Сполучені Штати Америки

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Піндосія)
Перейти до: навігація, пошук
Символи Омерики
Карто

Сполучені Штати Америки (Америка, США, Піндосія, Піндостан, Омерика) — країна пожирателів чізбургерів і картопель фрі, батьківщина Макдональдсів і іншої хуйні. На даний момент є однією з злиденніших і вбогих найкрутіших країн світу. Має велику армію і, щоб та не сумувала, постійно випробовує її на кому попало. Межує з Москаляндією, Канадою та Мексикою. Має дуже кумедного президента.

Зміст

[ред.] Трохи скукоти

[ред.] Населення

Типовий американець

Населення Америки на 95% відсотків складається з потомків біженців і бандитів, тому культури, як такої, в них майже не має (як може зародитись культура у країні, яка складається з бандитів), за це ми її й недолюблюємо. Так як «корінні» американці всі по резерваціях, а серед основного населення таких нема, американці люблять посрачувати чий прадід доплив до Омерики раніше.
Станом на 2010 рік, населення США складає 309 млн. пожирачів чізбургерів.

[ред.] Мова

В основному, в Омериці людішкі розмовляють «американським» діалектом англійською, який відрізняється від «британського» варіанту лише присутністю пекельних скорочень типу «Kinda» => «Kind of», «Whatcha» => «What you» і так далі. Такі слова-потвори були принесені до мови ніграми-реперами і іспанцями, які приїздять до країни. Інші мови, якими розмовляють в Омериці:

[ред.] Релігія

Відношення до релігії у цій країні дуже трепетне, всі поважають і вірять в Бозю і не мислять свого життя без нього і гамбургерів. Найпоширеніші релігії — протестанство і католіцизм. Атеїстів у Омериці всього лише 4%, що дуже засмучує анона. Навіть в Ватикані атеїстів більше.

[ред.] Армія

Baghdad.jpg

Як вже було сказано, Омерика має дуже велику і могутню армію і не соромиться випробовувати її. [1]

[ред.] Освіта

Освіта у америкосів найвбогіша в світі. Середньостатистичний американський геній знає приблизно стільки ж скільки наш 9-класник, так я все що ми вчимо ще в школі, америкоси вчать по інститутах і коледжах. Задорнов, хоч і ідіот, колись видав геніальну фразу:

Американський інститут це коли наші, в америці вчать китайців математики.


[ред.] Посилання

[ред.] Примітки

  1. Добре живуть: постійно воюють, але економіка найкраща в світі ($14, 2 трл.).


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти