Файна Меморія:Портал спільноти/2011, другий квартал

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Поточний розмір сторінки:77 617
Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати...

Зміст

[ред.] Перші плодики

Колєги, пожинаємо перші плодики переваг анонімного редаґування. Нових статей, толково написаних хваленими анонами, поки не бачу. Молоді курочки повилазили з курничків і бавляться на сонечку.

Гадаю, як надокучить правити це лайно — усе знову стане на свої місця. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:40, 14 червня 2011 (EEST)

Я теж так вважаю, хоч спершу був за анонів. Ця курко-атака змусила мене змінити мою думку. В ДУПУ АНОНІВ! Якщо вже й залишати, треба прийняти найрадикальніші міри:
Десь так. --Surikoff 21:53, 14 червня 2011 (EEST)


Поставив капчу на будь-яке редагування анонімів та обмежив кількість анонімних редагувань до 1 в хвилину. В зареєстрованих капчі немає і обмеження на частоту редагування не такі агресивні. Сподіваюсь ці заходи допоможуть боротися з цією заразою :) --MrGALL 08:55, 15 червня 2011 (EEST)
А як щодо ідеї, яку озвучував Сурікофф — обжежити кількість редагувань до 20 на добу на одну ip адресу? Хочеш більше — реєструйся. Це також було б непогано, імхо. --Deimos обг 09:07, 15 червня 2011 (EEST)
В MediaWiki такої можливості немає, це хіба вручну скрипти пиляти (чого я не дуже хочу :) --MrGALL 09:10, 15 червня 2011 (EEST)

Панове не треба істерик. Анонімне редагування з’явилося лише два дні тому. Постійно курка сюди лізти не буде, тим паче особисто мені через проксі вчинити анонімне редагування не вдалося — рекапча не дала (хоча, можливо це у мене руки криві). --Deimos обг 09:07, 15 червня 2011 (EEST)

+1, рано чи пізно це йому набридне. --MrGALL 09:10, 15 червня 2011 (EEST)
+1. Абсолютно погоджуюсь! —Zelya 09:47, 15 червня 2011 (EEST)

[ред.] НАХУЙ АНОНІВ

Пидораси набігають, благаю, MrGall, запирай цю лавочку з анонами!!!. --Surikoff 18:37, 14 червня 2011 (EEST)

Vox, MrGall, красно дякую! --Surikoff 19:07, 14 червня 2011 (EEST)

[ред.] Рятуймо працю колег

Сьогодні я заглянув на оцю вашу псевдодраматику — вона зараз ще у гіршому стані, ніж була на початку. Пропоную тим, кому не байдуже, покопатися у цьому лайні і врятувати нормальні статті, але — написати авторам статей, що так і так, у зв’язку з загниванням куркопедії переносимо на ФМ, і вас туди запрошуємо. Ось така думка. Я сам цим спробую також зайнятися. У цьому обговоренні прошу перелічити усі перенесені статті.
До речі, це буде ще й розплата за масову крадіжку статей у нас. --Deimos обг 23:13, 13 червня 2011 (EEST)

Деймосе, припиніть займатися х**нею. Коли я, як ОП, котів писати і там, і тут - писав. А просто копіювати чуже - ми ж люди, а не курі. Зараз там лишилося два адекватних хлопці (Айдер і Редвіс), це із старожилів. Обом Ви дали запрошення. Курко включилося у лютий срач за утримання. Хай люди САМІ приймуть рішення. Так буде порядно. Єдине - вважаю, можна глянути у вигляді реквестів гарячі теми, і на ці теми запиляти статті самим. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 22:17, 14 червня 2011 (EEST)
Зрозумів, я запропонував, ніхто нічого проти не сказав, я це розцінив як згоду. Але змістом деяких сторінок я все ж доповню статті ФМ. В першу чергу це стосується тих кількох статей, які були створені ще в перший місяць, а потім форсилися увесь час, щоб показати перевагу над ФМ, такі, як Мем чи Іміджборд.
Вилучив. Дійсно, не треба опускатися до їхніх методів. --Deimos обг 23:54, 15 червня 2011 (EEST)

[ред.] Surikoff-лого

Колеги, що за свинство? Людина ще 8.06 запропонувала свій варіянт логотипу.

Реакції 0,0000.

Мається на увазі

Тоді підкиньте ідейку яким хочете бачити логотип, я міг би щось намалювати. А поки що, я накидав ось ↓ =) --Surikoff 19:01, 8 червня 2011 (EEST)
Отака хуйня, малята
Can't see, лого прозоре чи ні? Бо білий квадрат бачити бажання жодного не маю.
Зауваження: надто просте для такого розмашистого. Або зробіть його якось скромніше (дивіться на лурку — проста літера Л, а як естетично! Те саме стосується драматики з її æ), або навпаки, якось закрученіше (якщо я достатньо зрозуміло пояснюю). У теперішньому вигляді лого не годиться. І так, голосуванням тут наврядчи допоможеш. --Deimos обг 23:32, 12 червня 2011 (EEST)
У більшості технарів ФМ чи FM асоціюється з частотною модуляцією. Звідси, розписувати повністю "Файна Меморія" таки доведеться, що колега і зробив. Отже, приклад Затишненького нам ніц не підходить, на жаль. Тло я би залишив мінімально-сірим, як загальне тло дизайну сторінки. Паралельно у розвиток Деймосового варіянту в блакитних кольорах слід адаптувати лого в подібній гамі. Але зараз важливо принципово прибрати Фак! --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:55, 12 червня 2011 (EEST)
А хто вам сказав, що там обов’язково потрібний акронім? --Deimos обг 01:39, 13 червня 2011 (EEST)
Наче, ніхто. Проект немає свого маскота, тому народ пропонує абревіатуру. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:34, 13 червня 2011 (EEST)
Об’єкт, що потрапить до лого, має найбільші шанси стати маскотом. Маскота ДА обрали форсовано, тобто вибрали адміни і зробили. --Deimos обг 01:10, 14 червня 2011 (EEST)
Я подумав, може притулити на лого щось з суто української тематики: козака, або вишитого рушника. Як вам таке? --Surikoff 10:12, 14 червня 2011 (EEST)
Ось накидав два варіянти з козачками:
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/7/7c/ФМ3.png
Божевільний варіант з Мамаєм.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/e/ef/ФМ2.png
І більш нормальний варіант з мальованим козачком
Я спочатку хотів замінити "ФМ" на якийсь малюночок, ну типу щось естетичніше ніж просто "ФМ", але так як нічого до голови не прийшло зробив такий от чорновий равіант. Я перероблю коли додумаюсь що ж притулити замість напису "ФМ" (не підкинете ідейку?). Ps: Так, лого прозоре, білизни нема. --Surikoff 12:52, 13 червня 2011 (EEST)
З намальованим козачком точно ні — бо він з якогось мультика, який до ФМ жодного відношення не має. Аналогічно за цим не підійде те лого, яке ви можете бачити на мої сторінці — бо тохо не має жодного відношення до ФМ.
Що до бандуриста — не знаю. Але мені не подобається. Краще якийсь оріджинал контент, ніж фотошопи існуючих картинок.
Давайте так: хто яким бачить лого ФМ? --Deimos обг 14:38, 14 червня 2011 (EEST)
Я подумав, може на лого маску Гая Фокса? Як вам? Якщо ОК, то я намалюю. --це був Surikoff 12:51, 26 червня 2011 (EEST)

Давайте лояльно так проголосуєм

Подобається
 1. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:18, 12 червня 2011 (EEST)
 2. --
  Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/9/9c/Символ_юстиції.png
   Vox 00:56, 13 червня 2011 (EEST)
Не подобається
Та приберемо тихцем той Фак на заборі на лого.

Буде ще щось краще - не біда, замінимо, аби не гірше...--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:18, 12 червня 2011 (EEST)

Абревіатура ФМ також означає "frequency modulation(частотна модуляція)" тому можливі варіанти з графічним зображенням модульованого сигналу, або, наприклад, перемикач FM-AM з радіоприймача... [2] --Bonnie lad 00:47, 14 червня 2011 (EEST)

[ред.] Новий рух

Є пропозиція: відкрити ФМ для редагування анонімам (з капчею), а для слідкування за порядком дати адмінські права ще кільком людям. На мою думку найкраще підходять Usik64 і Vox, які вже показали свою небайдужість до проекту.
Я вже поговорив про це з MrGALL’ом, він сказав, що в принципі не проти. --Deimos обг 15:39, 8 червня 2011 (EEST)

Просте запитання: а нах навіщо це?

Якщо я не вандал, не троль, на засланий козачок — витрачу 5 хв. на реєстрацію, і буду писати. Як на мене, це краще, аніж з-під онана кожного разу наколупувати пальцями капчу.
І що таке мудре я міг би витворити, щоб при цьому не світити власний нік? Ви хочете гребонути бала перед школотою юнаками, що обписують стінки туалетів?
На затишненькому анонімне редагування, так там вони матюкають один одного в хвіст і гриву. Цим самим займався Курка на Драматиці. Коли Курка - то естет, а як схотілося поїбукатися - анонімус. Навіщо зайві проблеми на дупу ? Досить аргу́ментів? Я проти. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 15:53, 8 червня 2011 (EEST)
>Якщо я не вандал, не троль, на засланий козачок — витрачу 5 хв. на реєстрацію, і буду писати.
Це ви. Багатьох людей стримує саме необхідність реєстрації. Про уютнєньке, яке ви згадали — там 60% виконується анонімами, просто тому, що вони не збираються присвячувати себе проекту, а лише роблять правки там, де вважають, що щось сказане неправильно/недосказано/etc.
>Просте запитання: а нах навіщо це?
Бо проект застоюється. За великим рахунком тут статті пише лише Сурікофф, ну, ще ви з Зелею трішки (до речі, зараз їх покличу). Потрібні свіжі думки від свіжих користувачів. За тим, що робить курка на драматиці, я ніколи не слідкував, але ви ж розумієте, навряд він буде писати тут. Такі люди, як ми, продовжимо робити те, що ми робимо зараз, але можливо додасться ще хтось, хто допоможе нам у цій нелегкій справі. Якщо ж він замість допомоги вирішить заважати — за це йому завжди можна буде стукнути по голові.
В решті решт, в разі невдачі це можна буде закрити. --Deimos обг 16:07, 8 червня 2011 (EEST)
Абсолютно згоден. Треба додати анонімусів, але встановити для них якийсь ліміт правок на день, щоб фігнею не маялись і бити по дупі коли роблять щось непотрібне/псують статті. --Surikoff 17:48, 8 червня 2011 (EEST)
Ліміт правок? А як якийсь вандал вичерпає їх на початку дня, а усі інші не зможуть редагувати? --Deimos обг 18:05, 8 червня 2011 (EEST)
Ні, я мав на увазі, для кожного анонімуса окремо. Ну типу 20 правок на кожного. --Surikoff 19:37, 8 червня 2011 (EEST)
В деяких статтях луркомору є вкладка "Нова версія". Якщо ввести подібну практику, то це може стимулювати авторів робити об'ємні редагування однієї статті замість внесення дрібних змін до багатьох...--Bonnie lad 19:17, 8 червня 2011 (EEST)
Цікаво, як це працює? --Deimos обг 20:17, 8 червня 2011 (EEST)
Я не цікавився, просто ненароком побачив зверху статті про Україну вкладку з новою версією.--Bonnie lad 21:21, 8 червня 2011 (EEST)
Просто висказав свою думку. Хочете потренуватися — жовто-блакитний прапор у руки. Боюся, аншлагу не побачимо.
Щодо обмежень колеги праві. Гадаю, десять редагувань на поточну добу; захотів більше - реєструйся, твори, вигадуй, пробуй.
Окрім того - заборонити анонімні скасування чужих редагувань і видалення файлів (завантаження б-ласка).
І про блокування: як буде, по ІР? Якщо колєга виходитиме за рамки. Треба продумати, бо, гадаю, одними з перших анонів будуть Левки, Мурки і Голодомори зі Статуями Леніна. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 22:59, 8 червня 2011 (EEST)
Видалення файлів недоступне навіть зареєстрованим. --Deimos обг 23:11, 8 червня 2011 (EEST)

Однозначно - починання хороше. Ризикнути можна і треба. Головне пильність та частий онлайн моераторів. —Zelya 09:52, 9 червня 2011 (EEST)


Зробив Usik64 і Vox адміністраторами та відкрив редагування для анонімів. капчу ввімкну з часом (якщо виникне потреба). --MrGALL 00:32, 11 червня 2011 (EEST)

Дякую за довіру. Обіцяю робити все можливе для запобігання вандалізму. І, власне ідея про анонімне редагування дуже добра, підтримую. --
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/9/9c/Символ_юстиції.png
 Vox 18:24, 11 червня 2011 (EEST)

Кольоровий текст

По-перше, сподіваюсь, пишу у ту тему. По-друге, у мене сьогодні гарний настрій. У зв'язку з цим, як бувалий оанонім хочу дати одну пораду. А саме: для того, щоб зацікавити моїх сором'язливих товаришів до конструктивної активності зробіть так, щоб ІР дописувача було видно лише верхам (адмінам), а для інших (це у "нових редагуваннях" та історії зміни сторінки) висвічувалось лише Anonymous. Джва роки чекаю таких змін. А то люди мучаються, пишуть з американських та вербівських проксів. Це важливо для всієї борди Меморії. Щиро, Повпроповз 21:22, 15 червня 2011 (EEST).

MrGALL відмовляється це робити. --Deimos обг 05:16, 16 червня 2011 (EEST)

[ред.] Бидло

Бидло і Бидло (прізвисько). Їх або треба об’єднати, або я просто видалю останню. --Deimos обг 02:27, 23 травня 2011 (EEST)

[ред.] Бидло (прізвисько)

Увесь матеріал переніс до статті Бидло. Лишилася порожня сторінка. Вилучіть її --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 17:13, 25 травня 2011 (EEST)

Пардон, забув про свої нові мега-можливості - вже вилучив сам. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 18:11, 25 травня 2011 (EEST)

[ред.] Про Головну...

Громадо, пропоную
Згоден! --Surikoff 18:58, 22 травня 2011 (EEST)
Несерйозна енциклопедія? Це зазіхання на інциклопедію.
Енциклопедія лулзів? Хз, але мені не подобається. Поки що просто приберу.

Тепер вже нема сенсу срачувати, тепер ФМ - дійсно безосібна =) --Surikoff 10:42, 14 червня 2011 (EEST)

[ред.] Що коїться на проекті?

Якось дивно
1) Політика досить прозора, як на мене. Пишіть грамотні й цікаві статті про речі більш-менш відомі та актуальні, і ніхто їх чіпати не буде.
2) Сформулюйте список необхідних статей такий, яким ви його вбачаєте. --Deimos обг 06:42, 21 травня 2011 (EEST)
Пропоную
Далі
Спеціальні сторінки — це сторінки таких, сторінки, що починаються з Файна Меморія:Бла-бла-бла — то не «спеціальні», а так звані «Сторінки проекту», далеко не завжди націлені на обговорення чогось.
Я відкрив Файна Меморія:TODO для редагування кожному бажаючому. Може щось корисне з того буде.
Про червоні посилання: ви хочете, щоб активним користувачам роздавалися завдання на кшталт «почистіть ФМ від червоних посилань на %pagename%»? Не думаю що користувачі винні комусь щось, чи забов’язані щось робити, то справа кожного. Але якщо у когось є бажання, то можна заглянути на цю сторінку і повидаляти червоні посилання на ці статті. --Deimos обг 15:02, 22 травня 2011 (EEST)

[ред.] Словник/Е,Є,Ё,Э

Деймосе, перейменуйте, б-ласка, сторінку на Словник/Е,Є. Дякую, --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:44, 4 травня 2011 (EEST)

doen --Deimos обг 15:01, 4 травня 2011 (EEST)

[ред.] Ще до Лого

Здається, створення лого пішло б швидше, якби проект мав свого маскота. Його можна було б подати на лого. Це питання підіймалося? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 13:04, 1 травня 2011 (EEST)

Маскот... Це було б не погано, але тре' знайти творчу людину, що б покумекала над усім цим. --Surikoff 17:50, 8 червня 2011 (EEST)

[ред.] Воно не вгомониться

[ред.] Тохо Вікі

Відкрита українська Touhou wiki! Усі, хто хоч щось знає про серію ігор Touhou Project, чув про них або хоче почути, чи просто хоче приєднатися і допомогти чимось, ласкаво просимо до http://uk.touhouwiki.net ! --Deimos обг 15:57, 27 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Помилка на Головній

Блоґ сайту

03.04.2011 Меморію почищено від порожні/й/ та тупих статей. Велика подяка за це користувачу Usik64.

[ред.] Головна

Пропоную громаді на осуд новий дизайн головної: Користувач:Deimos/Головна
Головна відмінність від поточного, крім приємнішого вигляду (як на мене) — менша завантаженість кодом.
З радістю почую критику щодо:

 1. Статей, обраних для головної. Які підійдуть краще?
 2. Зображень. Взагалі-то зображення усі погані, коли визначимося зі статтями пошукаю пасуючі зображення.
 3. Дизайну в цілому.
 4. Тексту. Гадаю, якось треба поліпшити текст привітання.

--Deimos обг 04:12, 26 квітня 2011 (EEST)

Думаю, забагато зображень... -Zelya 12:48, 27 квітня 2011 (EEST)
Мені подобається, але здається треба змінити трохи кольорову гаму, бо якось не вписується до загального дизайну. --Surikoff 17:52, 8 червня 2011 (EEST)

[ред.] Інтирнет бійці

[ред.] Чистка статей

В найближчі часи буде проведено чистку статей.
В першу чергу будуть видалені:

 1. Зайві категорії, яких вже надто багато.
 2. Статті написані куркою і про курку. З цим фапом на його особу ви явно переборщили, однієї статті вистачить.

--Deimos обг 12:43, 17 квітня 2011 (EEST)

Підтримую --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 14:19, 17 квітня 2011 (EEST)
Іронічно чути це від того, хто більше за всих гвалтував ці статті і створював нові. —Deimos обг 21:32, 17 квітня 2011 (EEST)
Вважаю, що неіронічна людина навряд чи писала би в лурках :0) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 22:54, 17 квітня 2011 (EEST)

Не вирішив що робити з ціма статтями: Інтирнет бійці можна було б повністю переписати, викинувши звідти усю хуйню і написавши нормальну статтю про абстрактного бійця. Повість Безосібних літ — хіба що напам’ять. --Deimos обг 19:57, 19 квітня 2011 (EEST)

Інтирнет бійці

Гадаю, якось перепишемо, більш людською мовою, без тролінгу курей

Повість Безосібних літ
 1. Лайно, просто лайно
 2. Фапання Курки на Ясона в стадії початку оргазму
 3. Сьогодні, пересравшись із Ясоном, навіть фімозний мозок Курки такого би не виродив

Пропоную на видалення --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 21:42, 19 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Об'єднати?

Мені одному здається, що двох статей забагато для такого явища як З блекджеком та шльондрами і Блекджек і курви? --Aerospace 10:30, 16 квітня 2011 (EEST)

Дійсно, не розумію чому створили ще одну статтю. Об’єднайте. --Deimos обг 17:42, 16 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Поточні проблеми, що поки не вирішені

Спробую коротко зформулювати проблеми, що піднімалися на Порталі, і чомусь залишилися не вирішеними

Не впевнений що де можливо у медіавікі. --Deimos обг 15:44, 12 квітня 2011 (EEST)
Така можливість є але у нас пару разів були набіги з масовим перейменуванням сторінок тому цю можливість я залишив лише адмінам (вона не часто потрібна). Можу повернути але якщо це почнеться знову то доведеться включати капчу. --MrGALL 00:51, 26 квітня 2011 (EEST)
Ні. Користувачі можуть бути видалені лише в разі тривалої (більше року) відсутності активності з боку користувача через запит іншого користувача, який хоче мати зайняте ім’я. У користувача має бути 100+ редагувань. Просто так видаляти користувачів немає жодного сенсу. --Deimos обг 15:44, 12 квітня 2011 (EEST)
З вас новий логотип, який влаштує адміністрацію, бо з пустого місця логотип не зробити. --Deimos обг 15:44, 12 квітня 2011 (EEST)
Якщо зробити гарніший логотип, ніж є зараз, ми його повісимо. Тільки майже на увазі роботи в paint та подібні «шедеври» не приймаються :) --MrGALL 00:51, 26 квітня 2011 (EEST)
Тоді підкиньте ідейку яким хочете бачити логотип, я міг би щось намалювати. А поки що, я накидав ось ↓ =) --Surikoff 19:01, 8 червня 2011 (EEST)
Отака хуйня, малята
Це робиться вручну. --Deimos обг 15:44, 12 квітня 2011 (EEST)
Пишіть, що забув

[ред.] Файна Меморія:Технічні питання

Цю сторінку хтось читає?

Поки що писав, що в рейку дзвонив - ні тобі бу-, ні тобі гу-. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:25, 12 квітня 2011 (EEST)

Читає. --Deimos обг 15:45, 12 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Про словник

Не зловживайте цим словником, деякі теми, будь вони і короткими, але далебі заслуговують на окрему стяттю, як то Форсед мем, Усім байдуже, Фурі, ХЗ, etc. --Deimos обг 00:16, 11 квітня 2011 (EEST)

Отже
-Здорове і сире = Інкубатор
-Мале і сире = Словник (Сире - в сенсі - недописане, не доредаговане, щоб не виникали побічні асоціації) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:30, 11 квітня 2011 (EEST)
Справа в тому, що рядок у «Словнику» не надихає на статтю. А недописана стаття надихає. Та й деяким статтям не потрібно бути за обсягод подібними до трьох мушкетерів, їм може й двох абзаців вистачити, якщо все грамотно написано. --Deimos обг 11:15, 11 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Ще раз про видалення статей

В принципі, стосується у першу чергу Deimos обг'а, але, гадаю, цікаво всім.

Отже, Deimos'е, Ви видалили "Віртуальну анахвему". З цього приводу.

Якщо ви займаєтеся такими тонкими і дуже неоднозначними питаннями, як питання історії, то будьте ласкаві, пишіть енциклопедично настільки, щоб це можна було хоча б редагувати.
Олсо, видалення статей — чи не надто голосно сказано? Видалення розділу зі „словника“. --Deimos обг 00:08, 11 квітня 2011 (EEST)
А як ви пишете у Меморії? --Deimos обг 11:24, 11 квітня 2011 (EEST)

А як ви пишете у Меморії? На Меморії я пишу так

На меморії писати треба енциклопедично. Не обов’язково так книжно, як у тій же вікіпедії, але й не як курка лапою чи тим паче не від першої особи. --Deimos обг 18:21, 11 квітня 2011 (EEST)

Історичні негативи і негаразди

Вибачте за банальність. Гадалося, що настільки прості речі не слід було так ретельно описувати. Давайте спілкуватися, навчаючись одні в одних, а не з позиції "Я адмін - ти дурак, ти адмін - я дурак". --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:05, 11 квітня 2011 (EEST)

"Діти, оце лайно, воно смердить. Так робити не треба" — вдома ви так само робите?

Так, вдома я роблю так само. Правда, діти вже виросли. Якби усі так робили - Україна не боролася б 20 років з корупцією тими силами, що цю саму корупцію очолюють, а зробила, як у свій час Гітлер (нелюд, ізверг роду людського): взвод СС-сівців вивів "зайців" з електрички, і жахнув з карабінів у чистому полі. Німці і через 70 років розуміють, що "зайцем" їздити не гарно.

