DasISTfak't

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Image.jpg

DasISTfak(DIF) — команда КВН КВК історичного факультету Ярославського університету імені Демидова відома постійною присутністю 'соціальної теми' у виступах, тонким англійським гумором і досить сміливими жартами над комуністами та путіністами.

Зміст

[ред.] Власне банда

Основними діючими особами на сцені являються: Григорій Шатохін(Тахір дос Сантос), Віталій Максімов(Квартет Віталій, Буратіно), Михайло Дудкін(Злий Міша) і Вадим Селезньов. Також на сцену іноді виходить Роман Кружков(Реквізитор). Виступи команди супроводжуються танцями в стилі мій знайомий гіпертонік смішно танцює тектонік щось схоже на 'Drum & Bass' чи тектонік під оригінальну музику ярославського діджея Dima Nova[1] [2]

[ред.] Як все почалося

Команда створена восени 2005 року для проведення масових міроприємств заходів в університеті, почала брати участь в аматорських КВК-нах, потім ввійшла в місцеву лігу. Після участі в міжнародному сочинському фестивалі команда стала відомою в просторах рідних інтернетів. До вишки хлопців так і не впустили, щоб тамтешня будлота передові команди не виглядали на їх фоні банальними представниками вульгарно-туалетного гумору.

[ред.] Власний стиль

(link) Виступ у Києві

Перш за все кидається в очі те, що члени команди майже ніколи не знімають шапок, навіть у приміщенні, що трохи натякає... Також слід зазначити, що одяг команди переважно фіолетового кольору.

Після деяких жартів хлопці виконують короткий танець піт фірмовий гіпертонік тектонік. Ніяких пафосних елементів екшену не застосовують.

[ред.] Лулзи

[ред.] Посилання

Сайт команди

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти