Файна Меморія:Портал спільноти/2011 ІІ півріччя

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

[ред.] Ват?

Меморія у владі спамботів та куркосібних. Куди дивляться усіки?

[ред.] народ, кидайте це діло!

гайда до нас, на драматику! http://dramatica.org.ua

[ред.] ололо! Пацюк-кум

http://www.wikireality.ru/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%9C%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F

[ред.] Затишшя

Вже навіть Курка на ЕД заквоктав/-ла. На ІП у розпалі Інцикломарафон. А у нас тут усе усім байдуже. Хтось збирається писати статті? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:38, 16 вересня 2011 (EEST)

Це, мабуть, через те, що більшість дописувачів на обох лурках - молодь, а у неї з початком вересня своєї роботи додається, і на таку активність просто не вистачає часу (навіть у нас на УЕК - теж відносне затишшя: з початку осені навіть з-під аноніма практично не було нових редагувань, хоча ще наприкінці серпня велися активні дискаси, "чиї мегамеми кращі" і "у кого більший недойоб", а зараз все якось затихло). До слова, навіть мені особисто, коли ввечері приповзаєш додому з пар чи з роботи, не те, що не хочеться щось десь дописувати/правити, ба навіть ліньки натиснути на кнопку "Вхід до системи". Щиро, Айдер 14:28, 19 вересня 2011 (EEST).

[ред.] Sup chan

[ред.] Переіменування

Чи можна переіменувати шаблон "Комп'ютери" у шаблон "ОСі"?

Усе можна, але навіщо? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:53, 22 липня 2011 (EEST)
Раптово ні. П’ять статей (з який написано взагалі лише три) — замало для навігаційного шаблону. Або розширяйте, або його видалимо. --Deimos обг 05:35, 23 липня 2011 (EEST)
Видаліть, будьласка Шаблон:Комп’ютериZelya 11:37, 16 серпня 2011 (EEST)

[ред.] Про дебілкуваті реєстрації

Народ, ну, оці всі Помоги окружающей среде. Выбрось банку в мусорку. Убей хохла. Не используй фреоны. Не расходуй слишком много воды. Ви б купили балончика, і на опорах мостів писали, чи шо? Зайобує вже подібна тупизна. Блокувати не важко, але ж тупість і товщина тролінгу не влазять навіть у двері фури, на якій вам би поїхати нахуй. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:59, 21 липня 2011 (EEST)

u say it as if they read this crap
this crap тут в Порталі, чи на опорах мостів? На опорах хоч ті, що їдуть в електричці, іноді зпросонку прочитають. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:49, 22 липня 2011 (EEST)

[ред.] Чому знову застій?

Одні реєстрації-вилучення "Хохлов-недочеловеков" на проекті. Що за дурня? Ніхто на пише свіжі статті. Школярі на канікулах, спека. Не зрозуміло. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:16, 17 липня 2011 (EEST)

самі ж усе й пояснили

[ред.] Категорія:Мови Програмування

У гайдлайнах написано, що перед створенням нової категорії тре’ спитати дозволу у адмінів і мати хоча б 7 статей у тій категорії. Так от, маю вже 15 сторінок, чи не створити категорію? --це був Surikoff 23:04, 26 червня 2011 (EEST)

Так ви її вже створили, хіба що тексту в ній нема. Так, що ж робити, іншої пасуючої категорії немає, то створіть. Додайте її в Категорія:Мови і Категорія:Категорії статей. --Deimos обг 23:59, 26 червня 2011 (EEST)
Ну я й мав на увазі текст. У всякому випадку, дякую, пішов робити. --це був Surikoff 09:01, 27 червня 2011 (EEST)

[ред.] На Вікіпедії

Спробував розмістити статтю про Файну Меморію. Спочатку одразу з'явився лейбик про швидке видалення. Після пояснення в обговоренні, що напишу статтю нову, а не повертаю ту, що була вже видалена, начебто, поки залишили... Зайдіть підредагуйте. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:57, 26 червня 2011 (EEST)

this. Але статтю у цьому вигляді видалять. Вікіпедія — це вам не ФМ, там з вами цяцькатися не будуть. --Deimos обг 21:29, 26 червня 2011 (EEST)
Побачимо. Інші статті ж не видалили. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:56, 26 червня 2011 (EEST)
Кому непох - візьміть участь в голосуванні. Голосування ТУТ. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 15:27, 27 червня 2011 (EEST)
Стаття в такому вигляді (ще й такого об’єму) занадто сильно порушує правила Вікі. Її треба скоротити до 1-2 абзаців та написати простою мовою. Інакше в неї немає жодних шансів залишитись на Вікіпедії. --MrGALL 20:13, 27 червня 2011 (EEST)
Поки не видалили з кінцями, є можливість редагувати. Включайтеся. Це ж наш загальний проект. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:32, 27 червня 2011 (EEST)

[ред.] Подяка і прохання

Усім дякую за песимістичні прогнози. Станом на 12.07.2011 статтю ще не видалено. Ви вельми допомогли б проекту, якби надали їй трохи енциклопедичності. Наскільки я зрозумів, це поки перша стаття про неформальні українські лурки. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:32, 12 липня 2011 (EEST)

Стаття була енциклопедичною, складалась з самих фактів, але це не завадило видалити її раніше:

От вся історія видалень:

Я не знаю... 450 статей проти 167 у перщому пруфі - це вже дещо. Але нах вони видалили після залишення? Невже нема чим займатися більше? Чи хочеться слави рос/вікіпедиків? Наче, з боку ФМ ніхто з ними не срався? А драматисти ці картинки як козир використовують? Їх проект взагалі там у спам-фільтрі, навіть посилання дати неможливо. Курка з Ясоном забанені. Ніразу не в'їхав. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:58, 14 липня 2011 (EEST)

[ред.] І знову про лого

Поміняв лого. Треба ще змінити фавікон (зображення 16х16). --Deimos обг 17:11, 26 червня 2011 (EEST)

Це славно!
Дякуюююю <333 --це був Surikoff 23:01, 26 червня 2011 (EEST)

[ред.] Про Інциклопедію

У той час, коли Інциклопедія є "Вільною від здорового глузду енциклопедією", тобто несе ахінічну хуйню, яка по ідеї викликає регіт, для нас здоровий глузд ніколи не втрачає цінності і статті мають бути написані за допомогою саме його.

Файна Меморія:Проект про Інциклопедію

Вважаю, що цією цитатою Ви образили в принципі братній проект. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 00:00, 26 червня 2011 (EEST)

[ред.] Про видалення контенту

Спостерігав неодноразово: як тільки людина перестає видавати на-гора власний контент, їй різко починає не подобатися усе, що створили інші. І вона починає люто все видаляти під будь-яким соусом:

Деймос не дасть збрехати - якось про це я вже писав. Проте «дєтская болєзгь лєвізни» не проходить.

Конкретне питання

Навіщо, не створивши нічого нового-кращого взамін, було видаляти плашки? Кому вони муляють і що саме з Гайдлайнів порушують? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:14, 25 червня 2011 (EEST)

Файна Меморія:Гайдлайнс#Про плашечки --Deimos обг 22:26, 25 червня 2011 (EEST)
А взагалі, почитайте ці гайдлайни, бо ті іскряться від петросянства мастерпісера.
«плаский гумор» — ваш головний недолік, дуже й дуже серйозний.
«розподільна здатність картинок» — це що таке взагалі?
«бо я того ніх ніц не зрозумів» — ви не розумієте суть і призначення ФМ, ось що казав вам з самого початку, що кажу й зараз.

--Deimos обг 22:35, 25 червня 2011 (EEST)

Прочитав. Дозволю собі ряд зауважень.
«Не повинно бути Гайдлайни/Мастерп'єсер, Гайдлайни/Деймос чи Гайдлайни/Усік» — по-перше, той нік читається, як мастерпісер. По-друге, якщо б ви уважно прочитали, то мали помітити, що зміст у них однаковий, «мої» просто написані без зайвого.
«Наприклад: я дуб в аніме, а тому не берусь оцінювати тамтешній гумор і кривизни його» — ви порівнюєте товсте з гарячим.
Це називається Роздільна здатність, і означає — кількість пікселів, з яких складається картинка. Насиченість кольорів — це глибина кольору, скільки бітів відводиться на кожен піксель. --Deimos обг 23:42, 25 червня 2011 (EEST)
Ну і навіщо треба було видаляти мою репліку?
«Суть і призначення б-якого інтернет проекту має бути чітка, прозора і зрозуміла» — 95% населення, ага.
«Якщо людина за пів-року перечитала всі статті проекту, і при цьому не зрозуміла його хитрої глибинної суті» — то цій людині варто над чимось задуматися.
«При цьому саме визначення Драми за версією ФМ знаходииться в Інкубаторі» — бо той, хто це писав, м’яко кажучи, не дуже зрозумів значення. У мене писати бажання немає, мастерпісер взагалі участі тут не бере, а МрГАЛЛ (як він написав у себе на сторінці) технічний адміністратор. Хоча драма, імхо, поняття, яке не вимагає особливих пояснень.
«суть ФМ, ця Суть Ніде Не Визначена.» — це не привід корчити з себе дурня, і перетворювати ФМ на вікіпедію з матюками і купою плашок над кожним абзацом.
Що я вам пораджу: прочитайте хоча б сто статей на лурці, про яку ви вчора так завзято згадували, а потім подумайте, що не так у ваших «вундервафлях», плашках і в усьому іншому.
Все. --Deimos обг 00:53, 26 червня 2011 (EEST)
Не слід перевалювати з хворої голови на здорову

Виривати цитати з контексту - дурна звичка; до речі, ніяких Ваших реплік я не видаляв. Одного разу система видала "Конфлічт редагування", можливо, підвантажився сервер.

Хто з себе корчить дурня, - питання. Я так само пояснюю Вам елементарні речі, а Ви робите вигляд, що чи не розумієте, чи то Вас не стосується, чи взагалі ігноруєте. Конкретно мова про:

Є хорший принцип: Критикуючи - Пропонуй. Ви на цей принцип забили. Так не можна.

Вибачте, що не так. Писати поки не буду. В основному просторі. Полуркаю - повчуся, може, зрозумію свої помилки. Хоча, 1,5 учанони навряд чого навчать путнього. Привіт! --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 12:02, 26 червня 2011 (EEST)

Хм. Добре, спробую вам розжувати (вже вкотре)
1) Плашки, категорії — це не контент. В ідеалі це має бути каталогізація та вказування на недоліки статей. У вашому ж випадку це просто так — категорії, плашки, які не несуть жодної інформації.
2) Вірші видалялися і будуть видалятися. Ми пишемо статті, а не вірші. Гумор нам потрібен. Але з гумором у вас серйозні проблеми, я це вам не вперше кажу.
3) «Вундервафлі» видаляються не через «гуманітарний спосіб мислення», а тупо тому, що вони не вписуються в жодні рамки проекту. Про це вам казав не лише я.
4) Хтось має адмініструвати. І ви вже дійсно стомили мене цим ниттям на тему "допишіть мої статті, а не видаляйте".
5) Який зв’язок між усім вищезгаданим і "власним блогом"?
6) Про критикуючи — пропунуй. Усі свої пропозиції я вже майже рік тому висловив у «гайдлайнах». --Deimos обг 12:56, 26 червня 2011 (EEST)

[ред.] Ділимо на частини. І-26.06.2011

Діалог затягнувся. Ділю на розділи , щоб простіше редагувати.
1. Мать їх туди, плашки. Все. Це я більше не обговорюватиму. І робити нові не буду.
2. Мать їх туди, вірші. Видаляйте всі нах зовсім. Проблеми без гумору. З гумором без проблем.
3. А заодно і 4. Можете повидаляти все. І радуватися, який Ви заї хороший адмін. Тільки проекту від цього не легше. Бо три статті - це бложик, а не лурка.
5. Зв'язок прямий: Ваше адміністрування тхне суб'єктивізмом, Ви керуєтеся власними уподобаннями, і нічим більше. Деймосе, ВИ НІХУЯ НЕ ІСТИНА В ПЕРШІЙ ІНСТАНЦІЇ. Невже треба отак прямо? Роздрукуйте цю фразу 72 шрифтом і причепіть біля свого монітора. Ніхто - ні я, ні Ви, ні Вася, ні Ваня - не мають одноосібно приймати рішення на видалення текстів, якщо це прямо е суперечить політиці проекту (як от були тролі з Голодомором і Статуями Лєніна...) Рішення про "что такое хорошо, что такое плохо" має прийматися

6. Про Гайдлайни я вже писав. До того ж - переймайте досвід Інциклопедії. У них це зветься Конституцією. І є сторінка Поправки до Конституції. Користувачі вносять пропозиції, адміни приймають рішення і додають (чи ні) зміни до Правил.
7. А ще учанівці регулярно луркають ФМ. Наша високоінтелектуальна бесіда має посилання в курко-треді. Звісно, з проявами традиційно-учанівського анального рабства та іншої хуйні. І чого б то? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 13:22, 26 червня 2011 (EEST)

5) Власне, крім вундервафель мене все влаштовує. А про вундервафлі вам казав не лише я, подивіться на ті обговорення. А з голосуваннями ви загралися. Давайте влаштовувати голосування щодо кожної правки?
6) І які ваші пропозиції?
7) Я знаю. Вони завжди її луркали, бо тут в ній є душа © і що з того? --Deimos обг 15:14, 26 червня 2011 (EEST)

[ред.] По п.6. Пропозиції

Пропоную

1. Вивчити досвід колег Інциклопедії.
2. На ФМ зробити аналогічну сторінку. Щось типу Файна Меморія:Пропозиції до Гайдлайнів. Відповідно шаблончик по Групам Гайдлайнів, і кожен користувач може вносити свої правки. Десь із тиждень проголосували за те, що внесене, і додали до відповідного пункту.
3. Голосування (багато Демократії не буває) можна проводити на сторінці обговорення п.2. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 15:25, 26 червня 2011 (EEST)

2) Вже є Обговорення Файна Меморія:Гайдлайнс. Але якщо пропозиція адекватна і гарна, то голосування не потрібне. --Deimos обг 15:30, 26 червня 2011 (EEST)

[ред.] Знову про фак на лого

Народ, невже Вам настільки рідний цей фак, що він до цих пір залишається на лого? Як на мене, краще самий хуйовий сирий варіянт колєги, аніж ота ГАНЬБА, що висить нині. Скільки ще раз звернутися на цю таму? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:21, 23 червня 2011 (EEST)

Я просто залишу це тут. --Deimos обг 23:51, 23 червня 2011 (EEST)
Деймосе, це як у тому баяні про папугу, коли четверту годину єврейська сім'я проходить шмон на митниці при виїзді з СРСР в Ізраїль, митник питає
-Папугу перевозимо чучелом чи тушкою?
Папуга не витримує:
-Хоч тушкою, хоч чучелом — аби швидше відсіля до й**ної матері!!! --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:53, 24 червня 2011 (EEST)

[ред.] Чекаємо на можливе поповнення

тред на учані --Deimos обг 12:48, 15 червня 2011 (EEST)

Лол що з учаном? В мене не працює. --Surikoff 13:08, 15 червня 2011 (EEST)
Вітаю, тебе забанили. Швидше за все за ДДоС. У них спільний сервер. Use the Proxy, Luke! --Deimos обг 13:20, 15 червня 2011 (EEST)
Та мені, чесно кажучи пох. Зараз спробуємо через проксі. --Surikoff 16:06, 15 червня 2011 (EEST)
Через проксі все ОК. --Surikoff 16:09, 15 червня 2011 (EEST)

лол, невже ви справді на щось сподівалися?

Боюся, ніц не буде. Там окрім Олтугезера і ще кількох серйозних людей решта - спермотоксикозні школярі, які писати навряд чи вміють (написання в тредах матюків не рахується), а то, що не будуть - точно. Окрім того якась свята віра, що куркоматика - вісник Учану, а ФМ - то вражий голос. Побачимо. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:16, 15 червня 2011 (EEST)
Курку на Учані люблять. Своєрідно, але люблять. А Деймоса (і людей з його сторони теж) вважають за неосіб. Це давня історія. Примирити ці два блоки - важче, ніж євреїв з арабами націонал-соціалістами. Щиро, Повзпроповз 21:28, 15 червня 2011 (EEST).
панове, у вас паранойа... А може курка це ваш мем, не знаю, чомусь як меморійці, так курка, курка, курка... А Деймосана Учані звісно ненавидять, хоча доки ви не надумали нагадати про себе, на вас усім було пох. Втім дякую що набігли на мою сторінку - ви зробили мені вечрі і наступний день, навіть прощу вам піжження моїх статєй. Редвіс_з_Драматики
Про паранойю вже старе — паранойя то якраз курчин мем. Воно не мем, а просто спермотоксикозний школяр, інтирнет-боєць і просто хамло. Як, до речі, 95% хвалених анонів учану.
З пиждженням статей, начебто, вирішили: ніхто ніц не пиздитеме.

Я так зрозумів, поповнення не буде. Ну що ж, хардкор форева. Як писав Радехів-кум, тільки Кров Макак! --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:13, 23 червня 2011 (EEST)
Особисті інструменти
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти