Файна Меморія:Плашки

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

[ред.] Плашки

По перше-чи потрібні класифікатори? По-друге:якщо потрібні-можу розробити графічні рішення cам (освіта є) --Johnalon 02:55, 8 жовтня 2009 (EEST)

Оскільки у нас стає багато копіпащеного контенту з Луркморе.ру і Вікіпедії, пропоную розробити дві плашки на манеру лукрмор"ївського "Этот текст спасён из гибнущей Педивикии...". По типу: "Цей текст підпільно скопійовано із Вікіпедії" та "Ця сторінка є копіпастою луркомор"ївського аналогу"... Ервін Раттенфенгер 00:24, 25 листопада 2009 (EET)

Я навіть знаю, що в першу чергу потрібно з "гибнущей педивикии" врятувати - там наші анімешники і в т.ч. я неодноразово влаштовували срачі щодо пана Поліванова і його системи транслітерації японської мови українською абеткою, якщо ви розумієте, про що я. І про самого Поліванова статтю також написати треба... А взагалі я вважаю, що з копіпиздингом потрібно боротися, тому, якщо робити такі плашки, як ти кажеш, вони мають не просто повідомляти, що така-то стаття скопійована звідти-то, а й засуджувати це ганебне явище. Мовляв "автор нічого кращого не зміг вигадати, окрім як потягнути цей текст з вікіпедії", тощо. --Marco Polo 01:23, 25 листопада 2009 (EET)
Значить, плашка по типу такому має бути: "Меморійний обком партії єдиноголосно прийняв рішення: затаврувати смертельною ганьбою автора цієї буржуазно-скопіпащеної статті, накласти арешт на текст до з"ясування обставин копіпастингу. Рекомендації Спецвідділу: негайно зайнятися підчисткою проявів некреативної куцості думки"... Ну або щось такого, тільки менш мудрьоного. Ервін Раттенфенгер 01:39, 25 листопада 2009 (EET)

Без имени-1.png Без имени-3.png

Якось в процесі діалогу з товаришем у нас вийшов цікавий афоризм: "Ісус Христос вчив ділитися! - А Сталін казав "свойо надо імєть". Треба ще подумати... Ервін Раттенфенгер 09:38, 25 листопада 2009 (EET)
Особисті інструменти
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти