Сайт рідного села

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Дівчинка з фалоімітатором — переможиця якогось там конкурсу на кращий сайт рідного села
N9yka Ljybov.JPG

Няў! Ця стаття переповнена любов’ю та обожнюванням. Якщо хочеш — додай ще!
Сюди кожен юзер може додати, ЩО САМЕ стало обєктом його любови

Cайт рідного села являє собою зроблений нашвидкоруч як правило на Юкозі сраний ресурс. Є предметом лютого ґонору творця і об’єктом кпинів з боку адекватних людей.

Зміст

[ред.] Передумови

Юкоз дивиться на тебе, аноне, як на перспективного адміна сайту рідного села

Приводами до створення такого сайту є:

[ред.] Особливості

Власне через жадання слави творець гівносайту полюбляє лишній раз запхати свою фотографію, підписану ім’ям і прізвищем, і йому байдуже — в тему це, чи ні.

Окремий гівноресурс може носити горде назвисько Портал. Таке трапляється, якщо бажання прославити(ся) зашкалює, а також якщо в сусідньому селі вже є сайт, а «в нас должно буть лутше». Наявність статусу «портал» трохи частіше, ніж ніколи залежить від кількості.

[ред.] Дивно, але факт

Але незважаючи на це, є і достойні уваги сайти з категорії «Сайт рідного села». Вони не нервують бігучими рядками, фотографіями не в тему, тупими розділами типу "АБАЛДЄТЬ :-(", дибільними новинами типу «В клюбі знову дискотека» і т. д. Адміністратори цих ресурсів якщо і не мають великих навиків в веб-дизайні (укоз ім на допомогу) проте мають почуття прекрасного, адекватність мислення, в них відсутнє зашкалююче почуття власної важливості і бажання прославитися на все село.

[ред.] Посилання

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти