Файна Меморія:Проект

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Файна Меморія:Про)
Перейти до: навігація, пошук
Файна Меморія
Memoria-logo.gif
Вікі
Статус працює
Час 21.01.2009 і по нині
Адмінство MrGALL, masterpiecer
Мова українська
Рушій MediaWiki
Адреса місцева


Файна Меморія - збірка статей про усе, що може допомогти вам краще зрозуміти поведінку людей в інтернеті. Це меми і сайти, події і люди і взагалі усе. Файна Меморія - це правда і вигадка і біс його знає що ще. And that's why we love it!


Зміст

Найголовніше

Файна Меморія була створена на початку 2009, і насправді це диво, що вона й досі працює. сьогодні кількість статей у ФМ значно менше за кількість у майже будь-якій аналогічній вікі, тому стиль нашої досі ще не можна назвати визначеним. Врешті решт основним стилем буде визнаний той, яким буде написано подавляюча більшість статей, що одобрило адмінство.

ФМ є ще одним породженням Web 2.0. Так, це ще один сайт, увесь контент котрого був створений виключно користувачами. Контент - це статті. Величезна кількість тексту з ілюстраціями на псевдонаукові теми. Під це визначення підпадає і Вікіпедія, але це не Вікіпедія, це Файна Меморія. Тут усе подається з точки зору анонімуса, який, як усім відомо, справжній демократ, бо ненавидить усе однаково.

ФМ є ще одним породженням тотальної вікіфікації інформаційних сайтів, тому для успішного і продуктивного перебування тут, тобі знадобиться знання відповідної вікі-розмітки.


Для тих, кого забанили на Вікіпедії

ФМ не є сайтом, на якому можна писати про все. ФМ є сайтом, з вузькою тематикою і вимогами, згідно з якими кожна стаття має містити: лулзи, інтернет, меми, драму. Можна не все одночасно, але щось має бути. Так, є вийнятки, але у нас працюють живі люди, тому кожній статті буде приділена людська увага. Іноді навіть доводиться йти на компроміси із власною совістю та поняттями здорового глузду, а ще правилами сайту. Та таке радше рідкість, аніж тенденція. До речі, вищеописані рамки досить широкі, і під них при бажанні можна підігнати будь-що. Будьте готові зробити це ну і майте фантазію, щоб завжди бути в змозі пояснити адміністрації, чому ви написали у статтю саме це.


Для тих, хто помилився адресою з Інциклопедією

Статті, інформація в яких абсурдна, будуть видалятися. Можливо, це жорстоко, але у нас з Інциклопедією різна мета. У той час, коли Інциклопедія є "Вільною від здорового глузду енциклопедією", тобто несе ахінічну хуйню, яка по ідеї викликає регіт, для нас здоровий глузд ніколи не втрачає цінності і статті мають бути написані за допомогою саме його. Для кращого розуміння порівняйте статті Nobody cares на ФМ і Всім начхати на Інциклопедії.

Файна Меморія НЕ Є

Зв'язок

Якщо у вас виникнуть питання, Вам завжди готові допомогти такі користувачі:


Дивись також

Особисті інструменти
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти