Теорія великого вибуху (серіал)

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зліва направо: Раджеш, Леонард, Пенні, Шелдон, Говард


Теорія великого вибуху (в оригіналі "The big bang theory") — вінрарний сітком про 4х вчених-задротів та їх сусідку Пенні. В США транслюється каналом CBS, в Україні деякий час був на MTV. Вже випущено 5 сезонів, та підписані контракти ще на 2.

Сюжет[ред.]

Двоє вчених Шелдон та Леонард живуть в одній квартирі і насолоджуються гіковським життям разом зі своїми друзями: Раджешом та Говардом. Через деякий час поруч з ними селиться дівчина Пенні, після чого й починаються основні події, а саме: ЛЕОНАРД ТАКИ ВИЇБЕ ПЕННІ, ГОВАРД ОДРУЖИТЬСЯ, А ШЕЛДОН ЗНАЙДЕ ДІВЧИНУ!

Основні персонажі[ред.]

Шелдон

Шелдон Купер (Sheldon Cooper) — фізик-теоретик, геній, спеціалізується на Теорію суперструн. Соціофоб, демонструє симптоми багатьох психічних хвороб, таких як Обсесивно-компульсивний розлад, Ананкастний розлад особистості, та багатьох інших. Дуже змінився у характері за 5 сезонів. Якщо в першому він розумів зміст сенс соціальних конвенцій, але йому було начхати, то в 4-5 сезонах він поводить себе наче 6-річна дитина, якій мамка не розказала, що не добре обговорювати сексуальне життя двох людей у присутності цих людей.

У кінці 3го сезону здобув дівчину, але їх відносини чисто інтелектуальні.

Ненавидить танці, дуже любить комікси, особливо від DC, такі як Бетмен, Флеш, Зелений ліхтар і т.д. Також Star Trek (особливо Спока), Зоряні війни та інше. Ненавидить Вавилон-5.

Ріс в Техасі, має дуже релігіозну мати, батька-алкаша, сестру-близнючку і молодшого брата. У 16 років отримав докторську і з'їбав з Техасу.


Леонард

Леонард Хофштедтер (Leonard Hofstadter) — фізик-експерементатор, разом з Шелдоном орендує квартиру. Закоханий у Пенні, в чому їй зізнався у кінці першого сезону, але тоді нічого не вийшло. Потім він все таки зустрічався з Пенні, потім пауза і знову у п'ятому сезоні.

Як і Шелдон любить комікси та наукову фантасктику, обожнює Вавилон-5.

Виріс у Ню-Джерсі, має мати-психіатра, яка ставила на ньому досліди, через нестачу ласки Леонард навіть збудував робота, який його обнімав (до речі його батько також ним користувався). Також має багато братів та сестер, які теж вчені.

Дуже невеликого зросту, має непереносимість лактози, дуже поганий зір (буквально сліпне без окулярів) і IQ 173.

Раджеш

Раджеш Кутрапалі (Rajesh Koothrappali) — астрофізик, індус, виходець із Н'ю-Делі. Має дуже багатих батьків і сестру-адвоката (яка, до речі, деякий час зустрічалась з Леонардом, через Раджеш дуже злився).

Має одночасно і синдром жертви (мнить себе бідним виходцем із країни третього світу, хоча насправді жив там дуже добре), і манію величі (дуже палко реагує на будь-які свої досягнення. Наприклад одного разу потрапив в "30 under 30 to watch" журналу People, про що не міг заткнутись ще з тиждень), і селективну німоту (не може розмовляти з жінками, якщо не п'яний). До того ж латентний гомосєк (на що йому постійно натякають його батьки).

Говард

Говард Воловіц (Howard Wolowitz) — жид, невдаха, воннабі-мачо, великий жартівник, інженер, іллюзіоніст і бітбоксер. Має гігантську мати з голосом Джигурди, яка в серіалі ніколи не була показана, тільки голос й чутно. В 3му сезоні познайомився з Бернадет, і з нею ж в кінці 5го одружився.

Пенні

Пенні (прізвище в серіалі названо ще не було) (Penny) — звичайна дівчина, воннабі-акторка, працює в Cheesecake Factory, родом з Небраски, трохи тупа, трохи шалава. Майже не має ніяких особливих якостей.

Деградація серіалу[ред.]

Багато людей на це скаржаться. І не без причини. А сталось так через те, що спершу ніхто не розраховував на такий успіх і тому серіал був дуже вузько орієнтований на гіків, було багато відсилок до інших серіалів та наукових концепцій, але потім автори серіалу вирішили, що треба розширяти цільову аудиторію, і спростили все так, щоб навіть гопник розумів, тому різниця між 1м і 5м сезонами дуже разюча. Наприклад, якщо в першому сезоні Говарда зображали так, що будь-хто міг з впевненістю сказати, що він ніколи не знайде собі дівчину, то в 5му сезоні він одружився (!). Чи не пиздець?


Цитати[ред.]

{{#if:|
Мати Шелдона: Мамуся курить в машині. Iісус не проти, але татові не кажи!
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Теорія великого вибуху (серіал)|Гайдлайнс|}}

{{#if:|
В інтернеті не має місця правді, Раж.
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Теорія великого вибуху (серіал)|Гайдлайнс|}}

{{#if:|
Пенні: Леонард, ты не казав, що граєш на віолончелі.

Леонард: О, моЇ батьки певне думали, що за ім'я Леонард та навчання в класі для обдарованих мене били недостатньо.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Теорія великого вибуху (серіал)|Гайдлайнс|}}

{{#if:|
Пенні: Хто такий Адам Вест?

Шелдон: "Хто такий Адам Вест"!? Леонард, і про що ви тільки балакаєте після сексу?

Говард: Напевне "Хех, 4 хвилини, новий рекорд!"

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Теорія великого вибуху (серіал)|Гайдлайнс|}}


Посилання[ред.]