ФОП Коротченко

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Trash.png

Ця стаття є кандидатом на вилучення!
Якщо Ви вважаєте це рішення помилковим, роз'ясніть свою позицію на сторінці
Статті-кандидати на вилучення

ФОП Коротченко — особа на яку зареєстровано відоме на усю Україну кидалово, яке замутила харківська філія «Укртелекому».

[ред.] Докладненько

Хлопці з «Телекому» зрозуміли, що лохи вже не ведуться на дзвінки на 8-900-ті нумери та короткі нумери на мобільних. Тоді вони вирішили дозволити встановлювати будь-яку плату за з’єднання чи хвилину розмови для звичайних міських нумерів (щоправда не усіх, а які починаються з певної комбінації цифр). Це є ніби-то платнею за «інформаційні послуги», які надають за цима телефонами сторонні підприємства.
Хлопці швидко зареєстрували декілька таких нумерів на ім’я якогось «ФОП Коротченко» і встановили там платню за з’єднання у розмірі від 20 до 40 гривень. Одразу ж у міських газетах з’явилася купа об’яв різного тексту (з пропозиціями працевлаштування, продажу, купівлі, багато чого) і цима телефонами. На початку наступного місяця на харківських форумах та в ЖЖ-шках з’явилися численні повідомлення про величезні суми у рахунках за телефон.

[ред.] І що?

І нічого. «Інформаційні послуги» надаються до цього дня, про що повідомляється на сайті харківського Укртелекому: отуточкиШаблон:ПС

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти