Упячка

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Burglag baza.jpg

Зпижджено!
Деякі частини цієї статті, або навіть вся стаття, зпижджені з Луркоморья. Ми не «адаптуємо» статті, ми їх пишемо.

Так званний пепякоденс, або символ Упячки

Упячка(УПЧК, УП4К) — один із відомих медіавірусів в віртуальному постсовковому просторі (Московнеті та УАнеті[1]). Сам медіавірус пішов від Лепрозорія (як він утворився, поки що навіть британським вченим невідомо). Пояснити, що ж таке «Упячка» так само важко, як пояснити таку фразу, як «ЖЕПЬ ЄБРИЛЬНІК !». Сприймається звуками і візуальними образами, але не мозком (моск хавається за 10 хв, після перегляду сайту). Понура трохи більше, ніж повністю. Самі воєни та їм співчуваючі не визнають марність своєї діяльності і понурості мему [2]. Мрія кожного воєна - отримати інвайт на глагне. Розрахований Медіавірус на школоту, у якої багато вільного часу і є бажання з ким-небудь повоювати, а також бидло, не уявляю життя без ідеї згори.


Зміст

[ред.] Ідоли упячкойобів

[ред.] Персонажі

Боги Упячки (основні)

[ред.] Тваринний світ Упячки

Середньостатистичний Юзернейм Упячки

[ред.] УГ (По народному - Понуре Лайно) — сили зла:

[ред.] Терміни

[ред.] Чим займаються члени упячки

Основне їх занаття — «папячіваніє УҐ», якщо серйозно, вони просто засирають форуми/блоги/інші сайти флудом, що генерується спеціяльною програмою. Щоб читачу було зрозуміліше, ви колись бачили як мавпи кидаються гівном, оце типова «отаке» (атака) упячки. Також такі мавпи люблять різнокольорові, мигаючі зображення, тому їх сайт складається з них на 95%. Також воэни використовують ДДоС, але не дуже часто.

[ред.] Примітки

  1. В уанеті упячку вважають більше негативним явищем в культурі та мистецтві, так як матеріали та їх мова можуть вплинути дуже негативно на мозок людини, Я гарантую це!
  2. Насправді, ці індівідууми спілкуються московською мовою, принаймні, намагаються. Тому, якщо ви помітите, що хтось невміло просирається на УПЧК-сленгу, знайте - це і є сіране шпигун безінвайтовая школота. Справжні воєни набігають тільки разом і тільки у вказаний час.

[ред.] Посилання

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти