Льоня-Космос

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Черновецький)
Перейти до: навігація, пошук
Думає про Марс
Справжнє обличчя

Леонід Черновецький (aka Космос, Льоня-Космос, Марсіанин) — марсіанин-українець, на даний момент мер Києва.

Зміст

[ред.] Елементи біографії

За версією Інциклопедії, на цю грішну Землю потрапив випадково - був висаджений, і не потрапив на борт НЛО, що перевозив цвяхосмики - що та Інциклопедія лишень не придумає!

В дев’яності роки накрав багато грошей створив Правекс-банк, один з найбільших українських банків.

В якийсь момент, які всі пропустили (ось вона, сила марсіанського контакту) став депутатом ВЦУ.

В 2004 році був одним з двох мільйонерів, які брали участь у президентських перегонах. Порадив своїм виборцям[1] голосувати за Ющенка.

Березень 2006 -- несподівано для всіх обраний головою Києва. З тих пір громадськість звернула на нього увагу: лулзи, постійно створювані персонажем, нарешті отримали належну оцінку.

У травні 2008 виграв дострокові вибори мера Києва. Більшість мемів, пов’язаних із цим персонажем, з’явилися саме з того часу.

[ред.] Кримінал

Правоохоронні органи ніколи не отримували команди виявляли особливої зацікавленості діяльністю сабжа. Натомість окремі активісти створили фільм "Земля в ілюмінаторі", в якому розказали про якісь там оборудки. Фільм широкого розголосу не набув[2], але на деяких сайтах і досі лежить[3].

[ред.] Мова

(link) Космос передає сигнали з Марсу.

Те, як сабж говорить, неможливо описати, треба це бачити. На початку це здавалося кумедним, але потім всі звикли. Втім, деякі фрази все ж варто відмітити:

[ред.] Космос

Слово "Українській правді"[3] :

Прозвище "Космос" для Леонида Черновецкого придумал депутат Киевсовета от "Нашей Украины" Александр Морозов в тот день, когда Олеся Довгого с потасовками утверждали секретарем столичного совета.
Тогда Черновецкий после окончания перерыва посмотрел на всех и со странным выражением лица сказал: "Уважаемые телезрители, наша передача продолжается". Позже, благодаря медиа-ресурсам Михаила Бродского, за столичным градоначальником окончательно закрепился бренд "Лёня-Космос".

Прізвисько дійсно прижилося, тепер сабж інакше як Космосом і не називають.[5]. Версії про марсіанське походження сабжу з’явились теж приблизно у цей період.

[ред.] Гречка та бабусі

Сємак хош? Хочете гречки?

І під час перших, і особливо під час других виборів мера сабж активно роздавав пенсіонерам "соціальну допомогу" -- пакети з крупою, консервами та агітаційними матеріалами про себе. Більшість інтернет-мешканців цю допомогу не бачила, тому закріпилося слово "гречка".

Обдаровані гречкою бабусі ставали фанатами сабжа і без жодних вагань ставили галочку навпроти його прізвища у бюлетені. У відповідь на це явище народилась фраза "Сховай бабусин паспорт -- врятуй Київ від Черновецького"

Але варто зважити на те, що Черновецький - взагалі перший політик, хто взяв у долю простих людей. Тому існує думка[6], що "Гарна обіцянка та кілограм гречки, завжди краще ніж просто гарна обіцянка".


[ред.] Бійка з Луценком

18 січня 2008 сабж побився з Югочкою Луценком, на той момент одним з найрейтинговіших кандидатів на посаду мера (хоча вибори ще не були проголошені). Подія відбулася у Секретаріаті Президента, на засідання РНБО.

Що саме сталося, достеменно не відомо. Луценко казав про "мужскую пощечину", Космос про удар кулаком по пиці та ногою "в места, которым мужчины обычно гордятся". Обговорення цих подій залишило по собі певну кількість лулзів, наприклад:

Свобода Шустера. Луценко по телефону.

Савік: - Так почему же все-таки вы ударили Черновецкого?..
Югочка: - Да, вроде, по морде..

[ред.] Детектори брехні та педофілія

Скріншот тієї самої сторінки

Наприкінці квітня 2009 року британська газета "Mirror" у своїй інтернет-версії розмістила статтю про педофілів, яких будуть перевіряти на детекторах брехні, щоб оцінити схильність до майбутніх злочинів. Статтю було проілюстровано фотографією сабжу. Обличчя було заретушоване, однак все одно впізнаване. Крім того, журналістам вдалось знайти іншу інтернет-публікацію, у якій використовувалося те ж саме фото.[7]

Через деякий час після оприлюднення лулзу стаття зникла з сайту "Mirror", хоча кеш Гугла все пам'ятає...

Помилка британців має досить просте пояснення[8].Сабж був палким прихильником використання детекторів брехні усюди, де тільки можна. Спочатку налагодив тестування всіх і вся у своєму банку. Ставши мером, неодноразово давав заяви типу "кожний чиновник у моїй адміністрації буде проходити тест на детекторі брехні". Очевидно, детекторами він дістав не тільки людей, а й пошукові системи: за запитом "lie detector" фотка сабжа видавалась першою

[ред.] Команда

На числених фотожабах, присвячених сабжу, можна побачити й інших, не менш цікавих діячів:

[ред.] Цікавинки

Девізом Космоса на виборах у мери Києва була фраза «Мер усіх киян». Поєднавши її з прізвиськом Льоні отримали «Мер усіх марсіан», тепер його іноді так і називають.

[ред.] 2011

Кажуть, у мерії (ну, типу, на роботі) з початку року бачили АЖ один раз. Де ВОНО марсіанить? Бог зна. Але, щоб звичайний пролетарій, чи, скажімо, офісна планктонина так забилахуй (чи власну ТП) - вже давно випіздюхалибнах. А воно - бля - мер.

Ще й Нікола Янович клоуна строїть: "Ґдє Ви, Лєонід Міхайловіч?? Навєрноє, в отпускє?? Кієвлянє по Вас соскучилісь..."

Гидко дивитись і слухати.

[ред.] 2012

Але настало 2 червня і Льоня зійшов з орбіти за власним бажанням [9]. Каже. що тепер буде займатися венчурними проектами.

[ред.] Також

Космос - назва Піднебесної, всесвіту у грецьких казках.

[ред.] Галерея

[ред.] Примітки

  1. а таких було близько 1%
  2. напевно, через слабеньку фабулу і наведення фактів, які всім і так відомі. А людям потрібні скандали, сенсації, розслідування!
  3. на Теревенях, наприклад http://www.tereveni.org.ua/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=3079
  4. це він про свій день народження 25 листопада
  5. серед іншого нагуглилося відео, де сабж власною персоною намагається пояснити, чого його так назвали http://repka.tv/video/36597/
  6. А може це просто народний фольклор: [1]
  7. http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/49f035aca21f0/
  8. [2]
  9. http://korrespondent.net/kyiv/1371178-fotogalereya-soshel-s-orbity-chernoveckij-pokinul-post-mera-kieva
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти