Користувач:Deimos/Курка/висер 9

Матеріал з Файна Меморії
< Користувач:Deimos/Курка(Перенаправлено з Пів кози)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пів кози (задня частина кози) - мем Учану , суть якого полягає у продовженні вже відомого мему "москалі - козоїби" . Трактується як найкращий подарунок тролю-москалю і один з найкращих антимоскальськотролінгових засобів .

Мем веде свій початок з треду на Учані , де один з безосібних сказав , що "сьогодні дізнався про те , що наполовину москаль і тому просить діставити йому пів кози" . Адреса треду . Та друге повідомлення цього треду (http://uchan.org.ua/b/res/11415.html) прояснює стан справ .

Пізніше , ЮАчані , де один цікавісний безосібний задав професійним москалям питання "Якщо б я їбав пів кози , я б став москалем ?" - http://uachan.com/b/res/15859.html
Трохи згодом було потролено москалів от у цьому треді - http://uachan.com/b/res/15865.html наступним тестом :

Москаль-козоїб:- Приветики, учан. Дело в том, что есть одна украинская тян. Она сказала мне, что все украинки дают в жопу, прежде чем дать в пизду. Притом они дают все русским. Правдо ли это, и стоит ли мне переезжать на украину?
Українець:- Привіт УАчан , Справа в тому , що є одна коза тян . Вона сказала мені , що всі кози дають в жопу , перед тим , як дати в пізду . Притом вони дають всім москалям-козоїбам . Чи правда це і чи варто мені приїжджати у сарайчік до моєї пухнастої втіхи ?

Опісля цього мем "пів кози" остаточно закріпився у вказаних значеннях . Певний час тому на Учані було зроблено ще один комплект "подарунків москалям"

Також у серії було спародійовано відому фразу "іноді краще жувати" .