Я маю на увазі „Залишати лайно для прикладу «Як робити не треба»“. --Deimos обг 00:16, 12 квітня 2011 (EEST)
Ні, звичайно. Але має "відіграти виховну роль", а тоді вже в парашу.--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:12, 12 квітня 2011 (EEST)
прибирати посилання — це не так просто, щоб робити усе одразу.
„Сторінка "Необхідні статті" рясніє від посилань на статті“ — неправда ваша. --Deimos обг 11:21, 11 квітня 2011 (EEST)

Та якби ж то неправда! Правда. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 14:36, 11 квітня 2011 (EEST)

На першій сторінці є лише одна видалена сторінка, цей вигаданий вами (або не вами, тоді вами просто форсений) мем Куркодзьоб звичайний, але усі посилання на нього знаходяться на сторінках обговорення або на вами створених сторінках у особових просторах. Погодьтеся, про це неможна сказати „рясніє“. --Deimos обг 18:21, 11 квітня 2011 (EEST)

Погоджуюсь - не рясніє.

Ви хочете писати про форсед меми статті, що це — не меми? Ви розумієте, що це справа, м’яка кажучи, невдячна? --Deimos обг 19:28, 11 квітня 2011 (EEST)
Мова не про абстрактні форсед-меми, а про одного конкретного куркодзьоба. Я його НЕ ФОРСИВ, а критикував (і навіть не їбукав, так як він мене) - це дещо протилежні речі. Складається враження, що Курка перед здриском на ЕД Вам шикарну поляну накрив... А раніше думав, навпаки - за оті приколи тупорилі про персональний кабінет я би не попустив.
Ви думаєте, я на те ображаюся? Це було б тупо з мого боку, тим паче, це більше характеризує їх, а не мене. І тим більше я не збираюся опускати меморію до статей типу „ви про нас погане написали, і ми про вас погане напишемо“. У вас та стаття велика, але інформації в ній відсотків 10%, решта - вода, яку навіть обробити важко, легше переписати. Колись давно я про курку і то більше написав. Повторюю, хочете написати статтю — напишіть її грамотно, можете використовувати будь-які матеріали, можете про мене погано написати, мені не це важливо, мені треба щоб люди, які потім будуть це читати, не сказали своє «Фі» і закрили вкладку, а зацікавилися. У вас з цим досі проблеми. --Deimos обг 00:16, 12 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Щоб не повертатися - крайній раз про Курку

Про Курку я писати більше не буду - багато честі, та й навряд чи про ЦЕ можна цікаво писати.
Якийсь розділ вийшов здоров'ячий...--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 20
08, 11 квітня 2011 (EEST)
Можливо, але це краще, ніж розмова буде перервана розділом. --Deimos обг 00:16, 12 квітня 2011 (EEST)

Це вже зіграло свою виховну роль - івидалив, щоб не смітити Портал --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 16:13, 16 квітня 2011 (EEST)

Не бачу сенсу чистити історію, це завжди погано закінчуєтся. --Deimos обг 17:39, 16 квітня 2011 (EEST)

[ред.] Про "червоні" посилання

Не можу відповідати на питання безпосередньо в дописі, бо питання різні, їх чимало - тому відкриваю нові обговорення.

ХТО буде про ЦЕ писати? Що мав на увазі автор, коли давав посил на Русская логика? Чим Русская логика відрізняється від Украинская логика? Я не знаю. Ви знаєте?

Куркодзьоб - я вже зробив редірект на статтю зі свого користувацького простору - один флаг видалили... Нащо?

Стаття не заслуговує знаходитися в основному просторі. А ви дей редирект використовуєте, як повноцінну статтю, де факто повертаючи статтю до основного простору. Не хочеться забороняти робити посилання на сторінки з особового простору, тому не варто так робити. --Deimos обг 19:26, 11 квітня 2011 (EEST)

Це не все - зрозуміло - видалені статті, але навіщо робити посилання, якщо я не збираюся описувати те, на що посилаюся?

Більше того, тут жодної видаленої статті.--Deimos обг 19:26, 11 квітня 2011 (EEST)

Друга сторона: якщо я видалив статтю, то чому посилання на іидалене не зробити простим текстом? Банхамер трохи підстигне якраз за той час, і порядку побільшає.--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 14:23, 11 квітня 2011 (EEST)

Особисті інструменти
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти