Свідомит

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Свідоміт)
Перейти до: навігація, пошук
Fofydja 02.jpeg

Фофудья!
Ісконно ґоворю вам! Фофудья!


[ред.] Майже визначення

Моск. СВИДОМИТ

Так ісконно руССкіє люді називають українських патріотів.

"Свидомость" - (укр. рас. "національна свідомість" - "нациАнальная свідомість") - специфічна форма особливо запущеного ФГМ, поширена серед українських поцреотів. Москальськай аналог - фофудья, хоча на відміну від фофудьєносців "свидомые" у своїй більшості не відхрещуються від цього позначення, оскільки спочатку в нього був вкладений позбавлений негативного забарвлення сенс. - це частковий переклад з расового руССкого Луркморе.ру - [[1]] - ключові слова не перекладені.

[ред.] Москалі про їх розуміння "свидомитов"

(Переклад)

Одвічні місця проживання "свидомитов" - усе, що на захід від Вінниці і Житомира. Такі центри як Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль заселені свідомітами трохи більше, ніж повністю. Проте останні 5-10 років спостерігається стійка тенденція асиміляції свідомітів в центральних регіонах, а головне - в Києві (гастарбайтери і так далі), де свідоміти успішно ввібрали звички бидла, що раніше свидомітськими не вважалися.

Звідси - такі види як бидло-свідоміт, небидло-свідоміт, офісний планктон-свідоміт і так далі.

Зважаючи на звіз свідомітів для демонстрацій до Києва, кількість свідомітів різко збільшилася в 9000 разів після помаранчевої революції і продовжувалf рости увесь час правління Пасічника, який фактично неофіційно оголосив Свідомість державною доктриною. [[2]]

Отже, аноне, ти, ніби, зрозумів.

Абсолютно відкидаючи нормальні адекватні національно-патріотичні почуття українців, москалі вбачають лише один негатив, як то:

[ред.] Трохи висновків з написаного


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти