Однокласники

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Равшан і Джамшуд про Однокласників

Невідомо чому, але світ якось так влаштований, що коли людині перевалює за сорок [1], вона починає судомно розшукувати

Отже, коли різноманітна школота збирається фкантектє, народ посивіше і полисіше вибирає Пепсі 1-класників.

Зміст

[ред.] Вони самі про себе

На сторінці реєстрації (переклад з москальської, люб’язно наданий онлайн-перекладачем perevod.i.ua)


odnoklassniki.ru - це спеціалізований проект по пошуку друзів шкільних і студентських років. Тут кожен має шанс знайти і відновити втрачені багато років тому дружні і приятельські зв'язки. Сайт odnoklassniki.ру об'єднує старих друзів в одну велику мережу яка дозволяє не лише здійснювати пошук людей, але і спілкуватися з ними прямо на сайті, призначати реальні зустрічі.

Зареєструвавшись на проекті однокласники.ru Ви робите крок назустріч відновленню дружби з шкільними або студентськими приятелями. Багато хто з нас втратив контакт з хорошими друзями дитинства і юності і давно зневірився знайти тих людей, з якими пройшли найвеселіші дні життя. Більшість людей, що вже відбулися і дорослих, відчувають ностальгію по минулих шкільних і студентських роках і потребу поділитися цими світлими спогадами з їх же минулими учасниками. Саме тому пошук колишніх однокласників і одногрупників на сайті однокласники.ру користується величезною популярністю.

[ред.] Ми про них

[ред.] Їх власники

DST вже володів 75% компаній Forticom Group Limited (FGL), якій належало 60% соціальній мережі. В ході угоди фонд викупив долі FGL у міноритаріїв. Крім того, придбав компанію Odnoklassniki - власника інших 40% соціальній мережі - це все абсолютно без лулзів

Фонд DST був заснований в 2005 році. На даний момент йому належать мессенджер ICQ, 10% акцій соціальної мережі Facebook, долі в компаніях Zynga, "ВКонтакте" і інші активи.

[ред.] Плюси

[ред.] Мінуси

[ред.] Затишненьке про новий афігенний дізайн

Вже скільки-скільки в інтернеті убогих, абсолютно не функціональних сайтів, але з недавнього часу...

Однокласникам вдалося всмоктати в себе усю цю убогість і жах, і навіть перестрибнути їх усіх разом узятих на три голови вперед. Такого шизофренічного інтерфейсу який бидло-користувачам підсунула бидло-адміністрація однокласників немає навіть у калькулятора Електроніка МК-52 1985 року випуску, втім, Анонімус стверджує, що калькулятор цей був дуже непоганим, що тільки посилює міру лайновизни інтерфейсу Одноглазників.

Срач, який зустрічає поцієнта після авторизації, важко піддається опису. Жахливо усе глючить і гальмує, перехід назад не відбувається, тільки якщо застосувати ctrl - alt - del.

Проте абсолютно ясно одне: людей, які працювали над новим дизайном, систематично впродовж року били арматурою по голові, а до яєць на ніч підводили 200 вольт.

Здорові люди таке гівно робити не можуть. У квітні-травні 2010-го року на світ спустилася друга версія описаного вище дизайну [1]

[ред.] В інших Вікі

[ред.] Все пізнається в порівняннях

[ред.] Ще в інтернетах

[ред.] Примітки

  1. Один знайомий казав, що коли тобі за сорок, ти вранці прокинувся, і в тебе ніц не болить - значить ТИ ВМЕР
  2. Однокашники - це ті, з ким хльобав кашу з одного котла; так - на відміну від цивільних, які "якщо Ви такі розумні, то чому ж не ходите строєм?" називають своїх одногрупників просто одногрупниками, бувші курсанти мали не одногрупників, а однокашників
  3. Ото залупило - це те, що російською "однофамильцы" - хто не в’їхав
  4. Головне управління боротьби з організованою злочинністю МВС України не приховує, що активно відпрацьовує соціальні мережі Керівник інформаційно-аналітичного підрозділу "Скорпіон" що входить до складу розвідувально-аналітичного управління (управління кримінальної розвідки) ГУБОП, підполковник міліції Снежана Курпан повідомила в інтерв'ю ZN.UA: "Ми не лише користуємося програмним забезпеченням відомих фірм, але і самі розробляємо технології які покращують пошук і використання інформації оперативного характеру, що має строго обмежений доступ. Тут збираються дані про кримінальних "небожителів", їх зв'язків, минулого, сьогодення і навіть прогнозованого майбутнього. Зокрема зараз дуже активно відпрацьовуємо соціальні мережі (Однокласники, ВКонтакте, Facebook...) і в цілому Інтернет. Це дає масу можливостей, від отримання відеофотоматеріалів і до цікавих повідомлень". Наприклад, по словах С. Курпан на форумах обговорень і обміну думками відносно різних тим можна виділити неймовірно корисні посилання. "Скорпіон" був створений в 1991-му. Тоді в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) Міністерства внутрішніх справ України виникла потреба в структурі, яка б займалася збором, акумуляцією і обслуговуванням баз даних, необхідних для боротьби з кримінальними угрупуваннями.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти