Шуров

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Fofydja 02.jpeg

Фофудья!
Ісконно ґоворю вам! Фофудья!


Ну, дайтє мнє руСССкава язика! Я же Вашу тєлячью мову виучіть нікак нє смагу - мову тупих, сельскіх, прімітівних полусумашеччіх жадних і тупих жлАбов
Коли я уперше сказав, що уся двадцятирічна історія "незалежної" (так, аноне, автор цих рядків слово "незалежної" пише у лапках) України - це бунт сільських, примітивних, напівбожевільних, жадібних і недалеких жлобів, на мене дуже багато хто образився. Навіть, попри те, що кожен мій безсторонній висновок обґрунтовувався фактами. Ну як же таке чути-то про себе? Ми, українці, отже найкращі! Нас тільки невпинно гнобили прокляті "українофоби" і "украиножери", не давали вони нам розгорнутися в усю свою українську широчінь, не дозволяли стати вільними, щасливими і багатими. Особливо гнівалися з приводу брехливих і неправильних думок Ваджери, "мудрагели" Галіції. Усім адже відомо, що саме галицийцы є істинними і стовідсотковими "українцями", а вони в принципі не можуть бути сільськими, примітивними, напівбожевільними жадібними і тупими жлобами.
Як Ти зрозумів - переклад з московської. [1] Пан Андрєй Ваджера цитує камрада Шурова


Зміст

[ред.] Обращение Председателя Русской Общины Константина Шурова

Сам Прєдсєдатєль - без перекладу

[обращение председателя Русской Общины Украины Константина ШУРОВА]

Дорогие друзья и коллеги, уважаемые посетители!

Вы посетили портал Русской Общины Украины.

Его появление вызвано острой необходимостью прекратить монополию определенных групп на информацию по главным вопросам жизни от имени русских и русскоязычных граждан Украины.

Впервые в истории мы содействуем процессу самоидентификации русских и русскоязычных граждан Украины в её нынешнем смысловом и информационном поле...

Русская Община вполне отдает себе отчет в том, что это – огромная работа, ибо разворачивающееся у нас на глазах "этностроительство" все глубже затрагивает все стороны нашей жизни.

Открывая портал, Русская Община содействует объединению усилий русских и русскоязычных граждан Украины по защите своих законных прав.

Русская Община считает, что наш взгляд на процессы, происходящие на территории Украины, смогут узнать гораздо больше людей, чем хотелось бы сегодняшним добровольным и штатным этностроителям нации.

Русская Община рассчитывает, что информация, размещенная на нашем портале, всегда найдет отклик и будет способствовать консолидации русских и русскоязычных граждан Украины.

С уважением,
Константин ШУРОВ,
Председатель Русской Общины Украины
e-mail: [shurov@russian.kiev.ua]

[ред.] Камрад Шуров наїжджає на Януковича

(традиційно - преклад)

"Концепцію мовної освіти" просуває Міністерство освіти і науки, молоді і спорту на чолі з Дмитром Табачником. Але в українській владі немає єдності з гуманітарних питань і заступник глави адміністрації президента Ганна Герман виступає проти цього документу.

Експерти відповіли на питання по проблемах невиконання президентом Януковичем і Партією регіонів своїх зобов'язань перед своїми виборцями про підвищення статусу російської мови.

Політконсультантові і журналістові Анатолію Вассерману (Одеса-Москва) згадалося що "ІЄшуа Йосипович Давидов сказав: будинок, що розділився в собі, не встоїть. Поки президент, обраний російською більшістю громадян України, прислухається до позиції галицької меншості, вираженою в його адміністрації пані Герман, йому навряд чи вдасться задовольнити інтереси більшості, а меншість все одно буде незадоволена самим фактом його перебування у владі.

Як свідчить американський дорожній плакат: якщо ти однією рукою тримаєш бублик, а іншою дівчину, то обох ти тримаєш погано"

"Висока" мова або форма мови використовуються в таких сферах, як церковна служба, листування, парламентські або політичні виступи, читання лекцій в університетах, трансляція новинних програм в ефірі і газетні передовиці, поетична творчість. "Низька" мова (чи форма мови) - в навчанні слуг, робітників і клерків, в спілкуванні в сімейному або дружньому колі, при трансляції "мильних опер", в написах під карикатурами, у фолк-літературі.

Чимось сьогоднішня поведінка українських керманичів нагадує поведінку партапаратчиків КПРС, які на кухні розповідали анекдоти про Брежнєва, а на партзборах будь-яку мову починали і закінчували словами про "дорогого Леоніда Ілліча". Так і сьогодні українські чиновники перед телекамерами "напружуються" з українською мовою, а за межами службових кабінетів говорять на рідній росіянинові мові. Чи довго може тривати така ситуація з ігноруванням інтересів більшості населення країни? Коли сформується ідентичність російськомовного населення України? Процеси формування ідентичності мають латентний прихований характер і важко назвати терміни і дати, коли народ перестане голосувати за політиків подвійних стандартів, що дотримуються їх у мовній політиці [2]

[ред.] Любімиє проізвєдєнія Прєдсєдатєля

[ред.] Любімиє сайти Прєдсєдатєля


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти