Секта Свідків СРСР

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Секта Свідків СРСР — так називають деяких учасників совкосрачів — суперечок про СРСР.

Типовий представник

Члени секти вірять, що врятують людей, якщо поділяться з ними своїми спогадами про радянське життя.

Молоді сектанти, які не пам’ятають радянські часи, переказують спогади своїх батьків, старших членів секти, або ж те, що десь прочитали чи почули. Вони намагаються врятувати якомога більше людей, тому проповідують усім і з будь-якого приводу (просто коли побачать чотири літери — «СССР» — чи якийсь жарт про радянські реалії), навіть коли це цілком недоречно і руйнує дискусію.

Свідки СРСР бувають різних «обрядів»: як «за СССР», так і проти — їх [не] полюбляють не за це. Члени секти є провокаторами і активникм учасниками совкосрачів.

Основні ідеї[ред.]

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Мрія кожного відданого справі свідка

Зазвичай зводяться до того, що за тих світлих часів всі були злиднями рівні, забезпечення хлібом та видовищами краще, існував «ум, честь і совесть» та були відсутні кляті буржуї. Досить виразною особливістю є відношення до ряду питань:

  • Ленін — бог, цар і герой — і це не обговорюється;
  • незважаючи ні на що, комунізм є єдиним можливим напрямком розвитку людства і він рано чи пізно настане;
  • США, НАТО, Захід та взагалі всі країни, де не вважають Леніна богом — зло;
  • ринкові віднисини — пекельне зло;
  • сучасна історія наскрізь брехлива та забула про великі досягнення будівників комунізму;
  • в будь-якій дискусії гостро реагують на критику і відстоюють свою точку зору шляхом безкінечного її повторення та звинувачення критика в фашизмі, шовінізмі і націоналімі тощо;

Ритуали[ред.]

У розпалі дійства

Щорічно 7 листопада направляються всім скопом на яку-небуть площу зі встановленим на ній Картавим, де проводять синтезування/накопичення знань/спогадів для подальшого їх розповсюдження.

Що тягне туди Свідків із року в рік, яко птахів у вирій, нам достоменно не відомо.

Британські вчені, провівши ряд дослідів на гризунах і короткошерстих червонодупих макаках, зробили висновки, що головним чинником ритуалу є закладені у підкоркову порожнину напівсвідомі спогади про прутень, що тоді стояв міцно, і ковбасу за 3,20; другим чинником є приховані підсвідомі мрії мазохістського характеру щодо отримання парураз паєблу від представників фошистської молоді.

Другий щорічний цикл: 9 травня. Виконувані дії залишаються незмінними, але ще додається скиглення про те, що колись СССР було Силою, а якісь демократи це все проїбали.

Також[ред.]

А ще так називають організації комуністів (КПУ, КПРФ) або подібних до них «лівих» Шаблон:ПС