Shiitman

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Олександр Володарський)
Перейти до: навігація, пошук
Шіітман.

Шіітман(в житті Олександр Володарський, 1987 р.н.) - відомий ЖЖист, власник блогу shiitman, сам родом з Луганську, постійне місце проживання - місто Нюрнберг(Німеччина). Станом на 10 грудня 2009 року сидить в Лук’янівському СІЗО міста Києва за акцію "Ебись за национальную комиссию по морали", про що нижче.

Зміст

[ред.] Акція «Ебись за национальную комиссию по морали»

ВРУ на фоні Шіітмана з тьолкою, які «їбуться» за національну комісію по моралі. Фото - Корр.

Перша звістка про подію з’явилася на сайті Самозахист[1], беручи до уваги інші джерела вимальовується така хронологія подій:

О, до речі, окрім фоток є також і відеозапис акції ;)[8]

[ред.] Реакція народних мас

Юний Че Гевара Шіітман на плакаті

Загалом реакція блогерської спільноти розділилися на дві нерівні частини: одна, кількісно менша і менш активна частина, засудила акцію. Для когось це було просто аморально, для когось - нудний баян (шокувати людей нагим тілом та статевим актом - це не є контемпорарним винаходом), іншим не сподоаблося, що цей мультикультурний персонаж припхався сюди з Німеччини, щоб демонструвати нам своє дегенеративне авангардне мистецтво. Інша ж, більш активна і чисельніша, дружньо підтримала Шіітмана криком, гаслами, бурлінням коментарів і креативом. Першим текст і фотки запостив Олексій Плуцер-Сарно[9], учасник російської арт-групи «Війна»(lm:Война). Крім того, по темі пройшовся, здійнявши дикий галас, Уточька[10], після чого всіх заспокоїв Адольфич[11]. Також відгуком на дійство відмітилися депутат Олесь Доній[12] та російський математик(і не лише) Міша Вербіцький(lm:Миша Вербицкий)[13]. Всі р’яно підтримали Володарського і засудили дії міліції.
4-го листопада з’явилася заява Вінницької Правозахисної Групи, яка, ясна річ, також підтримала автора і засудила владу:

...Перформенс відомого блогера Олександра Володарського та його анонімної партнерші під назвою «Єбіться за Національну експерту комісію з питань суспільної моралі!», під час якого оголені учасники імітували статевий акт біля будинку Верховної Ради України, мав на меті привернути увагу суспільства до нетерпимого стану масових порушень прав людини в Україні, що мають місце як внаслідок ганебного законодавства, так і завдяки бездарній та непрофесійній роботі Національної експертної комісії з питань суспільної моралі. Обрані активістами форма і назва акції повністю відповідають загрозам українському суспільству та загальноєвропейському культурному простору внаслідок системних прогалин та недоліків українського законодавство, насамперед Закону «Про захист суспільної моралі». Тому критика влади і критика закону в даній ситуації є максимально захищеними Конституцією України та міжнародними договорами нашої держави...

— Вінницька Правозахисна Група[14]

Після цього і до сьогоднішнього дня періодично під стінами СІЗО/Суду/Парламенту/МВС/Адміністрації президента(підкресліть потрібне) проходять народні мітинги і акції на підтримку Шіітмана[15]. Але серед широкого загалу справа втратила актуальність і про неї потроху забувають.

[ред.] Реакція політиків

Ющенко підписався за Шіітмана о_О

Що цікаво, акцію не оминули своєю увагою і великі політичні фігури. Так, наприклад 30-го листопада імпровізований мітинг під стінами адміністрації президента відвідав Віктор Ющенко. І не просто відвідав, а ще й попіарився перед народом і, що вже взагалі на голову не налазить, підписав народну петицію на підтримку Володарського[16]. Щоправда, демонстранти забули розповісти панові президенту, що Сашко не просто протестував, а власне світив генітаіями перед будинком парламенту, тому реакція президента зрозуміла і її можна списати на брак інформації, а також бажання попіаритися і обісрати Юлю, що він, не соромлячись, і зробив.

(link) Новодворська про Володарського

Крім того, 8-го грудня на ютубі з’явилося відеозвернення Валерії Новодворської з приводу справи Володарського. Британські криптологи так і не змогли розшифрувати, що ж хотіла сказати бабуся, бо слог дуже плутаний її і Йоду майстра мовлення нагадує.

[ред.] Кінець

За неперевіреними даними, 18-го грудня близько 18:00 Володарського випустили на волю[17]. Ось і казочці кінець.

[ред.] Див. також

НЕК
Олесь Ульяненко

[ред.] Виноски

 1. Перша звістка про "справу Шіітмана"
 2. [1]
 3. Коментар дівчини про подію
 4. Галерея фоток з акції
 5. Ще галерея на Корреспонденті.
 6. Зі слів свідків, Володарського схопили лише через те, що замість того, аби тікати, що було б логічно в такому становищі, він став роздавати журналістам інтервйу.
 7. Хронологія розвитку подій з 3-го по 12-те листопада
 8. Відеозапис акції, лише для повнолітніх!
 9. Плуцер-Сарно про акцію
 10. Уточька про акцію
 11. Адольфич про акцію, читайте коментарі
 12. Олесь Доній про акцію
 13. Міша Вербіцький про акцію
 14. Повний текст заяви ВПГ з приводу справи Володарського
 15. Дивись наприклад відеозаписи з мітинга 10-го листопада
 16. Ющенко підписався за Володарського
 17. Володарського випустили
Отримано з http://ukrmemoria.com/Shiitman
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти