Файна Меморія:Портал спільноти/2012

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

[ред.] У Чернівцях військовий пенсіонер підірвав себе гранатою

Усіку, навіщо ти це зробив? Здалась тобі та ділянка в садовому кооперативі.

[ред.] Шчьо таке Артемко бебик, і як з цим боротись

Драматика захлинулась у модерастії Курки та його анального коханця Артемка. Притримайте Усіка на короткому, щоб він не розлякав усіх безосів, які не проти витягнути Меморію з лайна, в якому вона перебуває останні 2 роки.

Не мели хуйні, а то люди дійсно подумають, що ти виражаєш чиюсь думку окрім своєї. Навіть ОП уже зрозумів, що це була витівка Бебіка, якого курка поставив на місце захищаючи нас. Таким чином, ти мудило. Повертайся назад.
Пару запитань:
  • Кому це цікаво?
  • Хто такий Артем бебик і чому бебик з малої літери; це поганяло?
  • Де обіцяний прорив щодо витягання ФМ з лайн? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 18:33, 15 грудня 2012 (EET)

Вилучив статтю Артем бебик. Нуль лулзів, купа баттхьорту, звинувачень типа́ у всіх смертних гріхах. Колєги, ви нічого не переплутали? Тут не лайнозбірня срачів. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 18:51, 15 грудня 2012 (EET)

Вилучай тоді і свою статтю про курку, в якій нуль лулзів, купа баттхьорту, звинувачень типа́ у всіх смертних гріхах, колєго.
Курка працював (на відміну від Бебика) на ФМ тривалий час. Так само десь із пів-року тривали срачі після його уходу. Це історія. Критичні кутки в статті згладив. Якщо там десь лишилася явна неправда - редагуйте сміливо. Бебик, а, тим паче, срачі, з ним пов'язані - це не сюди. Привіт усім, хто не байдужий. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 13:32, 16 грудня 2012 (EET)

[ред.] Про баг

Хлоці, що за проблема з цитатами на сторінках? Вони "залазять" на відео і зображення. Якщо на малих цитатах і малих зображеннях це ще не так помітно, то на великих аж очі ріже. Приклад: сторінка Вконтакті (ось скріншот на "місце Х" http://pcs.org.ua/f/w1j.png). З.І. Можливо, це вже відомий баг. Просто не знав куди написати.


[ред.] Сайт взагалі живий?

слідкую за ФМ і маю пару ідей зі статтями. але щось так мало тут відвідувань і людей,які можуть підкорегувати чи ,навіть, послати подалі. порожньою працею займатись,якось не хочеться. сам на нашій вікі статті писав.тому знайомий з написанням статей такого формату

Сайт живий. Якби Ви підписалися на Порталі, я отримав би повідомлення і відповів одразу--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 11:04, 28 липня 2012 (EEST)
Сайт мертвий давно, усі, хто хоче писати і бути прочитаними, давно переселилися на Драматику
Та ну... Успіхів --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 10:45, 30 липня 2012 (EEST)
Особисті інструменти
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти