Тролінг москалів

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Тролінґ москалів - дуже давня забава українського народу, котрою він займався, певно, ще до появи самих москалів. Сьогодні його можна зустріти повсюдно: на бордах, в жжешечці, на форумах. Цим праведним ділом займаються як українці так і всі кому не в ледащо: поляки, грузини, білоруси, та й власне москалі не проти познущатись один з одного, що є свідченням їхньої "високої" культури.

[ред.] Історія

Першими хто тролив москалів були руські князі Аскольд і Дір, які згідно з літописом захопили Київ, чим завдали гузноболю новгородському князю Рюрику. В 13-15 століттях москалів товсто тролили монголо-татари. Вони любили набігати на московські землі, і знищувати все що там є. Також любили викликати до себе якогось князька, а подорозі висвятити його в іслям, частенько ваблячи до діла інших князів Московії. Козаки теж непогано затролили москалів в 1618 році розбивши московське "військо" і захопивши Фортецю Єлець, міста Лівни,Лебедянь, Данков, Єпіфань, Скопин, Ряжськ, Каширу, Касимов, Романов... Взяли в облогу Москву, погуляли в околицях, але там ляхи заплужили з підривом стіни, тоді відкупились москалі.

Та найбільшого розквіту тролінґ москалів досяг в 18-19 століттях. Зокрема в творах українських письменників: Котляревського, Квітки-Основяненка, Шевченка.

Блюдолизи; аж ось і сам,
Високий, сердитий,
Виступає; обок його
Цариця - небога,
Мов опеньок засушений,
Тонка, довгонога,
Та ще, на лихо, сердешне
Хита головою.
Так оце-то та богиня!
Лишенько з тобою.
А я, дурний, не бачивши
Тебе, цяце, й разу,
Та й повірив тупорилим
Твоїм віршемазам.

- Типовий тролінґ москалів Тарасом Григоровичем

[ред.] Наші дні

Основною базою тролінґу москалів є славетний Учан. Правда поки що безосібних мало, і їхні спроби потролити москалоту залишаються непомітними. Однак деякі виправи все ж досягають своєї мети, як-от війна за Навінкі. Проте кращі часи тролінґу москалів ще попереду, і саме ти безосібний можеш це зробити. Тому не соромтесь браття, і тролімо їх де завгодно, коли завгодно, та скільки завгодно. І хай прибуде з вами Бобул.

[ред.] Методи тролінґу москалів

Щоб потролити москаля не треба навіть сильно напружуватися. Достатня написати на якомусь москальському форумі "москаль" чи "кацап".

Та це не личить порядному безосібцю. Тому розглянемо більш просунуті способи.


Поки все. По можливості список буде доповнюватися, можеж додавати свої пункти і Ти, аноне!.

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти