Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'urlencode('\0')', to be a valid callback in /home/deimos/ukrmemoria.com/w/includes/Sanitizer.php on line 1471

Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'urlencode('\0')', to be a valid callback in /home/deimos/ukrmemoria.com/w/includes/Sanitizer.php on line 1471
Укидання гівна на вентилятор — Файна Меморія

Укидання гівна на вентилятор

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Вдалий вкид лайна покрив яскравим потоком проміння діареї усіх присутніх

Вкид гівна на вентилятор чи Накид лайна у вентилятор - явище, запозичине з культури Піндосії. У широкому розумінні означає дії, котрі привели до неочікуваного шокуючого результату.


Зміст

[ред.] З точки зору експертів

Британські соціологи неодноразово досліджували цей феномен в інтернеті. Ось уривок з однієї дисертації:

Є у блогосфері такий термін як «вкид на вентилятор» (в розширеному варіянті зазначається, яка саме смердюча субстанція підлягає вкидуванню), або ж просто «вкид». Один із експертів запропонував визначення вкиду, як «свідомої провокації, яка передбачає максимально різку реакцію».

http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/

Вправу закінчив. Вкид проведено. Рядовий Сидоров.

[ред.] Найбільші вкиди


[ред.] Екранізація

Процесс екранізовано в мультсеріалі "Бівіс і Батхед", в епізоді "Нічна зміна" (Closing Time, S03E26), коли ці нащадки давніх москалів почали кидати в вентилятор різні продукти життєдіяльності їх місцевого McDonalds'у.

Увага! Можливий конкретний вкид!

[ред.] УРЖ

У світі флори і фауни є наочна ілюстрація теми.

Бегемоти, виходячи вночі на огрядні прибережні пажиті, нагулявши жирок, позначають територію шляхом повернення зайвого азоту в ґрунт, обертаючи маленьким, але швидким, бля, хвостиком.

Обертання хвоста взрізає тугий струмінь гівна бегемота, обертаючись зі швидкістю over 9000 раз на хвилину, чим і діставляє добрива на максимально можливу площу. А ще бегемоти пасуться великими сімейними групами.

А ще так розважаються носороги. [1]

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти