Фрік

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Фрік або Фрик — з жаргонної англійської freak «божевільний», «скажений», «божевільно модний» — напрям в молодіжній культурі кінця 20, початку 21 століття. Соціальні групи людей, які одягаються неординарно, оригінально.

Дреди
Пірсінґ
Пірсінґ ніжного дівочого язичка

У сучасному вживання англійське слово фрік (freak) використовується по відношенню до людини, яка відрізняється від норми у своєму зовнішньому вигляді або поведінці. Таке значення слово фрік придбало в 60-х і 70-х роках. Це слово може вживатися як в зневажливому значенні, так і як висока оцінка чого-небудь або деяких якостей людини. У старому, традиційному значенні "фрік" означає фізично потворну людину.

Зміст

[ред.] "Штучні фріки"

Слово фрік також використовується по відношенню до людей, які навмисно змінюють свою зовнішність штучними методами. Причиною тому може бути бравада, стиль життя (приклад тому The Enigma, рок -музыкант Marilyn Manson або група Murderdolls), реакція на нещасний випадок що спричинив каліцтва, спроба залишитися молодим або симптом дисморфофобії. Є різні способи створення з людини фріка.

[ред.] Татуювання

Запозичене з мови Таїті, слово tatu або tatau, що включає традиційні японські методи irezumi ("Введення чорнила"), стало дуже популярне серед моряків, потім байкеров та інших, хто бажає мати перманентний малюнок на своєму тілі.

Сьогодні "штучні фріки" часто асоціюються з надмірним татуюванням по усьому тілу, як у Енігми.

[ред.] Панк-зачіски

Незвичайний колір волосся і стилі, такі як колючки, ірокези, дреди та інші створюються спеціально, щоб виглядати як можна відмінніше від нормальних зачісок, і все ще асоціюються з панком, хоча ці стилі не були популярні в період розквіту панк-рока в 70-і. Досить подивитися фільм "Rebel" з Тоні Хенкоком в головній ролі і побачити репрезентації паризьких художників з синім, зеленим або малиновим волоссям і чорному одязі. Можна знайти ще масу подібних прикладів в 50-х і 60-х роках серед музикантів і акторів.

[ред.] Пірсинг

Проколи тіла відомі з давніх часів, і їм приписувалося деяке містичне значення. В наші дні пірсинг часто використовується для зміни природної зовнішності. Пірсинг обличчя (особливо вух і губ) був інтегрований в підліткову моду разом з подальшим розтяганням цих проколів шляхом введення ширших прикрас в отвір, що зажив.

[ред.] Косметична хірургія

Косметичну хірургію можна звести до простого видалення шраму або вона може бути послужити повній трансформації і зміні зовнішності людини.

[ред.] Медичні імплантанти

Медичні імплантанти стають звичайною річчю. Наукова фантастика і футурологія припускають що ця тенденція може продовжитися аж до тієї точки, коли межа між машиною і людиною стане дуже розмитою.

Читайте ТУТ

А взято звідси


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти