Свята Мотря

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Cв.Мотря вчить кумедності Його Серйозність

Свята Мотря, вона ж Матрьона, вона ж Мотрона (свята Мотря Москальська) - православна свята.

Будучи сліпою від народження, не стала серйозною, зберегла віру у кумедне, дехто навіть розказує казки про те, як вона вчила кумедності саму серйозну людину XX ст., хоч з цього нічого не вийшло (а може й вийшло - це тільки Кумедний знає) [1].

В наші часи серйозні люди прикриваючись образами святої Мотрі намагаються відновити владу Чорного Володаря на просторах святої Русі. Мабуть тут як завжди не обійшлось без Кумедного і його жартів.

[ред.] Свята Матрьона і Україна

[ред.] Примітки

  1. Взагалі-то, якщо серйозно, то церква усю цю історію про Матрьону і Сталіна вважає сектанством, вигаданою легендою; у роки війни Матрьона перенесла чимало поневірянь: сліпа від народження, позбавлена з 17 років можливості ходити, проживала у фронтовій Москві без прописки у чужих людей. При цьому рятувалася від міліції сама, і рятувала своїх тимчасових господарів. Сталін і Матрьона - це два протилежні полюси; перший - представник темних, демонічних сил, друга - Божа людина; не могло у них бути нічого спільного.
  2. Про цього красунчеґа історія взагалі видумана, оскільки він, по-перше, не міг очолювати битву, що отримала назву Льодове Побоїще у 1242 році по причині власного малолєцтва, а, по-друге - на його руках кров одновірців - мешканців Новгорода, яких він тупо здавав татарським господарям для того, щоб утримуватися у владі; особисто катував і нищив одноплемінників за неуплату ясиря татарам
  3. Добросовісно просрав Москальську Імперію більшовикам, які і вчинили ритуальне вбивство за законами Кабали членів його родини - дійсно невинних людей

[ред.] Посилки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти