Румунія

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Румунія (також відома як: Ци́ганія, Циганстан або Засрата земля) — країна звалище, десь під Україною і Молодовою. Славится своїми ци́ганами і протухшою їжею. Найбідніша країна Європи, навіть сусідня бідолашна Молдова відчуває себе мажором в порівнянні з Румунією.

Зміст

[ред.] Історя

Президент Румунії Троян Безсексу

Першими поселенцями на цій землі були: срамати і гопи, але потім вони зрозуміли, що тут повна жопа тяжке соціальне і економічне становище, і переїхали в Молдову. Але були такі що і залишились, ті міцні горішки кликали себе «румянами», звідси і пішла назва країни. Наступні століття на цій землі буянили і бухали українці і османи, поки повністю не засрали місцевість і покинули її назавжди. Жити туз залишились лише румяни. З 1877 року румяни неофіційно визнали себе незалежними і живуть тут нелегально.

[ред.] Населення

Румунські цигани

На Румунії неофіційно проживать 20 мільйонів циган, 2 мільйони ведмедів і лише декілька сотень людей. Більшість населення неосвітчені, займаються переважно цирковими виступами і торгівлею агропродуктами.

[ред.] Економіка

Румунія — сільськогосподарська країна, в основному займається свинойобством і курячими боями. Багато фермерів вирощують траву, найбагатші — картоплю. 92% відсотики території країни не придатні для вирощування сільськогосподарських культур через надмірну засратість, тож траву доводится вирощувати у підвалах.

Велика частка населення розводить ведмедів, через що ведмеді становлять велику часту населення. Подекуди траплялись випадки, коли ведмеді розводили румин.

[ред.] Збройні сили

Румунські збройні сили налічують 117 доброваольців, та 23 танкіста і собаку, що в любу годину можуть безжально атакувати ворога на відстані 1 кілометра, якщо ворог знаходиться далі, то їм як завжди, впадло. Румунія завжди славилась і славиться своїми танками Т-55, 1945 року випуску.

[ред.] Румянсько-Українська війна

Одного разу, в 2008 році, румунські довбойоби дипломати захотіли мати український острів Зміїний, щоб мати хоч якусь незасрату територію. Україні надійшли листи з проханням надати острів румянам. Україна відповіла ядерними ударами Чорнобиль—Бухарест. Також, ймовірно Україну намагалися атакувати румунськими танками, але вони не дійшли до українських кордонів, були зломані дорогою.

[ред.] Дуже цікаві факти

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти