Драматика

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Срач з Драматикою)
Перейти до: навігація, пошук
Enviders.png

Драматика (УкрДраматика, Куркоматика, ПсевдоДраматика (ПД), не плутати з великою і жахливою Енциклопедією Драматикою — вдалий експеримент Курки та Ясона Дінальта, що мав за мету створення нової, кращої Файної Меморії.

Драматика
150px-Automatic beet.png
Вікі
Статус Працює
Час з 17.07.2010
Адмінство YasondinAlt
Мова Українська
Рушій MediaWiki
Адреса http://dramatica.org.ua


Зміст

[ред.] Передмова

Ця стаття була створена не тому, що Драматика щось там заслужила. Вона була створена тому, що це перша офіційна пародія на Файну Меморію, тому заслуговує на увагу — хоча б для ФМної самовпевненості.

[ред.] Історія

[ред.] Минуле

оригінальний анонс у стилі Ясона

Було дві події, що вплинули на створення сабжу. Перше — видалення безлулзової статті про Москальський діалект, після якої Меморію було вирішено назвати москальською, і друге — додавання ненависті до статті «Учан», яка, як пізніше виявилося, викрила надто страшну правду про нього. Люди почали прохати адміна створити «українську драматику», щоб помститися за все ФМ. Прохання були задоволені і вікі була створена.

Почалося усе більш-менш нормально. Курка переніс на Драматику забанені статті про Москальський Діалект і про Ясона, а також інші безлулзові статті, які ще не були забанені. Драматика почала свій шлях нудної, невідомо для чого створеної вікі. Але лулзи з’явилися там, де їх мало хто чекав:

  1. Вікі виявилася зовсім порожньою. Тобто взагалі порожньою, адмін виявився неспроможним дати раду вікі-технологіям, і жодного шаблону, необходного для існування нормальної енциклопедії, як наприклад reflist, не було. Крім того не працювали if’и і всяка інша поєбєнь, для роботи якої потрібна була хоч якась мінімальна підготовка
  2. Статті може й написані Куркою, але тим не менш спижджені з ФМ, у якої на той час вже була досить розвинена інфраструктура, десятки шаблонів для полегшення роботи, купа статей і таке інше. Отже статті були сповнені червоних написів, що свідчили про те, що стаття, на яку посилається напис чи зображення, ще не створене, або використовує шаблон, якого на драматиці, звичайно ж, немає.
  3. Чи то спеціально так, чи адміну просто похуй, але Головна сторінка довго не була залочена від змін, і її можуть змінювати навіть аноніми.
  4. Такі статті, як Учан, містять багато зображень. Звичайно ж, крім тексту нічого скопійовано не було, тому сторінки драматики сповнені написів накшталт «зображення.jpg» там, де мало було б бути зображення.
nuff said
Пруфпік
  1. Тутешній гумор відрізняється надзвичайною дотепністю. Приклад: учанівці ненавидять користувача Меморії Deimos’а. І вони стали заміняти текст його персональної сторінки на різні дотепні жарти. Жарти виявилися на рівні третього класу, що небагатозначно свідчить про рівень розвитку постійних дописувачів [1]
  2. Школота не любить коли її називають школотою, її це бісить. А ФМ ніколи не приховує правди. На Драматиці з’явилося спростування, від якого пересічній нормальній людині робиться дуже смішно. У зміненому тексті статті про Учан перші слова такі:

Uchan — найбільший україномовний анонімний іміджборд світу. Складається із різноманітного раку: збоченців, уйобків, наркоманів, нероб, вввшнутих, психокрахнутих та іншої інтернет-інтелігенції. Перший в світі іміджборд без школоти (тимчасово).

Промовчимо про взаємовиключність цього висловлювання і просто подивимося, як у цей самий час справи були з аналогічною статтею на ФМ:

Uchan — найбільший україномовний анонімний іміджборд світу. На сто відсотків складається із раку. 90% користувачів сайту - школярі, і найголовніший серед них - адмін.

Як не дивно, на провокації повелося кілька анонів. Крім курки та його послідовників, які могли лише сратися та копіювати статті з ФМ, декілька людей таки справді змогли писати нормальні, цікаві й інформативні статті. На жаль, ці статті були майже непомітні на фоні усього іншого, але заради великої справедливості про це варто було згадати.
ФАКТ: реклама Псевдодраматики здійснювалася найчастіше за все шляхом рекламації декількох найкращих статей, написаних одним-двома адекватними анонами ще у перші місяці. Крім того часто вони давалися у порівнянні зі статтями на ФМ, що свідчить про єдину мету — вийти з тіні ФМ.

[ред.] Теперішнє

Адмін ЕД — Курка — мабуть, єдиний користувач, який був забанений на Меморії не за спам, а за ідіотизм. Чи варто згадувати до чого дійшла Псевдодраматика під його керівництвом? Задля справедливості згадаємо.
ПД складається з наступних статей:
1) Скопійовані статті з ФМ. Більшість адекватних статей прийшли туди ще у перші дні саме з нашої ФМ.
2) Статті, написані адекватними анонами й неймфагами. Було їх аж троє: Ajder, Редвіс та Usik64 (поправте, якщо помиляюся). Помітьте, це менше, за кількість адекватних редагувачів на ФМ. 3) Статті-сміття, що складаються з кількох рядків — абсолютна більшість статей ПД.
4) Статті-вайп, що складаються з рандомних символів. Друге місце, після попереднього пункту.

Користувачі ПД:
Зі згаданих вище трьох адекватних користувачів, один перейшов на ФМ, один схоже, забив на енциклопедії, і один ще досі залишається на ПД. З анонімних редагувачів, схоже на все, залишився лише один. До цього висновку можна дійти, проаналізувавши його репліки в обговореннях. Після аналізу стає зрозумілим, чому ми не віднесли його до адекватних користувачів.

[ред.] Майбутнє

Про те, що у енциклопедії на чолі з анормальною адміністрацією, не має майбутнього на ФМ казали з самого початку. Пройшов вже майже рік, і у правдивість цього твердження вже мало хто сумнівається. Зауважимо все ж, що якби адміністрація діяла правильно, усе було б інакше. Відповідальність за сьогоднішній стан ПД цілком і повністю несуть на свої плечах саме створювачі.

[ред.] Драматика і Патріотизм

Deimos: Ніякої ненависті до України ніколи не було, була лише ненависть до Учану. Чи для вас Учан = Україна?
Анон: Неправильно, треба так: >Учан< = Україна

У середньовіччі це б назвали богохульством. Невідомо як учанівські анони ставляться до України усім відомої, тобто до нашої країни, але Україну як Учан вони і справді люблять. Чи можна це називати любов’ю до Батьківщини — вирішувати вже вам.

[ред.] Драматика і копірастія

Офіційна Головна політика розвитку Драматики — копіювання статей ФМ, російського Лурку і ЕнциклопедіїДраматики. Пункт «Створювати статті» є, але займаються цим пара невельмипродуктивних користувачів. Висновки і до чого це все призвело: 1) Вони розуміють, що енциклопедія нікому не потрібна і ніхто писати до неї не збирається, тому щоб створити відчуття масовості вони вирішили пиздити чужі статті, щоб мати бодай щось.
2) Перекладати статті у них виходило погано, тому більше одного-двох речень вони перекладали рідко. Це призвело до абсолютної більшості коротких недостатей, про які вже згадано вище.

Так, звичайно, чужі статті пиздять усі вікі, але відсоток своїх статей завжди значно перевижує чужі.

Енциклопедія, яка має домінуючу кількість невласних статей, втрачає головну перевагу — оригінальність.

[ред.] Драматика і EncyclopædiaDramatica

Колись куркою були прийняті спроби називати Драматику Енциклопедією Бурятикою — спроба вбити двох зайців, продовжити свій понурий форс Буряк та приблизити назву до обфапаної Енциклопедії Драматики.
ПД налічує кілька «перекладів» з AE, але жодна з них не передає й однієї десятої інформації, згаданої на самій AE.

[ред.] Драматика і Файна Меморія

Брехня, про наш список іміджборд неодноразово згадували

— Курка про цей розділ

Хоч користувачі і кажуть нам про те, що Драматика була створена, як українська ED, насправді Драматика була створена як пародія на ФМ. Це схоже на ED з Вікіпедією — ED була створена через лайки (майбутньої) адміністрації ED за бан окремих статей про меми і іміджборди на Вікіпедії. Після цього почалася ненависть ED до Вікіпедії і усе інше. Поки що у нас усе йде за планом — забанені статті на ФМ, ненависть Драматистів до нас. Але дещо забуто:

  1. У ED’стів були ідеї про що писати, і вони почали писати саме про це. У Драматистів ідей нема — статті курки не такі глибокі, щоб за їхніми ідеями створити цілу енциклопедію. Згодом це вилилося у копіювання історичних статей з Вікіпедії (або статей, що виглядають як копіпасти з Вікіпедії, але з заміною «Росія» —> «Московія» і подібне).
  2. Якби ФМ мала у активі кілька тисяч сторінок і більш-менш сильну фан-базу, існування Драматики ще було б виправданим. Але не треба бути генієм, щоб зрозуміти, якщо ФМ не змогла стати Великою Енциклопедією, то їм це не вдасться тим паче. Розумні люди вкладають сили у ФМ, бо вона хоч щось має, на відміну від Драматики, яка не має нічого. А створити купу статей з пересічною кількістю слів шість — це нікому, крім них самих не потрібно.

ФАКТ: Головним аргументом проти ФМ у ПД був: Меморія — бложик Деймоса, але собі вони скопіювали усі його статті.

[ред.] Драматика-спік

Те саме, що й Учан-спік (раз і два), але плюс:
Адаптувати статтю — спиздити статтю (за замовчанням — з ФМ. В іншому випадку кажуть «Адаптувати статтю з ED», тощо). Так, ніхто статті не пиздить, їх «адаптують».

[ред.] Довідка: Історія EncyclopædiaDramatica

ФМ ніколи не асоціювала сабе з ED, але, здається, прийшов час.
Справа у тому, що у ED також була схожа історія — кілька людей, чиї статті видалили з ED за безлулзовість, створили власну енциклопедію, назвавши її Lurkmore Wiki. Коли у ED було більше 7 000 статей, до LW написали лише 800. Середня кількість слів у статтях ED — 4 000. У статтях LW — 1 200. Поки що усе схоже. Хіба що у ED і LW є відмінні у один одної концепції, концепція ж Драматики відсутня як така. Крім того в середньому статті LW менші за статті ED в чотири рази. Статті Драматики менші за статті ФМ разів у сто. Можливо у нас вийде усе за американським зразком, але щось мені підказує, що нічого у нас не вийде і через місяць усі забудуть про ту Драматику.
Сьогодні двадцяте липня дві тисячі десятого року.
Далі буде.

[ред.] Цікаво знати

[ред.] Драматика — 2011

Рано чи пізно це мало б статися. І сталося у лютому-березні 2011. Курка, який залишився в одній особі, як адмін-бюрократ-рецензент-аффтор-анонімус-неймфаг і взагалі (відкіля анони і прозвали проект Куркоматикою) — неабияк возгордився, і почав відкрито хамити власним користувачам, їбукати їх з-під личини анонімуса. Звичайно, це не сподобалося — зчинилися срачі. У срачі вільно чи не вільно виявилися втягнуті ті 3,5 неймфаги, що ще намагалися щось дописувати на проекті. Звернення до Ясона ніц не дало. Чи то дійсно Ясон, чи то Курка від його імені видали приблизно таке:

(імена і дати достовірні — узято з Порталу проекту) Show text


[ред.] Станом на червень 2011

…Драматика — то суцільний вандалізм, купа СПАМу і повна відсутність реакції адміністрації на будь-які прояви захаращити проект. Навіть написані раніше непогані статті забиваються потоком лайна — якийсь дебіл ловить від того лулзи.

[ред.] В липні 2011

Курка, по-старому рєкомая анонімусом, усіх зве довбойобами і посилає нахуй.

Проте прогрес: права модераторів отримали Айдер (який не забив на лурочки) та Редвіс.

Наші їм вітання. Поки Курка встигне і їх обізвати довбойобами, гадаємо, вони почистять Куркоматику від лайн.

[ред.] 2012 рік

Не будь понурим лайном,
Будь радісною какашкою!


Стараннями так ненависного на ФМ Курки і 3,5 неймфагів з анонами, Драматика квіте та розвивається, написано овер добіса статей на різні теми, від історічних, політичних і до описів іноземних борд, чим навіть московитський лурк не похвастається. Також УД стала офіційним спонсором міжбордового чемпіонату, підробиці луркайте на ній же

І всім все-одно, що статті ці величезні і сумовиті, лулзів у них не знайдеш... Та ніхто й не шукав.

До речі, тут може бути і Ваша рекламка

[ред.] Драматична галерея

[ред.] Посилання

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти