Обговорення шаблону:Харківський правопис

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Якого біса ти сюди лізеш, школярику? --Zero 14:38, 25 червня 2010 (EEST)

а ти смішний. Тупий, але від того не менш смішний. Deimos 15:20, 25 червня 2010 (EEST)

Не вмієш відповідати на запитання - так би й сказав. Добре, що хоч питанням на питання не відповів. Ти мене сюди затягнув своєю діяльністю, я зацікавився, тепер я вже не піду. Так що будь ласкавий не заважати (і грамотно писати, звісно). --Zero 15:53, 25 червня 2010 (EEST)
ха-ха, а що ти хотів почути у відповідь? мисли реально. вас, ідіотів, які фапають на "харківський правопис" поки що більше (аж двоє!), але я від того не збираюся переставати писати правильно. Deimos 17:33, 25 червня 2010 (EEST)

[ред.]
Продовження дискусії тут

[ред.] Двоє на одного?

Добре, у такому випадку я сам напишу нормальний текст. а вам двом має бути соромно, що жоден з вас не спромігся його написати. Deimos 19:25, 25 червня 2010 (EEST)

Ти або не розумієш (підкажу , ми навмисне не пишемо , Т-с-с-с-с!!!) або просто на дух не виносиш скрипниківки . Якщо перше - я натякнув . Якщо друге - то не лізь у чужі статті . Зеро захоче - напише .

Зеро треба забанити. Причина - не вміє конструктивно спілкуватися і нормально писати (тут я вже не про вашу скрипниківку, а про взагалі норми моралі). Щодо "дух не виносиш" - раніше мені було все одно, але через таких, як ви, вона починає мене вибісювати. Deimos 19:34, 25 червня 2010 (EEST)
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти