Помаранчова революція

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Помаранчева революція)
Перейти до: навігація, пошук

Помаранчева революція - грандіозна агітаційна реклама кандидата у президенти України Пасічника. Із назвою типу "Помаранчева реклама" можна було легко спалитися, тому як прикриття була вигадана назва "Помаранчева революція". Одна з найвідоміших подій, що відбулися у 2000-х роках на землях колишнього совка. Народила безліч мемів, в тому числі такі, що використовуються в Інтернеті.

Зміст

[ред.] Майдан

Під час помаранчевої революції на Майдані було багато людей. Люди були з Києва та привезені автобусами з інших міст. Там були дурні люди і ще дурніші. Дурні - це ті, що стояли на Майдані і кричали "Ющенко так!", ще дурніші - ті, які кричали "Ющенко так!" безкоштовно. ...Помаранчевий анонімус із сумом констатує імбіцильність соціуму і похмуро дрочить на бандерівські ікони.

[ред.] Наколоті Апельсини

хочу вас паддєржать..

[ред.] Американські Валянки

[ред.] Російський Спецназ

[ред.] Казли, каториє мєшают нам жить

Віктор Федорович, відчуваючи, що його позиції поступово слабнуть, почав нервувати і допускатись помилок, які не раз доставляли лулзів простим громадянам. 22 жовтня 2004 року Янукович, виступаючи на зустрічі з представниками районів Луганської області, заявив, що після перемоги на виборах його команда буде працювати на благо всього українського народу. Підсумував сказане він епохальними словами, що збереглися для нащадків на відео

"Я верю, что сильных и здоровых людей намного больше, чем тех козлов, которые нам мешают жить!"

[ред.] Так!

[ред.] Разом нас багато!

Пісня "Разом нас багато" стала гаслом Помаранчевої революції. Виконав цей хіт івано-франківський гурт «Ґринджоли». Якщо хтось забув слова, скачати та прослухати цей трек можна тут.

Ось текст пісні:

Приспів:

Разом нас багато — нас не подолати! (4 рази)

Фальсифікаціям - ні! Махінаціям - ні! Понятіям - ні!
Ні брехні!
Ющенко - так! Ющенко - так! Це - наш президент.
Так! Так!

Приспів

Ми - не бидло, ми - не козли.
Ми - України доньки і сини.
Зараз чи ніколи — годі чекати!
Разом нас багато — нас не подолати!

Приспів

[ред.] Посилання

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти