Словник/И,І,Ї,Й

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Словник:И,І,Ї,Й)
Перейти до: навігація, пошук

[ред.] Ієрогліф

Ієрогліф (з грецької: святознак) — картинка, іконка, зображення, знак, символ, які використовуються для збереження і передачі знань, позначення чогось. Люди користуються ієрогліфами в усьому світі, але найбільшого розвитку культура вживання ієрогліфів досягла на Далекому Сході, зокрема у Китаї.

Зміст

[ред.] Імперія

майстер Йода — кумедна людина, яка перемогла імперію
.

Імперія — те, у що перетворюється спільнота кумедних людей, коли вони починають сприймати життя занадто серйозно і втрачають багато лузлів. Від того, що люди починають з нею боротися Імперія лише стає серйознішою. Єдиний перевірений метод боротьби — праведне кумедне життя і ріст кумедності серед мас.

Див. також Чорний Володар.

[ред.] Ісус

Народження Ісуса

Ісус — кумедний казковий персонаж, який спас всіх своєю кумедністю. Православні вірять, що це сам Кумедний, який на деякий час став людиною. Мусульмани з цим не погоджуються, але теж вважають Ісуса дуже кумедним і святим.

Найкумедніші казки про Ісуса зібрані у Великій Книзі Казок.

На згадку про те, що Ісус воскрес будучи розіп’ятим на хресті таким чином зловив багато лузлів, показавши дулю серйозним людям, кумедні люди по всьому світу люблять зображувати хрестики, херити всяку фігню а також крутити дулі (в подібних ситуаціях). Ви теж можете спробувати.

[ред.] Йоб

[ред.] Йолка

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти