Фаг

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Семен)
Перейти до: навігація, пошук
7779 5240 thumb.jpg
Не перетворюйся на фага

Слово фаг (fag) походить від англійського faggot, що означає буквально "педик". В інтернетах так звичайно називають ревних прихильників чогось (певної програми, людини, іміджборди, життєвої позиції, групи тощо), тих, хто на чомусь дуже схиблений. Уперше був використаний на Форчані, де й були вигадані більшість його різновидів. Кількість різноманітних "фаґів" настільки велика, що перелічувати їх усі немає жодного сенсу. Ви й самі можете створити їх, беручи слово (будь-яке) і додавши до нього суфікс (можна через дефіс). Суть більшості з них є зрозумілою одразу ж після прочитання, як то смайлофаг, ігрофаг, блогофаг, icq-фаг, лінуксфаг, металфаг і т.д. Є особливі випадки - найпопулярніші фаґи, про яких варто згадати.

Зміст

[ред.] Види фагів

[ред.] Семен

Семен, Сейм Персон, Сеймфаг (від англійського Same Person, Samefag) — людина, яка відповідає на іміджборді на свої ж повідомлення, створюючи іллюзію спілкування. Оклик "Семен!" має означати те, що людину викрили.

[ред.] Фейли мему

[ред.] Смайлофаг

Той, хто вживає смайлики там, де вони потрібні чи ні. Від людей, що просто інколи використовують смайлики, відрізняється дуже легко - його смайли завжди недороблені, тобто замість :) він пише )))). В інтернетах їх рідко люблять, і ФМ тому не виключення. (Якщо Меморія вся складається з лулзів, хіба потрібні смайлики в якій-небудь статті?:)

[ред.] Олдфаг

[ред.] Ньюфаг

На відміну від олдфага має лише одне значення: новачок. Ньюфаг - це як нуб, але не так зневажливо. Іронія тут в тому, що в перекладі слово Ньюфаг означає Новий підар, а Нуб (Newbie) - просто новачок, а в українській мові образливішим буде Ньюфаг, але так склалося в інтернетах, що нуб - значно образливіша лайка.

[ред.] Неймфаг

Анонімус, який підписує свої пости на іміджборді, ніком чи тріпкодом (тріпфаг). Тобто вже не анонімус.

[ред.] Інші

Повертаючись до лінгвістичних дослідів, зауважимо, що від слова "фаг" пішли також поняття фаготрія - феномен постійного збільшування числа різноманітних фагів, і -фажність (звичайно олд-).

[ред.] Синоніми

[ред.] Цікаво знати

В англійській мові слово fag використовується лише за прямим значенням, тобто підар. Тобто якщо ви скажете людині: "ти так любиш аніме, ти справжній фаг!", він може образитися. Будьте обережні!

[ред.] Див. також

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти