Українські цінності

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Солов'їна)
Перейти до: навігація, пошук
Ціннісний набір №1 середньостатистичного сферичного коня у вакуумі українця

Мабуть, ні про що більше не балакають українці, як от про українські цінності. При чому скрізь. І на семінарах науковців, і в бані, і за столом після 14-ї чарки. А от що саме - оті Ваші українські цінності - ніхто чомусь зформулювати не взявся.

Тому ми почнемо. Система така: цінність - розділ. А далі - патріоти, СТАВАЙ!

Лєнту за лєнтою набої подавай
Вкраїнський повстанче - в бою не відступай!
Набір №2

Зміст

[ред.] Патріотизм

Патріотизм - то є, як Ви усі знаєте, любов до Батьківщини, до батьківщини, до місця, де Ви народилися і виросли.

Себто: до Батьківщини = України, і до батьківщини = Сумщини, Черкащини, Рівненщини, Тьмутороканщини, Заліщиків і Позадуппя.

Україну люблять усі українці. Це факт, з яким не посперечаєшся.

Краще всього Україну любити з Чорончо, чи з Сіднея. Ну, на крайняк, з Нью-Йоркщини чи Техащини. При чому, чим далі Сідней, Невадщина чи Чорончо - тим більше й більше там українці люблять Україну.

Проте, на запитання: А чому би Вам не повернутися? Нині Україна - незалежна держава. Будете разом із нами будувати її економіку, добробут; любити на справах, якби... У відповідь як правило чуєш:

- Я би ж радішчю, пжоте у мене в Чорончо є бензокольонка, петроль, розумієш?

- Розумію, не ідіот...

[ред.] Працелюбність

Усі українці, на відміну від ганебних москалів, - ну ТАК люблять працювати!!!

У результаті чи то любові до сільської праці, чи то сталінсько-хрущовської політики з трудоднями і "нє пущать с калхозов!" - усі працьовиті українці у 1960-1970 рвонули до міста, де стали почесно називатися рагулями. Тепер лозунгом працьовитого українця став:

Хай горять ті кляті буряки,
Мамо, дайте гроші на книжки!

Результат ми бачимо сьогодні: Україна, яка годувала себе, вічно історично голодних москалів та інших кацапів, а заодно і пів-Європи з Африкою, завозить гречку з Китаю. Аноне, якщо Ти вчився у школі. Ану, згадай: ДЕ в Китаї росте гречка?

Працьовиті українці як лишень не називалися - і вуйками, і полішуками, і рагулями. Сільська праця перетворилася на тягар українця, на його ганьбу. Селянин НІКОЛИ не отримає в Україні статус вище, аніж бидло. І мешканці міст будуть дивитися на нього зверхньо і з презирством. Учорашній колгоспник - сьогодні офісний планктон - дивиться на свого односельця, як на лайно.

Саме за сільське походження біло-блакитні почали звати Ющенка Пасічником.

Презирство до селянина пре у нашого бомонду (що лишень вчора вимив ракотиці в міській ванній) і політикуму.

[ред.] Націоналізм

Націоналізм у нормальних людей - це нормальна любов нормальних людей до своєї нації, споріднено, як патріотизм - любов до своєї чи то держави, чи то малої батьківщини, про що написано вище.

У нас в Україні все як завжди переставлено з ніг на голову.

У нас "нацик" (він же "майдаун", він же "Бандерлог", він же "майданутий", він же "жидобандерівець") - це фашист; такий собі Чикатило, граф Дракула, у якого з кутка рота стікає цівка людської крові, в руках - тупа пилка "Дружба-2", якою він 15 хв. тому розпиляв беззахисного москаля, а за поясом - сокира із залишками москальських мізків.

У нас тисячі людей живуть в державі Україна, при цьому ненавидять цю державу на підсвідомому рівні, і в той же час моляться на сусідню Росію, як на воїна-визволителя, такого собі Георгія-Переможця, що вогняним мечем покарає ненависних бандерлогів.

Я завжди запитував у бандероненависників: "Люди. Подумайте. Ви вважаєте бандерівців тупими садистами, що пиляли москалів пилками і саджали дітей на вила. Чому в областях, де бандерівці (теоретично) творили свої страшні злочини - Волинь, Рівненщина, Тернопільщина, Львівщина, Івано-Франківщина - до цих ізвергів, нелюдів у людській подобі толерантне відношення, а там, де не ступала нога жодного бандерівця - Луганщина, Донеччина, Дніпропетровщина, Харківщина - готові бити тебе бейсбольною бітою чи арматуриною по голові за одне лише згадування імені будь-кого з українських націоналістів??"

Раисся - вперде!!

[ред.] Мова солов'їна

[ред.] Боголюбов, чи трішки про релігійні вірування

Про те, що Ісус був гуцулом, спочатку розповідали анекдоти, а зараз абсолютно серйозно досліджують різні наукові уми.

В Україні основна релігія - православне християнство грецького (візантійського) канону.

Усі ми глибоко віруючі люди, визнаємо одне хрещення на відпущення гріхів, чекаємо воскресіння мертвих, і життя будучого віку, амінь [1].

Проте...

[ред.] Високий професіоналізм

Дану цінність розглянемо на прикладах

Української висококваліфікованої медицини
Отже, щоб стати лікарем, треба

Потім ми дивуємося, чому лікарі, якщо пацієнта привезли "поцієнт скорєє мьортв, чєм жив" - лікарі спочатку цікавляться, чи є кому за нього заплатити, при чому - одразу конкретну "мінімальну" суму, а потім підходять до клієнта - гроші треба відбити. А от - виживе - не виживе - то вже Божа справа...

Грамотні освітяни

Нехай (як при доведенні теореми)

Куди піти вчитися?

Правильно - збираємо не такі вже значні кошти, залишки непрокурених знань - і в Драгоманова!

Через чотири роки - бакалавр, ще рік - і висококваліфікований спеціаліст / магістр приходить у школу вчити дітей.

Одне "АЛЕ". Вчорашній трійочник так і вчити буде - адже грамотності у виші не навчають, а шкільна база - див. вище - прокурена поза школою. Фейл.


[ред.] Ненависть до москалів

Почну з того, що ненависть ніколи не була цінністю. Лише любов.

Про ненависть до москалів реально говорити живому ще воякові УПА, до якого в хату вдерся москаль у формі НКВС, і з яким він вів непримиренну збройну боротьбу. Війна і ненависть, на жаль, завжди йдуть поряд.

Зовсім інша справа - нинішні інтирнет бійці - школота, якій тільки й дай на чому вимістити зайвий адреналін, виділений від надмірного тиску у спермосистемі.

Приклад. Китай

Я по-доброму вклоняюся перед китайським народом.

Приклад 2. Україна.
Питання.

Шановні! Не дай Бог, звичайно, як припре воювати - хто буде на Вашому боці, а хто - на боці Вашого ворога?

Хочеться вірити

[ред.] Українські жінки

Україна - не бордель!

Здавна в Україні шанувалася Мати - Берегиня

Чому ж - хотілося б запитати - наші Берегині роз'їхалися по усьому білому світі, виходять заміж за негрів-арабів-турків-китайців, обслуговують гареми-борделі-ВІП-супроводи де тільки?

Емансипація, усілякі там Клари Цеткін, Рози Люксембург, Олександри Коллонтай і Рози Землячки добряче розкурвили нашу прекрасну половину. Тепер маємо те, що маємо.

Маффка шляхетна

Від того, звичайно, наші жінки не стають менш ціннісними, про що не забув нагадати навіть Президент. Коротше, коли українські жінки весною починають роздягатися - то таки є на що подивитись!

[ред.] У цій Вікі

Дещо інше [3]

[ред.] Ще в інтернетах

[ред.] Примітки

 1. Закінчення однієї з основних молитов Православ'я "Вірую"

 2. *Знайомий священник УПЦ-МП, почувши, що охрещений у КП, порадив "перехреститися"
  *У лаврах та інших святинях УПЦ-МП християн - прибічників УПЦ-КП - не допускають до прийняття християнських таїнств, хоча хрещення різноманітних баптистів-п'ятидисятників визнають, як канонічні
  *Українська мова не визнається УПЦ-МП як канонічна для здійснення молитов, а лише для світського спілкування, не зважаючи, що на день П'ятидесятниці Ісус дав через Духа Святого апостолам здатність розуміти і розмовляти саме тими мовами, якими говорять народи, що їм неслося Євангіліє
  *Усім байдуже, що "канонічною" РПЦ-МП зробив абсолютний атеїст, цар Петро І, чисто по-імперськи відділивши церкву від Візантійської; при цьому єпіскопи були призначені царем, і "рукопоклали" одні одних
  *Гроші від прихожан УПЦ-МП йдуть для підтримки московських господарів; Москва ж, у свою чергу, пропагандує, фінансує і підтримує "канонічную церковь", бо то є її п'ята колона в Україні
 3. Трішки Куркізму у сприйнятті сабжу
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти