й справді усе зрозуміло. Deimos 16:57, 9 липня 2010 (EEST)
>>по стилю письма й справді усе зрозуміло.

Тобто через те, що ви написали речення з малої літери, допустили грубе зяяння та одночасно жахливий збіг приголосних, можна вважати вас школярем? Гаразд, як забажаєте, пане.--Zero 03:04, 12 липня 2010 (EEST)

Аалямбізм[ред.]

Я власне мав на увазі свій правопис , але радий буду почути , що ж в твоєму уявленні в моїх статтях не так (можеш відредагувати якусь статтю для прикладу) , аби я зрозумів , і відредагував інші статті .--Курка Аалямб 13:14, 11 липня 2010 (EEST)

Чесно - суб'єктивізм не ставлю собі за мету , видно так виходить . Чому ж ти не вказуєш щоби виправив ? І ні , я пишу тільки про те , що було . Попри міти я є автором дуже невеликої кількости мемів . Навіть ненависний Деймосу пів кози не я вигадав . Просто настільки постійні(принаймні регулярні) згадки про напівмоскальську кров (таке часто буває) , що виникнення мему поруч з москалі-козоїби було неминуче .--Курка Аалямб 14:29, 13 липня 2010 (EEST)

До речі , в новій версії статті навіть опитування є і ще дещо укінці . Якщо ти там зареєстрований , обов'язково проголосуй .

Прошу ознайомитись з покращеною версією (не меморійною) статті про діалект тут