Петро Щур

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
(link) Петро Щур — «Мамина Світлиця»

Петро Щур - зірка вітчизняної естради, який за рівнем інтернет-слави вже давно перемахав Поплавського, Козловського і навіть Зіброва. Проживає в селі Мужилів, Підгаєцького району, Тернопільської області. Неймовірну масову популярність здобув після виконання пісні "Мамина Світлиця" (яку ви можете бачити он в тому кліпаку) і грі на чудовому прикарпатському інструменті "дримба" (якого у відео через хєрову якість ніц не видно). Судячи з вбранства приміщення, записували відео у якійсь студії звукозапису, з чого можна зробити висновок, що цей п'яний жигун прийшов туди на кастинг. І правильно! З такими вокальними даними прямо на Євробачення!!


[ред.] Міфи і легенди

А дійсно - Петро Щур - одна з найтаємничіших зірок українського шоу-бізнесу. Одні кажуть, що він живе в сільській місцевості, тримає в підвалі ручного Поплавського і пише разом з Пономарьовим новаторський emocore-альбом, який переверне світову альтернативну сцену. Інші джерела стверджують, що Петро Щур живе в Тибеті і телепатично транслює музику Шамбали в мізки депутатів Верховної Ради. Нещодавно Наталя Могилевська зізналась в інтерв'ю, що саме Петру вона присвятила свій останній хіт "Real O". То хто ж він такий Петро Щур - людина-загадка для мільйонів фанатів?


[ред.] Зіркове життя

Петро отримує грамоту. Той ще алканафт, між іншим.
Безумовно, його можна порівнювати з Джимі Пейджем і навіть називати "українським Фреді Меркюрі" - він весь в цих іпостасях. Цим і зумовлене те, що його як самородка запросили на "Бандерштат-2008" (http://petroschur.ucoz.net/news/2008-10-20-4) . А на фестивалі "Нівроку" Петрик відчув, що воно таке - слава:
...після того, як він виконав на сцені «Нівроку» пісню «Мамина світлиця», яка стала мегапопулярною, коли хтось її розмістив у Інтернеті, натовп кілька хвилин голосно скандував: «Щур!-Щур!-Щур!»

— Цей дядько - знахідка! — розповіли музиканти тернопільського гурту «Лос Колорадос», які привезли Петра Щура для того, щоб він оголошував їхні пісні, співав з ними та грав на дримбі. — Його знає вся Україна, а він не має ні мобільного, ні домашнього телефону. Тому ми поїхали шукати його в село, відоме вже з його записів на «Ютубі» — село Мужилів Підгаєцького району».

Сам пан Щур був втішений такою увагою. Він невміло виводив автографи з найкращими побажаннями від Петра Щура у блокнотах фанатів.

— Розпишіться! Ви обіцяли! А-а-а-а! — кричали фанати, прориваючись до Петра Щура через міліцейський кордон...

Петро Щур - Первый Фан - Сайт

Відомість Петра досягла того, що в інтернеті навіть з'явився фан-сайт (http://petroschur.ucoz.net/) Щура, де віддані фанати розміщують усю відому про нього інформацію. Аналітики Луркмоару стверджують, що так недовго і до створення Культу Петра Щура Преподобного, який поставить на коліна всю Україну і підімне під себе Автокефальну церкву Поплавського.

[ред.] Фанський куточок

(link) Хор ім. Петра Щура
Я гадаю, що Петро Щур - це світило сучасної Української естради, це просто скарб, який потрібно зберегти.

Петро Щур - загадковий, непередбачуваний; ловелас, якого світ не бачив... Митець..... Петро Щур - це український Стінг! Лучіано Паваротті! Як на мене,то це надлюдина... З безмежним творчим потенціалом... Я впевнений, що музика- це не все, в чому можна побачити його хист... Хоча в музиці він справді сильна фігура!!! Ніжний голос, як в Херувима... Можливо Петро Щур є посланцем Господа на цій грішній землі, або навіть месією нашого часу! Він може стати опірним каменем в будівництві нових віросповідань!

Прихильники, які лазяють Фкантактє, можуть вступати в його фан-клюб (http://vkontakte.ru/club1305331)

Обожнювання Петра Батьковича досягає неймовірних масштабів. Був створений навіть аматорський хор ім. Петра Щура, у предводителі якого неважко впізнати відомого блоггера, подкастера і музиканта Анвара Азізова. За словами керівника хору, він продовжуватиме свою діяльність і буде писати нові пісні на радість своєму кумиру.

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти