ПДРС

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Лоґотип ПДРС
Російські війська визволяють Феодосію. Малюнок дитини, що читає на ніч Правду ПДРС.
Типова реклама на сайті
Fofydja 02.jpeg

Фофудья!
Ісконно ґоворю вам! Фофудья!


ПДРС (Придніпровсько-Донецький Робітничий Союз; рос. Пріднєпровско-Данєцкій Рабочий Саюз) — гумористичний ресурс, зроблений в вигляді сайту компартії для стьобу та лулзів. Пародіює (вельми успішно) українські ліві та проросійські політичні сили[1]. Сайт відкрився 2 листопада 2006 року. Станом на жовтень 2010 р. остаточно скурвився, нові матеріали неякісні й виходять дуже рідко.


Зміст

[ред.] Сайт-провокація

Адекватна людина розуміє найобку через 4-5 рядків прочитаного тексту (спочатку сприймаючи сайт як гніздо комунізму), але окремі персонажі сприймають інфу серйозно і починають всіляко страшиться засиллям комуністичного невігластва на Україні. У тематиці сайту широко використовуються ліві і шизофренічні ідеї та стилістика, гіпертрофована ненависть до всьому бандерівського та інші популярні на 1/8 матеріали.


[ред.] Проекти

ПДРС має серйозний арсенал проектів, які різнобічно висвітлюють його "діяльність". Таким набором можуть похвалитися далеко не всі великі та справжні партії, що й казати про стьоб, нехай і якісно виконаний. Склад вміщує:

1. Партійні документи (устав, звіти і т.д.).
2. Блоґи (думки біля станка). Нових дописів давно не було і вже не буде.
3. ПДРС-педія - коротко про ясне. Можна її вважати вікіпедією для комуняк і про комуняк.
4. Робоча поезія.
5. Робочий телетайп - стрічка новин.
6. Ізба-читальня - літературна секція (проза).
7. "Правда ПДРС" - газета з випусками, все як нада.
8. Наші активісти - список віртуалів, від імені яких публікуються матеріали.

[ред.] Політична програма

Копіпаста з головної сторінки сайту (обережно, кацапська недомова):

1. Повышение зарплаты для трудящихся до 1030О (тысячи тридцати) гривень!

2. Введение специальных рабочих судов.
3. Нет сифилитикам в Верховной Раде!
4. Ежегодная выдача детям трудящихся конфет (на 1 мая).
5. Отмена украинского языка (вообще). Учёные ПДРС установили, что «украинска мова» – идеологическая диверсия поляков и пилсудчиков против России! Наши учёные говорят - хватит идти на поводу у Запада! Хватит коверкать русский язык!
6. Зарплата начальников и директоров должна быть не больше чем у рабочих.
7. Создание школ для детей рабочих, где взяточники-учителя не будут издеваться над детьми рабочих и ставить им несправедливые и незаслуженные двойки!
8. Рабочий союз со странами, угнетаемыми мировым капиталом – Кубой, Сирией, Ираком, Саудовской Аравией, Белорусью, Палестиной!
9. Даёшь безплатные курсы Русского языка для Западноукраинских рабочих!!
10. Даёшь увеличение поголовья рабочих! Мы требуем: Выплачивать 100 000 гривен при рождении рабочего! А при рождении буржуя его родители должны возместить государству 100 000 гривен!
11. Привлечение к производительному труду представителей всех наций и народностей!


[ред.] Природній ідіотизм та його наслідки

Проте розуміння стилю викладення та загального змісту доступні далеко не всім людським істотам. Тому часом виникають казуси, коли матеріали передруковуються в офіційну пресу (а іноді навіть і перекладаються мовами інших гомосапієнсів). Яскравий приклад - Естонія[1][2][3], де дбайливо переклали текст, прокоментували та навіть підписали малюнки ПДРС. Також сайт ПДРС має іспаномовну версію [4]. Кому й навіщо вона потрібна - ніхто не знає.


[ред.] Контент

Автори ПДРС (до того ж анонімуси вже не анонімуси, ґуґліть, анони) - дуже працьовиті люди. Сайт містить дуже велику кількість автентичного контенту (в т.ч. і малюнків) та майже ніколи не запозичує його у інших, а їх маленька ПРДС-педія на даний момент навіть випереджає нашу Меморію за кількістю статей.[2]


[ред.] Приклади контенту

1. "Заткнуть глотки американо-грузинским брехунам!" [5]
2. "Бывшая тёлка Андрюши Ющенко - крашеная сучка!!!" [6]
3. Особливу увагу заслуговує виставка "Веселий танк" [7].


[ред.] Примітки

  1. Насамперед КПУ, партію Регіонів та ПСПУ.
  2. І контент там з точки зору лулзів набагато кращий, рекомендуємо до ознайомлення після тестування на рівень антібендерівсько-перетворюючого ферменту у вашому організмі!Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти