DasISTfak't

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Image.jpg

DasISTfak(DIF) — команда КВН КВК історичного факультету Ярославського університету імені Демидова відома постійною присутністю 'соціальної теми' у виступах, тонким англійським гумором і досить сміливими жартами над комуністами та путіністами.

Власне банда[ред.]

Основними діючими особами на сцені являються: Григорій Шатохін(Тахір дос Сантос), Віталій Максімов(Квартет Віталій, Буратіно), Михайло Дудкін(Злий Міша) і Вадим Селезньов. Також на сцену іноді виходить Роман Кружков(Реквізитор). Виступи команди супроводжуються танцями в стилі мій знайомий гіпертонік смішно танцює тектонік щось схоже на 'Drum & Bass' чи тектонік під оригінальну музику ярославського діджея Dima Nova<ref>dimanova.promodj</ref> <ref>Музика з виступів команди</ref>

Як все почалося[ред.]

Команда створена восени 2005 року для проведення масових міроприємств заходів в університеті, почала брати участь в аматорських КВК-нах, потім ввійшла в місцеву лігу. Після участі в міжнародному сочинському фестивалі команда стала відомою в просторах рідних інтернетів. До вишки хлопців так і не впустили, щоб тамтешня будлота передові команди не виглядали на їх фоні банальними представниками вульгарно-туалетного гумору.

Власний стиль[ред.]

{{#if:fIr-jP7QZkw|{{#ev:youtube|fIr-jP7QZkw|320|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Виступ у Києві

Перш за все кидається в очі те, що члени команди майже ніколи не знімають шапок, навіть у приміщенні, що трохи натякає... Також слід зазначити, що одяг команди переважно фіолетового кольору.

Після деяких жартів хлопці виконують короткий танець піт фірмовий гіпертонік тектонік. Ніяких пафосних елементів екшену не застосовують.

Лулзи[ред.]

  • Спершу команда називалась DasISTfak, але для виступу, котрий транслювали на ПЕршому каналі да назви додали літеру Т. Вся справа в тім, що Маслякову, як доброму знавцю англонімецької лінгвістики некошерно було вимовляти в ефірі слово FUCK fak. Хоча, як це не дивно, до слів: факультет, факультатив, фактор, факти, факторіал, факс... тисячі їх, претензій немає.
  • Перед тим же виступом команді довелося суттєво змінити свою програму, так як особливо вінрарні жарти<ref>День народної єдності та радянські ретранслятори</ref> діяли на "Криваву Гебню" не гірше від часнику та осинового кола.
  • Кумиром лулзів команди являється відомий космопсихоенергетик Леонід Черновецький Анатолій Кашпіровський <ref>Саус Парк із Кашпіровським і не тільки</ref>
  • 'Полювання на куницю з бумерангом' - єдиний перспективний вид спорту, котрий прославить Ярославль<ref>Полювання на куницю - мегакрутий спорт</ref>
  • 'Бадьорого ранку' чеською мовою <ref>Тусево с утріца</ref> <ref>Бюджетна версія "Тусева"</ref>
  • АналоАналітична дебілпрограма із зомбоящика<ref>Куниця Today</ref>

Посилання[ред.]

Сайт команди

Примітки[ред.]

<references/>