Учан, добрий бік

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
HATE.jpg

ВАШУ Ж МАТИ!
У статті повно любові та обожнювання. Пошукайте ненависті у статті учан, поганий бікУчан — Uchan, найбільший відомий більш-менш широкій публіці україномовний анонімний іміджборд світу. Може єдиний у світі іміджборд, на якому українська мова не призводить до срачу. Ще один крок України до Великих Інтернетів, і це добре.

тепер трохи енциклопедичності:

Зміст

[ред.] Дошки

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/3/39/Буряк_голова_1.png
Типовий український безосібний на думку Курки, бо сам Курка з такою головою народився
Бандеротроль
Суть Учану
House Yotsuma.jpg

[ред.] Діючі дошки

Купа тролів і срачі

Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки відкриваються в новому вікні.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки відкриваються в новому вікні.
Малюнки відкриваються в новому вікні.
Малюнки розтягуються.
Малюнки відкриваються в новому вікні.

/lit/ — Література, Освіта, Наука — дає можливість безосібним пограти у інтелектуалів. Часто обговорюються навколомовні питання.

Малюнки відкриваються в новому вікні.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.
Малюнки розтягуються.

[ред.] Видалені дошки

/fot/ — Фотографії та шпалери — Фото та шпалери. Але насправді не було майже ні того, ні того. Просто малюнки. Після закриття зникла дошка, де можна було б ділитися чи просити шпалери. Шкода. Тим паче, що дошка має значно більший потенціал, ніж відкритий замість неї /pk/ чи /pr/ (відкритий також /ero/ мабуть таки потенціал має)

Малюнки відкривалися в новому вікні.

[ред.] Історія

[ред.] Перед-історія — деМотиваторс.орг.юа

Попередником створення Учану став сайт deMotivators.org.ua, який був створений після численних срачів українців з москалями на сайті demotivators.ru. Щоб зрозуміти яку кількість ненависті до нас носять під серцем жителі Росії, просто зайдіть на цей сайт і зробіть будь-який демотиватор на українській мові.
Коли українські демотиватори почали працювати, їх створювач, Ясон, вирішив продовжити розвиток україномовного інтернету, який і так вже давно загальмував.

[ред.] Новітня історія — Учан.орґ.юа

Учан бав створений наприкінці 2009 року. Це на пів-року пізніше за створення російського найбільшого іміджборду Дватиреч, на п’ять років пізніше за створення попередника Дватиречу, мертвого іміджборду Двач, на сім років пізніше створення найбільшого у світі іміджборду американського Форчану, і на вісім років пізніше створення першого у світі іміджборду, японського сайту Футаба чанел.
Активність іміджборду — величина надзвичайно відносна. Так наприклад, найактивнішим іміджбордом є американський Форчан, кількість повідомлень на /b/ якого давно вже перевалила за сто мільйонів. якщо поділити це на вісім років існування, то середня кількість повідомлень Форчану /b/ складає дванадцять з половиною мільйонів. За рік свого існування російський іміджборд Дватиреч, який вважається другим найактивнішим іміджбордом світу, набрав вісім мільйонів. За пів-року існування Учан набрав трохи більше двадцяти тисяч повідомлень.
Але це — порівняння Учану з найактивнішими іміджбордами світу. Але ж це ще не все.
Якщо закрити очі на ці два виключення з правил (Тиреч і Форчан), то активність Учану середня для іміджбордів однієї країни, яким Учан і є. Так, наприклад, активність його менша за активність польського Тапчану, але значно більша, за активність сербського Srbijachan’у. Навіть якщо порівнювати з іншим українським іміджбордом, Уачаном (який є російськомовним), Уачан програє. Можна порівнювати й далі, але це ще зарано, бо Учану немає ще й року. Що буде через рік — подивимося.

[ред.] Учан і Меморія

Мабуть читачам цікаво дізнатися про плашку, що розповідає про колишню дружбу Учану і Меморії. Чому колишню? Що сталося? А сталося ось що:
Після написання більше двохсот статей, проект Меморія стух — у людей не було ні сил, ні бажання писати нові статті. Десь у цей час одному з користувачів україського інтернету друг (який був росіянином, що цікавився українською культурою, як драматично) розповів про існування таких українських проектів, як УкрБаш і Меморія. Пізніше, коли цей користувач дізнався про Учан, він вирішив написати щось про нього. Першою такою статтею стала стаття про Навінки — актуальну проблему Учану того часу. Не пройшло й декількох днів, і була створена стаття про Учан. Це не була жодна з існуючих сьогодні статей, це був лише перелік дошок, але це був перший крок. Звичайно ж про статті було одразу ж сповіщено на Учані. Мета біла проста й зрозуміла — спонукати анонімусів до співпраці. Ефект був досить дивний. Про найбільший його прояв ви можете побачити у статті Учан, поганий бік#Курка_Аалямб. Але тим не менш, статті почали потрохи писатися.
Першою розколиною у дружбі Учану і Меморії стала стаття «Москальський діалект». Стаття була написана у стилі Інциклопедії, тому через кілька днів вона була видалена. Це призвело до бурління невдоволених на Учані, які сказали, що лише москалі могли таке зробити й таке інше.
Другою розколиною стала стаття про сам Учан. Вона розповідала про Учан лише з поганої сторони. Остання правка статті піддалася багаторазовому відкочуванню і накочуванню, що призвело до залочення статті.
Останнім штрихом стала поява адміна Учану, Ясона. Він відреагував на статтю досить по-дитячому, заблокувавши нікнейм представника Меморії (автора статті про Учан) на іміджборді і позначаючи його повідомлення червоним написом «Цей користувач — епічний довбойоб». ТОді стаття на Меморії поповнилася описом адміна, як представника школоти при владі. Тоді, у знак ненависті до Меморії була створена своя, учанівська Меморія, і усі представники Учану на Меморії перейшли туди. Нажаль нічим добрим це не скінчилося, і єдиним контентом Учанівської енциклопедії були статті, вкрадені у ненавистної Меморії.
Зараз відносини між Учаном і Меморією холодні і невідомо коли вони покращаться.

[ред.] Учан-спік

Безосібний — Анонім, Анонімус, користувачас, який не використовує нікнейм у спілкуванні, повна протилежність неймфагу
Взяття — Гет, повідомлення, яке має красивий порядковий номер. Слово було створене для уникнення Г/Ґ-срачів (які, тим не менш, не припинилися)
-кум — прикладка, що означає людину. Наприклад Дніпропетровськ — місто, а Дніпропетровськ-''кум — житель Дніпропетровська. Те ж саме — ОП-кум, анімуфаг-кум і тд.. Створений за аналогією до японської прикладки кун. Зазвичай використовується як підпис.
ВВВ — калька російського ЧСВ (Чувство Собственной Важности) — Відчуття Власної Важливості. Є й інші варіанти розшифровки.
Дупобіль — він же — гузнобіль, сракобіль. Переклад американського Butthurt, відчуття «Біситися з досади і нічого не могти зробити».

[ред.] Перспективи на майбутнє

Учан до останнього часу був єдиним у світі україномовним іміджбордом. Після створення він був заселений ненависниками москалів, і самою метою його створення було не стільки анонімне спілкування українською мовою, скільки акцентування на тому, що ми — не москалі і москалі нам не потрібні. Але Учан ще зовсім молодий, ми подивимося що буде далі.
Якщо колись спілкування стане нормальним і Учан стане справжднім іміджбордом, не обтяженим ненавистю до москалів, то це буде просто чудово. Можливо колись це переїде на окрему дошку (не b/) і перестане муляти потенційним користувачам, що вперше зайшли на борду — і тоді настане золотий час Учану.

Побажаємо їм успіхів.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти