Сергій Лук’яненко

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Fofydja 02.jpeg

Фофудья!
Ісконно ґоворю вам! Фофудья!


Сергі́й Васи́льович Лук'я́ненко (11 квітня 1968, Каратау, Казахська РСР) — російський письменник-фантаст. Попри прізвище, а певно саме завдяки йому відомий українофоб.


Хоч і встиг народитися у 1968, писати вчився - як і всі - ручкою.

Все було б не так і погано, але у 1992 якось примудрився придбати собі друкарську машинку «Brother», і протягом тижня на радощах запиляв підряд три розповіді — «Фуга в мундирі», «Слуга» і «Поїзд в теплий край». Через рік вони публікуються в журналі «ФАНТАКРІМ-МЕГА-СЕРІЯ», а згодом перші два отримують престижні авторські премії «Інтерпресськон» (1995, 1996) [1]

Автор цілої низки різнобічних "Дозорів" [1]

Зміст

[ред.] Марення автора втілені

Літературні твори

рос. Сумеречный дозор (2004) — I місце на фестивалі «Зоряний міст» (2004) в номінації «За краший цикл, серіал і роман з продовженням».

[ред.] Трилогії

Дилогії

Романи

Конкуренты (2008)

Повісті


Комп'ютерні ігри

[ред.] Вигадані світи і істоти


[ред.] А ще є інший Сергій Лук’яненко

Чоловік бореться ПРОТИ закриття української школи у м. Красний Луч на Луганщині

У м. Красний Луч Луганської області п`ятеро батьків учнів україномовної школи №15 вже другу добу проводить голодовку на знак протесту проти її закриття.

Про це в інтерв`ю кореспонденту УНІАН повідомив один з тих, хто голодує, депутат міської ради, колишній мер міста (2002 - 2006 рр.) Сергій ЛУК’ЯНЕНКО.

За його словами, серед вимог тих, хто голодує – скасування рішення сесії міської ради №20 від 28.12.2010 р. про закриття школи, відставка заступника міського голови Людмили МЯГКОЇ і начальника Управління освіти Наталії ПОСТРЯКОВОЇ.

Необхідність закриття навчального закладу в мерії пояснюють тим, що в школі, розрахованій на 1 тис. 176 учнів, навчається всього 240 дітей, а в наступний навчальний рік набирається ще менше школярів. Закриття школи в міськраді не пов`язують з бажанням закрити саме україномовну школу, оскільки в місті є ще 2 школи, де навчання ведеться двома мовами. Головний мотив – брак коштів на утримання.

За словами ж С.ЛУК’ЯНЕНКА, кошти на утримання школи є. У школі навчаються 307 учнів приладобудівного технікуму, працює школа мистецтв на 100 чоловік. В рахунок орендних платежів вони оплачують усі комунальні послуги. Він стверджує, що фактично закриття школи розпочалося ще в 2006 році, коли почали говорити про її закриття, відлякуючи тим самим батьків учнів.

С.ЛУК’ЯНЕНКО вважає, що школу закривати не можна, оскільки вона розташована в густонаселеному 3-му мікрорайоні. За його підрахунками, через невеликий проміжок часу ще дві школи цього мікрорайону не зможуть прийняти всіх бажаючих навчатися. «Від такого закриття варто чекати тільки згортання життєдіяльності міста», - вважає він. С.ЛУК’ЯНЕНКО також заявив, що міська влада «тупо виконала вказівку з оптимізації шкільної мережі», не подумавши про дітей, не обговоривши ситуацію з батьками. У той же час батьківським комітетом зібрано більше 1 тис. підписів жителів мікрорайону проти закриття школи. ТУТ


[ред.] Примітки

  1. Дехто Дозор українською перекладе Варта, але це не вірно, бо Варта = Караул, а не Дозор; а от perevod.i.ua і українською видає Дозор
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти