ВВВ

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з ЧСВ)
Перейти до: навігація, пошук

ВВВ (рос. ЧСВ чувство собственного величия, манічка Величі, або просто Пиха) — Відчуття Власної Величності (рідше — Важливості).

У Міцгола ВВВ - більше 9000.

Зміст

[ред.] Діагностика і симптоматика

Яскравий приклад колективного ВВВ.
Ніколи не будь пихатим!

Хвороба виражається в переконанні, що все - сумовите лайно, а сам Поцієнт-переносник - д'Артаньян.

Або, як варіант, що опонент - бидло, хоча сам індивід, який вживає це слово, як правило, жодного разу не відрізняється мудрістю, прогресивністю, антиллехтом та ін. факторами, що відрізняють небидло від бидла. Рано чи пізно, більшість користувачів інтернету захворюють гіпертрофією ВВВ. Термінальна стадія хвороби - ФГМ - фімоз головного мозку.

Буття анонімусом не рятує від набухлого ВВВ, воно рятує лише від закидів у ньому. Завдяки цьому, ВВВ анонімного анонімуса в деяких випадках може невозбранно набухнути до неймовірних величин. Відбувається це дуже просто - почуття власної унікальності та неповторності підміняється на почуття причетності до еліти інтернетів, анонімусів, які не прощають і доставляють. У підсумку це призводить все до того ж ФГМ, причому, на відміну від інших випадків, не лікується і швидко переходить у бакланопоцит.

Також хвороба виражається в появі у хворого почуття, що йому всі заздрять і всіляко пидорасять лише від власної заздрості і абсолютної незначущості, а не в силу ФГМ хворого. Приклад - Тіматі.

В інтернеті поняття ВВВ прийшло з книг Карлоса Кастанеди. У них ВВВ не є захворюванням, їм у тій чи іншій мірі мають всі люди (що, до речі, цілком вірно - людина зовсім без ВВВ являє собою вкрай жалюгідне видовище). Позбавлення ВВВ - один з аспектів вчення дона Хуана і дона Хенаро. З описаним у статті захворюванням корелює досить слабко.

Алсо, досить-таки часто ЧСВ приписується всім марнославним, пафосним і таким, що прагнуть виділитися особинам. Але, як правило, ці характеристики перетинаються в одному індивідуумі. Nobody cares.

Також людина, хвора на ВВВ, любить говорити, що всі його дії спрямовані не на випинання його значущості, а на виняткову допомогу і прояв турботи про «чернь та інших жалюгідних щурів»

[ред.] Чим не є ВВВ

ВВВ у міських масштабах.

З популяризацією мови Луркмора багато термінів втратили початкове значення. На думку хом'ячків, підвищення ВВВ мають всі, хто не розділяє їх думку або засуджує їх дії. Також сабж краще не плутати з:


[ред.] Найнебезпечніші випадки

[ред.] Алсо

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти