Shiitman

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Шіітман)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Шіітман.

Шіітман(в житті Олександр Володарський, 1987 р.н.) - відомий ЖЖист, власник блогу shiitman, сам родом з Луганську, постійне місце проживання - місто Нюрнберг(Німеччина). Станом на 10 грудня 2009 року сидить в Лук’янівському СІЗО міста Києва за акцію "Ебись за национальную комиссию по морали", про що нижче.

Акція «Ебись за национальную комиссию по морали»[ред.]

ВРУ на фоні Шіітмана з тьолкою, які «їбуться» за національну комісію по моралі. Фото - Корр.

Перша звістка про подію з’явилася на сайті Самозахист<ref>Перша звістка про "справу Шіітмана"</ref>, беручи до уваги інші джерела вимальовується така хронологія подій:

  • 2-го листопада близько 15:00<ref>[1]</ref> Володарський разом з подругою(ім’я дівчини невідомо, відомо лише те, що вона також з Луганську і є активісткою «ЛГ СТАН»<ref>Коментар дівчини про подію</ref> - ХЗ, що воно таке) вийшли під будинок Верховної Зради, повністю роздяглися і імітували статевий акт. За словами самого Володарського, імітувати довелося через те, що на морозі хуй у нього не встав, що цілком зрозуміло. Метою акції, як не важко здогадатися з назви, було привернути увагу до дій комісії по моралі, зокрема до заборон книг і всього іншого наболілого. Зі слів свідків, дійство відбувалося недовго, лише кілька хвилин, але фоток назнімати всі встигли багато<ref>Галерея фоток з акції</ref> <ref>Ще галерея на Корреспонденті.</ref>.
  • Швидко знайшлися люди у формі, які запакували бідолаху Сашка і відвезли в Печерський РУВС, дівчині вдалося втекти<ref>Зі слів свідків, Володарського схопили лише через те, що замість того, аби тікати, що було б логічно в такому становищі, він став роздавати журналістам інтервйу.</ref>.
  • 3-го числа інформація стала з’являтися на всіх тематичних ресурсах. Цього ж дня стало відомо, яку саме статтю інкримінують Шіітману - частина 2 статті 296 Кримінального кодексу України (групове хуліганство). Подробиці і подальший розвиток подій можете прочитати на Самозахисті<ref>Хронологія розвитку подій з 3-го по 12-те листопада</ref>

О, до речі, окрім фоток є також і відеозапис акції ;)<ref>Відеозапис акції, лише для повнолітніх!</ref>

Реакція народних мас[ред.]

Юний Че Гевара Шіітман на плакаті

Загалом реакція блогерської спільноти розділилися на дві нерівні частини: одна, кількісно менша і менш активна частина, засудила акцію. Для когось це було просто аморально, для когось - нудний баян (шокувати людей нагим тілом та статевим актом - це не є контемпорарним винаходом), іншим не сподоаблося, що цей мультикультурний персонаж припхався сюди з Німеччини, щоб демонструвати нам своє дегенеративне авангардне мистецтво. Інша ж, більш активна і чисельніша, дружньо підтримала Шіітмана криком, гаслами, бурлінням коментарів і креативом. Першим текст і фотки запостив Олексій Плуцер-Сарно<ref>Плуцер-Сарно про акцію</ref>, учасник російської арт-групи «Війна»(lm:Война). Крім того, по темі пройшовся, здійнявши дикий галас, Уточька<ref>Уточька про акцію</ref>, після чого всіх заспокоїв Адольфич<ref>Адольфич про акцію, читайте коментарі</ref>. Також відгуком на дійство відмітилися депутат Олесь Доній<ref>Олесь Доній про акцію</ref> та російський математик(і не лише) Міша Вербіцький(lm:Миша Вербицкий)<ref>Міша Вербіцький про акцію</ref>. Всі р’яно підтримали Володарського і засудили дії міліції.
4-го листопада з’явилася заява Вінницької Правозахисної Групи, яка, ясна річ, також підтримала автора і засудила владу:

{{#if:Вінницька Правозахисна Група<ref>Повний текст заяви ВПГ з приводу справи Володарського</ref>|
...Перформенс відомого блогера Олександра Володарського та його анонімної партнерші під назвою «Єбіться за Національну експерту комісію з питань суспільної моралі!», під час якого оголені учасники імітували статевий акт біля будинку Верховної Ради України, мав на меті привернути увагу суспільства до нетерпимого стану масових порушень прав людини в Україні, що мають місце як внаслідок ганебного законодавства, так і завдяки бездарній та непрофесійній роботі Національної експертної комісії з питань суспільної моралі. Обрані активістами форма і назва акції повністю відповідають загрозам українському суспільству та загальноєвропейському культурному простору внаслідок системних прогалин та недоліків українського законодавство, насамперед Закону «Про захист суспільної моралі». Тому критика влади і критика закону в даній ситуації є максимально захищеними Конституцією України та міжнародними договорами нашої держави...
{{#if:Вінницька Правозахисна Група<ref>Повний текст заяви ВПГ з приводу справи Володарського</ref>|

— Вінницька Правозахисна Група<ref>Повний текст заяви ВПГ з приводу справи Володарського</ref>{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Shiitman|Гайдлайнс|}}

Після цього і до сьогоднішнього дня періодично під стінами СІЗО/Суду/Парламенту/МВС/Адміністрації президента(підкресліть потрібне) проходять народні мітинги і акції на підтримку Шіітмана<ref>Дивись наприклад відеозаписи з мітинга 10-го листопада</ref>. Але серед широкого загалу справа втратила актуальність і про неї потроху забувають.

Реакція політиків[ред.]

Ющенко підписався за Шіітмана о_О

Що цікаво, акцію не оминули своєю увагою і великі політичні фігури. Так, наприклад 30-го листопада імпровізований мітинг під стінами адміністрації президента відвідав Віктор Ющенко. І не просто відвідав, а ще й попіарився перед народом і, що вже взагалі на голову не налазить, підписав народну петицію на підтримку Володарського<ref>Ющенко підписався за Володарського</ref>. Щоправда, демонстранти забули розповісти панові президенту, що Сашко не просто протестував, а власне світив генітаіями перед будинком парламенту, тому реакція президента зрозуміла і її можна списати на брак інформації, а також бажання попіаритися і обісрати Юлю, що він, не соромлячись, і зробив.

{{#if:dAVNii1ovo8|{{#ev:youtube|dAVNii1ovo8|300|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Новодворська про Володарського

Крім того, 8-го грудня на ютубі з’явилося відеозвернення Валерії Новодворської з приводу справи Володарського. Британські криптологи так і не змогли розшифрувати, що ж хотіла сказати бабуся, бо слог дуже плутаний її і Йоду майстра мовлення нагадує.

Кінець[ред.]

За неперевіреними даними, 18-го грудня близько 18:00 Володарського випустили на волю<ref>Володарського випустили</ref>. Ось і казочці кінець.

Див. також[ред.]

НЕК
Олесь Ульяненко

Виноски[ред.]

<references/>