Словник/У,Ф,Х,Ч

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Фейк)
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

[ред.] Українці Афігенні

Українці Афігенні — гумористичне телевізійне скетч-шоу, яке свого часу йшло на каналі ICTV. Відрізнялося оригінальною сюжетною канвою і патріотичним поглядом на минуле українців, від якого усі ісконники моментально давляться водкою.

Коротко

У всьому світі нас знають за абревіатурою «UA», але мало хто знає, що нещодавно вчені розшифрували за допомогою нано-технологій цю абревіатуру. «UA» — Українці Афігенні. Де ми? Хто ми? Навіщо ми?

Укри

Особливу увагу автори серіалу приділяють пропаганді теорії існування Укрів — найдавнішої та найцивілізованішої цивілізації в світі.

Найвідоміші хохми

Кожен нащадок славетних Укрів мріє керувати світом, а поки керує деу ланосом або трактором.

Посилання

Фан-група на Конекті

[ред.] Урусай

Урусай (煩い або うるさい) — адаптоване з японської прохання заткнутися (різного ступеня грубості); аналог гуцульського «Стули писка!»

Фраза є своєрідним мемом поціновувачів аніме Shakugan no Shana, де триразове повторювання слова «урусай» було кетчфразою Шани.

[ред.] ФГМ

ФГМ - фімоз головного мозку.

Фімоз - це коли піся не залупляється. Ну, Ти в'їхав.

Походження

Сюди ВОНО прийшло з Луркморе.ру - [1]

[ред.] Лікарі ФГМ

Відомі також як медперс-анал. Група товаришів, що поставили своєю метою лікування населення Землі від фімозу головного мозку (ФГМ), незважаючи на бажання цього населення.

З очевидних причин діє головним чином в інтернетах. Історично пов'язана з su.kaschenko.local [[2]] у якій ФГМ вважався основною хворобою, якою страждали Поцієнти.

Нині основним центром групи є ЖЖ-співтовариство

[ред.] Близькі поняття

За аналогією з ФГМ браття-москалі вирізняють:

[ред.] Фейк

Фейк — (від англ. fake — підробка, яп. 偽物 / 贋物) має доволі багато значень. У широкому сенсі будь-яка підробка, що видається за щось справжнє.

Фейком може вважатися

Особливої уваги заслуговує фейк в оцих Ваших інтернетах. Тут теж значень безліч, проте популярні з них:

[ред.] Фурі

(з 1980-х) — прихильники людиноподібних тварин. Себе вважають теж пухнастими і хвостатими. Чим більше перевтілення в тварину — тим крутіший фурь.

Людей звуть хуманами.

Йїфф (англ. yiff, їфф) — фурі-арт з елементами еротики. Цим словом називають як художні роботи і літературні твори, на яких зображений або описується статевий акт звіроподібних/антропоморфних істот, так і рольовий відіграш такого статевого акту.

На сьогодні це слово використовується не лише субкультурою фурі.Першими слово «йїфф» стали використовувати англомовні прихильники фурі в онлайнових ролевих іграх MUCK (зокрема, FurryMUCK). Слово виникло як наслідування звуків, що видаються лисицями в період шлюбних ігор. У своєму англійському написанні (yiff) слово схоже на звуконаслідувальне шотландське дієслово yaff, що означає гавкати, повискувати .

[ред.] ХЗ

ХЗ — абревіатура, першоджерелом якої для культурної людини є «хто-зна».

Москалі вважають її своєю, хоча через бідність мови та вульгарність, розшифровують її як «хрен его знает» (або особливо культурні — «хуй знает»).

Й лише хтозна яка невелика кількість здогадується, що існує канонічне розкриття того скорочення — «хотелось бы знать».

ХЗ — приклад жвавості і яскравості кацапського суржику, «Хрін Знає» висловлює сильну емоцію співрозмовника вкупі з факто, що він не інформований з даного питання і підкреслює його не бажання турбувати себе пошуком істини. Часто є супутником роздратованості, тому абревіатура звучить як коротке огризання, мовляв заїбав ти мене чоловіче і не турбуй більше по цьому питанню.

У той час як українське інтелігентське «Хотілося б знати» підкреслює споконвічність української інтелігентності і змушує співрозмовника згадати про висококультурності стародавнього українського народу. І правда! Адже і тут, і там, повсюдно знаходяться докази впливу слов’янської (протоукрської) мови, якого уявні вчені мужі з московського ГУЛАГу за своїм неуцтвом зараховують до впливу на уми світу Рашки, але ми то з вами розуміємо суть цього жалюгідного імперського пафосу?!

Цікавинки

Тест з української мови:

Якщо „хз“ Ви читаєте як „Хто зна“ то у Вас був гарний викладач української мови, якщо по іншому — це вже питання до Вашего вчителя з росіїської літератури.

УкрБаш: цитата 1305


[ред.] Чат

Чят (чат і т. д.) — місцечко в інеті, куди можна висратись будь-кому.
В основному це місце тусовки бидла, ТП, тролів і неформалів.
Асько.
Типові тексти переписки
x:Привіт
y:Привіт
x:Як справи?
y:Норм =)))))))))))))))))))))))
y:А в тебе?
x:Теж норм =)))))))))
y:Що робиш?
x:С тобою розмовляю =))))
y:=)))))))))))))))
x:Треба йти лаффкі xчмаффкі =*
y:Пока лаффкі чмаффкі =*

[ред.] Чингізхан

батько Чингізхан

Чингізхан — великий степовий ватаг, отаман і батько степового люду, що за своє життя зняв багацько скальпів, засновник Орди, правитель Піднебесної, Великий Хан. Одне з втілень Чорного Володаря. Раз і назавжди показав Європі, на що здатна загадкова душа кочівника, коли його розлютити. Створив собі настільки страшний імідж, що сотнями років ним у степу лякали маленьких дітей.

[ред.] Насправді

Не було ніякого Чингізхана, бо Чингізхан - воєнне звання на Руси (тобто воєвода).

[ред.] Читанка

Св. Читанка (ар. Коран) — збірник страшних страшно серйозних казок, які сам Кумедний передав людям як попередження про те, що їх чекає, якщо вони будуть поводитися занадто серйозно. Є святою книгою ісламу.

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти