Словник/Д,Ж,З

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Словник:Д,Ж,З)
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

[ред.] Депутат Омельченко

Сабж при усіх реґаліях

Депутат Омельченко (Омельченко Григорій Омелянович) — народний депутат України, який прославився на весь пострадянський інтернет своєю любов’ю до нагород. Не у кожній банановій республіці можна знайти генерала, який здатен начепити на себе стільки блискучих залізяк

У ЖЖ-ці є докладне дослідження усіх нагород сабжа тиць

[ред.] Дев'яності роки

90-і роки - суворий період у новітній історії (що почалася в кінці 80-х років), котрий формально бере одлік з року роспаду СРСР — 1991-го - й кінчився десь 1999-го, а де-не-де йде й доси.

[ред.] Дівчина

«Хто скаже, що це хлопець, — хай перший кине в мене камінь.»
Переробка копіпасти з «12-ти стільців»

Дівчина — статевозріла особа жіночої статі з усіма зовнішніми проявами останньої, яка, проте, не мала сексуального контакту.

Оскільки питання «мала чи не мала» на лобі не написано, у багатьох суспільствах дівчиною прийнято називати молоду незаміжню жінку; як ти зрозумів, аноне, акцент саме на «незаміжню».

Є ті, хто твердять, що в інтернетах дівчат немає — є лише камвхори. Ну, їм видніше.

Ще у цій Вікі

[ред.] Дуля

Dulja.jpg

Дуля — стародавній християнський православний знак життя, кохання любові і спасіння, яким кумедні люди користуються дуже давно.
Використовується православними нарівні з хрестом для самозахисту, а також щоб розвіювати злі чари. Серйозні люди сприймають цей знак дуже серйозно, так само як до речі і хрест, адже він якби нагадує про несерйозність моменту.

Дулі показують, крутять, підносять, прячуть в кармані, тикають під носа і т. д.

[ред.] Дурень

Дурень, моск. Дурак, або Дурепа (ж.р.) — людина, що вірить в усяку дурню, причому робить це серйозно.
Як сказав один великий і мудрий православний мирянин: «Основной постулат философии шута — тезис о том, что все дураки, а самый большой дурак тот, кто не знает, что он дурак.
Кто сам себя признал дураком, перестает быть таковым. Иначе говоря, мир сплошь населен дураками, и единственный неподдельный мудрец — это юродивый, притворяющийся дураком.
С православной точки зрения, самый дурной человек, которому нечего уповать на райское блаженство, — не душегуб и не разбойник с большой дороги, а тот, кто твердит:
„Я все знаю, я всегда прав“.
С таким нельзя общаться, нужно повернуться к нему спиной — и бежать прочь.»

Походження слова
Слово вживається носіями Мови досить давно, бо дурні існують від створення світу, вже Адам себе виставив дурнем на весь світ (див. Прабатьківський гріх). На думку британських українських вчених, поняття дурень походить від турецького слова «dur» — твердий, впертий, твердолобий.

[ред.] Задорнов

Задорнов Михайло Миколайович — російський письменник-сатирик. Відомий своїми творіннями на тему «Які американці тупі, а наші москалі кмітливі».
Писати і жартувати на цю тему почав десь з початку 00-вих нинішнього століття, до того часу жартував про «які наші кмітливі». Останнім часом остаточно їбонувся на голову і почав вигадувати «нову філологію» — по аналогії з «новою хронологією» інших нездорових людей, — він виводить російську мову ажно від Адама (який був козак), і вже випустив на цю тему книгу. А колись, ще до 2000-них, був непоганим сатириком.

Сабж прославляє москалів все життя і протягом усіх виступів. Каже, що «амєріканци — тупиє»[1]. Всі проблеми та вади москальського народу пояснює тим, що в них в алфавіті ще є непотрібна буква «Ё»:

Гаварят русскіє многа п'ют, ета ніправда, французи, напрімєр, випівають то же калічества в тєченії дня, а русскій челавєк випіваєт с утра(ЄСТЬ У НАС ЄЩЬО БУКВА «Ё»!11)

[ред.] Примітки

  1. , коли вони винаходять айФони, а москалі бухають

[ред.] Посилання

[ред.] Зварич

Ми у Файній Меморії чули про двох Зваричів:

[ред.] Захарій

Сторінка з твіттеру Захарія

Захарій — найбільший плавучий кран LK-600 в Європі, що був задіяний на роботах під час спорудження Подільско-Воскресенського моста. 18 листопада через невдалий маневр від навернувся і більше не встав, що зупинило роботу над мостом ще на невизначний час. Падіння Захарія стало топ-новиною тижня в Києві і місцем паломництва багатьох цікавих. В перші години після падіння було підготовлено купа майже однакових фотозвітів, що всіх реально задовбувало. Захарій також завів собі аккаунт на Твіттері: @kranzahary.

[ред.] Зоряні війни

Чорний Володар

Маленька казка про великі вчинки, про Всесвіт, про життя, про боротьбу, про подвиги, про Імперію і Республіку, про Чорного Царя Володаря.
Може використовуватися як підручник з психології.
Люди, які знають історію України досить легко зможуть прочитати закладене у фільмі послання до предків нащадків, якщо вкладуть конкретний історичний зміст в такі поняття як Імперія, Республіка, Імператор, Чорний Володар, принцеса Лея і т. д..

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти