Ban topology

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Заборонити Топологію! — рух споконвічний російських трудівників: робітників, інженерів нанотехнології, священиківМП — за заборону богомерзкой науки Топологіїанафема!, та інших богомерзених наук, що заважають розвиткові споконвіку москальських Нанотехнологий исполать!.

Лекала

Зміст

[ред.] Історія руху

Аж занадто на Русі розлучилося розумників, так званих «учених», що займаються своєю марною нісенітницею. Цих нахлібників на шиї держави змушені годувати своєю працею робітники, інженери, священики, чиновники — трудові руки РаССєї-матінки.

Не витримавши подібної несправедливості і розбазарювання Народних Грошей, впадаючи душею за країну, невідомий москвин в сльозах і гніві виразив прямо в обличчя одному з таких «учених» волю простого трудового народу осьде, зі скромності побажавши залишитися невідомим.

Заборонимо топологію, сказав він. І воістину! Що гарного може дати ця «топологія» нашим майбутнім фахівцям? Яку користь вона може принести? Хіба вона може збільшити надої молока, виплавку сталевих болванок або нагін канонічной на душу населення? чи підвищує вона духовність і нравстенность молоді?

Нічого цього вона, ця шкідлива вигадка жовтогарячих агентів Заходуанафема! не робить. І, стало бути, не потрібна вона для щирого прогресу, для розвитку вітчизняних Нанотехнологий. Тому що лекало, таблиці квадратних рівнянь, так віра в Боженьку — що ще для розвитку нанотехнологій потрібно?

Не в силах більше терпіти засилля жидонауки і жидоученых, транжирящих Народні Гроші на вивчення марному і непотрібних простому інженерові наук, два простих трудівники вирішили змело і недвозначно виразити свій асиметричний, але адекватний протест цьому неподобству. І виразили, заснувавши на просторах Пролетарської Православної Павутини мережне співтовариство «Заборонити Топологію!».

[ред.] Програмний вірш, девіз руху за заборону топології

Тим, хто народні гроші гребе,
Хто бесівській науці навчений,
Ми відповімо -
    Лекало!
        Тролейбус!
            Завод!
    Нанотех!
        Православ'я!
            Путин!
(by Opium)

[ред.] Символ руху

Символ руху «Заборонити Топологію!» був придуманий 29 липня 2008 року одним із членів Жж-сообщества ban_topology, Жж-юзером izidizer (вонъ тамъ). Символ цей виявляє собою знак заборони, тобто перекреслений червовий круг, у якому смуга коса замінена на фрагмент стрічки Мебиусаа прізвищ^-те яка топологічна!.

[ред.] Цікаві факти

Рух за заборону топологіїанафема! не має ніякого відношення до KASCHENKO.RU.

[ред.] Цитатник

[ред.] Ban Topology!

Цудоўная суполка ban_topology@lj

Русь-матушка стонет под гнётом оранжевых агентов Запада, повсеместно насаждающих разврат, наркотики и - до какого бесчеловечного свинства не постеснялись дойти эти изверги! - топологию.

ДОКОЛЕ?!

мы, простые труженики: инженерынанотех, программисты, рабочие, крестьяне, священникиМП - требуем раз и навсегда запретить эту идеалистическую, бесполезную, бездуховную, разлагающую неокрепшие мозги наших будущих специалистов "науку" - топологиюанафема!.

- что ещё для развития нанотехнологий нужно?

[ред.] Табліцы Квадратных Раўнаньняў

Дабы не осквернить себя, считая решения квадратного уравнения по числоблядской формуле (да ить и не упомнишь её, окаянную), инженернанотех смотрит в Таблицу, в коей для различных значений коэффициентов (извините за сотонинское слово) квадратного уравнения Боженькою начертаны его решения.

И так мудро сии Таблицы БоженькоюМП устроены, что ничего простому сермяжному инженерунанотех кроме этих Таблиц и Лекала и не надобно, чтобы трудиться на своём родном Заводе стальная болванка! во славу Нанотехнологий слава Святопутену!. и уж тем паче не надобно никакой, помилуй Господи, топологиианафема!!

[ред.] ОпроССник


[ред.] Вже'м писав, що є сайт, присвячений "забороні топології"

misjko October 23rd, 2008

Ото хаотичні витяги звідти: истинно говорю, братiе! надобно запретить топологию!

ещё и топологию бы запретить, вот и счастие настанет!

Тут и топологии (анафема!) конец!

Вот от того и злится, неистово ненавидит всех - знает внутрие себя, что лженаука его "топология" нужна ему, и никому более.


Что хорошего может дать эта "топология" нашим будущим специалистам? какую пользу она может принести? разве она может увеличить надои молока, выплавку стальных болванок или нагон канонiчной на душу населения? повышает ли она духовность и нравстенность молодёжи? прививает ли любовь к Святопутену (iсполать!)? ничего этого она, эта вредная выдумка оранжевых агентов Запада (анафема!) не делает. мы видим, братие, что всенепременнейше надлежит запретить преподавание топологии (анафема!) в ВУЗах Руси-матушки.

Сьогодні був захист дисертації мойого наукового внука, другого за рахунком, якщо бути точним. На обмиванні цієї події я послав Олені (тій, що з Чернівців; просто ще й тому, що з цього міста сьогодні прибула до нас делегація) вершик (трохи модифікований):
Заборонімо топологію -
Цю найпродажнішу з наук,
Цю неперервну патологію -
Причину вічних наших мук!
Скажіть, хіба дає щось ліпше ця
Вся топологія для тих
Просторів, де константу Ліпшиця
Заборонить ніхто не встиг?
Відкриєш файли на лептопі і
Там топологія сама -
Крім гомологій гомотопії,
Лиш гомофобії нема.
Тож, приклад беручи з Дзержинського,
(Ні з кого брати більш, повір!)
Ти килим не стели Серпінського,
Бо він затертий геть до дір.
Чи підеш ти в ЄЦ з Балогою,
Чи вабить більше тебе БЮТ -
Заборонімо топологію!
Хай всіх топологів поб'ють!!!

Олена не забарилася з відповіддю:

Заборонити цю науку
ніхто не зможе, й прийде час,
коли топологи-онуки
згадають нас, згадають вас...

[ред.] Народна творчість

Вася Ложкин – Дим над заводом

[ред.] Див. також

[ред.] Посилання


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти