Інкубатор:Теревені

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Теревені)
Перейти до: навігація, пошук
Triteness.jpg

Який мудак це писав?
Стаття є примітивною більш ніж на 100% і очевидно була написана школотою, або мавпами. Для того, щоб її могли читати люди з IQ>80 - потрібно все переписати, або якимось чином зменшити рівень інтелекту тих, хто це читатиме.


Теревені — з точки зору взірцевого українця вірний національній ідеї портал.

Насправді, один з найцікавіших форумів уанету. Найкошернішою частиною сайту є форум, хоча на головній сторінці теж є цікаві речі для отримання лулзів. Наприклад, міні-чат. Чи піськомірялки, в яких юзери можуть помірятись репутацією чи кількістю повідомлень.

Кажуть, колись форум був інформаційним. Зараз це в більшості розважальний форум, де юзери в основному отримують лулзи в розділі «Ігри на форумі». Хоча часто там можна знайти теми, зовсім не стосуються розділу. Але всім похуй, бо там м’яка модерація.

У всіх інших розділах ви часто знайдете напис «Флуд видалено», що означає перенесення найбільш кошерних і не дуже дописів до смітнику.

Олсо, раніше об’єктом діставання лулзів був розділ скарги, де юзери могли помірятися піськами з медіяторами у знанні правил, а судді розрулювали це все. Але цей розділ закрили.

Шаблон:ПС
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти