Обговорення шаблону:Анонімус

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Цей шаблон є параграфами, що виключають один одного. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:06, 25 червня 2011 (EEST)


Поясню прямо. На цьому шаблоні написаний маразм. Ібо юзербокс застосовано на сторінці неймфага. Неймфаг і анонімус за визначенням антоніми. Значить - це тупе фапання на Лурочку, де місцеві школярі не вдумалися в те, що написали в юзербоксі. А наші зкопірили. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:05, 25 червня 2011 (EEST)

Це юзербокс. --Deimos обг 22:29, 25 червня 2011 (EEST)
І шо? На ньому писати значить можна всяку дурню? Приведу для наглядності грубий приклад: На юзербоксі вагіна з цицьками, а текст "Цей користувач ЧСХ (МПХ російською)". Сенс приблизно такий самий.
«ЧСХ (МПХ російською)» — як мене вже заїбали (вибачте за різкість, накипіло) ці «перекладачі мемів».
О! Тепер вже й я можу написати: Деймосе, контролюйте свій дупобіль.
і?
«На ньому писати значить можна всяку дурню?» — нарешті ми порозумілися. --Deimos обг 22:38, 25 червня 2011 (EEST)
Справа Ваша. Я вказав на безглуздість цього юзербокса. На відміну від Вас нічого не зіпсував, нічого не видалив. Можете подібними дурнями обклеїти власну сторінку хоч по периметру. Але навіщо?

Те ж саме стосується шаблончика Ня. Ви люто переносите Няуку в Інкубатор, а на власній сторінці чіпляєте Ня. Вибачаюсь: не один хер? Няука витвір, можливо, хворого, проте українського мозку, а ня — чиста калічка (наголос хоч на А, хоч на І) з луркойобського сприйняття янонської. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:05, 25 червня 2011 (EEST)
«Можете подібними дурнями обклеїти власну сторінку хоч по периметру. Але навіщо?» — бо це моя сторінка, очевидно ж.
«Ви люто переносите Няуку в Інкубатор, а на власній сторінці чіпляєте Ня» — бо "няука" — породження хворого мозку школяра, який вирішив, щовигадав мем. А ня — японське звуконаслідування кошачого нявкання. Відчуваєте різницю? Плюс до того — це ж не плашка, яка паскудить кожну першу вашу статтю, а юзербокс.
І з чого це у вас зненацька така ненависть до лурки? --Deimos обг 23:10, 25 червня 2011 (EEST)
Загально відомий фак на лого паскудить кожну першу сторінку проекту, а Ви за нього тримаєтеся, як Ленін за броньовик.
Про плашки я писав в Порталі: напишіть, що плашки - прерогатива адмінів. Чи адміна Деймоса. Особисто. Таке собі виключне право. І все, питання знято.
Ненависті до Луркмор'я у мене ніколи не було. Проте дерти з нього юзербокси не слід. Неполіткоректно якось. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 00:09, 26 червня 2011 (EEST)
Я не казав, що це чиясь прерогатива.
Проте Ви де-факто забороняєте створювати плашки і користуватися вже створеними, покладаючись при цьому лише на власний смак. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 11:35, 26 червня 2011 (EEST)
Я лише написав, що плашки — ознака що зі статтею щось не так. Тому не слід чипляти на кожну статтю десятки плашок невідомо якого призначення. Про лурку — у вас таки є ненависть, бо ви прозріваєте її усюди, незалежно від того, має сабж до неї відношення, чи ні.
Лурочку я любовно луркаю, і беру з неї найкраще --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 11:35, 26 червня 2011 (EEST)
Як ті юзербокси, які були скопійовані з вікіпедії.--Deimos обг 00:43, 26 червня 2011 (EEST)
Я нічого не копіював. Маєте приклади, приведіть. Поки беззмістовна критика. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 11:35, 26 червня 2011 (EEST)
Саме так. Беззмістовна критика юзербоксів. З вашого боку. І будь ласка, утримайтеся надалі від псування чужих реплік, неможоливо читати. --Deimos обг 12:48, 26 червня 2011 (EEST)
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти