Ратушняк

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
(link)

Ратушняк Сергій Миколайович — расовий український політик, мер міста Ужгорода. Нещодавно прославився в українському інтернеті, коли з'явився ролик з расово вірними коментарями, які він дав про Кролєга та його агітаторів. Перед цими коментарями він відпиздив місцеву повію, яка підробляла в Кролєга агітатором.

Фабула: йшов собі мер[1] по вулиці, і побачив перед собою палатку Арсенія. Невідомо, що саме викликало праведний гнів у мера, але він повалив палатку і дав пари пиздюлів дівчинці-агітаторці, яке just for lulz відправили полежунькати в лікарню зі струсом мозку. Пояснив свій вчинок Ратушняк просто. Пряма мова збоку у вікні.

Ролик, а також реакція на нього влади (тобто її фактична відсутність) та ZOG, обговорювалися у жежешці та на форумах, Ратушняк миттєво опинився третім відомим українським мером, після неповторних Добкіна та Черновецького.

[ред.] Вибори 2010

Сабж взяв участь у президенстьких перегонах і набрав чесні 0,12% голосів. Нєциї підозрюють, що Ратушняк був технічним кандидатом і діяв на користь жінки з косою: «мочив у сортирі» її конкурентів, промовляючи такі речі, які сама цьоця Юля публічно сказати б не наважилася. Якщо це правда, то одрежимість сабжа темою "жидка-Яценюка" — це ніякий не патологічний анти½тизм, а прицільне і добре розраховане говнометання.

[ред.] Аналогії

Якщо ти не в курсі української політики, то знай: якщо наш Кролєг - це ваш Кірієнко, то наш Ратушняк - це ваш Макашов. Одним словом, розберетесь самі.


[ред.] Примітки

  1. Що саме по собі звучить абсурдно, знаючи, що після покупки собі мерседесів і майбахів ходити вони розучуються.
Niwt9k 04 80.jpg

Матеріял цієї статті СТАРИЙ
як лайно мамонта

Сюди кожен юзер може додати, ЩО САМЕ на його думку старе, і що з ним робити


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти