Інкубатор:Кацапосрач

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Файна Меморія:Кацапосрач)
Перейти до: навігація, пошук

Москальський срач - явище суперечки в українських та російських інтернетах, антипод Х-срачу.Як і в Х-срачу, москальський срач називають суперечку, учасники якої вийшли за межі адекватності. Але головна особливіть його в тому, що під час суперечки Іссконнікі "Давят каклов" масовістю.

[ред.] Місця поширення

Британські вчені провели дослідження в інтернетах на наявність московсрачу, і зробили висновок, що він в основному з’являється в коментарях до новин, які хоч якось зв’язані з Україною, або з Росією та комунізмом (що є трохи дивним). Тотального розповсюдження набув на сайті http://news.mail.ru.

[ред.] Приклади

16.04.2010 17:18 Сергей Кузнецов Re[3]: Че ты хохол триндишь. Видели вас УНА УНСО как драпали с корешами грузинами из Южной Осетии. Так что пасть закрой и не гавкай, где хотим там и будем ходить. Вы герои только с женщинами и стариками, а с реальными мужиками трусы.

16.04.2010 19:17 Андрей Иванов Re[3]: А ваши бандеровцы только себя настоящими хохлами и считают, всех русскоговорящих они уничтожат им только волю дай, они для них оккупанты,вот Валерий и отвечает вашим бандеровцам!

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти