FEMEN

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Дизайн логотипу Тьоми Лєбєдєва

FEMEN — збіговисько статево та політично стурбованих, хоча й досить привабливих, володарок маленьких цицьок. Відомі своїми акціями протесту проти всього, що, на їх думку, має відношення до дискримінації за статевою ознакою або до насильства над жінками. Однак при їхній появі на вулицях Києва більшість населення думає про рекламу секс-туризму, тру-феміністки серуть ребристою цеглою, а у чоловіків без статевих розладів кров починає різко відтікати від голови до статевих органів.
Часом здається, що вони беруть участь у будь-яких акціях, про які лише почують, виступають з протестом проти будь-якої найменшої події і взагалі є найбільш політично активною частию Києва та й усієї України. Погано лише те, що вони є типовими ТП.

Зміст

[ред.] Публічні акції

(link) Цицьки або виварювання?
(link) ФЕМЕН з Савіком Шустером

Про них кажуть так: після акції всі сидять з суворими мордами... доки хтось не скаже: "а пам'ятаєте ту бабу з Фемену?" Після цього чоловіча частина продовжує розмови, які зовсім не подобаються жіночій частині.

[ред.] Also

Досить цікаво розуміють це слово в Гамериці [1]. Для тих, хто не тямить по-англійськи, перекладаю:

Так що такі-то справи, малята.

[ред.] В березні 2011

Активістки жіночого руху доводили, що "Київ не бордель"!.

Сьогодні жіночий рух FEMEN провів акцію "Київ не бордель"!.

FEMEN присвятили акцію початку туристичного сезону.

На в'їзді до Києва активістки FEMEN, роздягшись до пояса, скандували "Київ не бордель" "Киянки не повії".

Як повідомляла tochka.net, раніше FEMEN грудьми закрили ЗАГС від жениха з Нової Зеландії. Там винороб Грег виграв 12 ночей з українкою [1].

[ред.] А ще

[ред.] Примітки

  1. Винар Грег з Нової Зеландії став переможцем конкурсу на місцевому радіо The Rock FM серед чоловіків. Головний приз переможцеві - наречена з України. Її допоможе вибрати новозеландське шлюбне агентство. Переможець приїде до нас знайомитися з майбутньою дружиною - Грегу дадуть $2000 на поїздку і проживання в готелі на 12 днів. "Він поїде на 12 ночей до прекрасної, сексуальної українки, з якою, можливо, одного разу одружиться", - говориться на сайті радіостанції. Сам жених признається, що шукає романтичну, веселу, фінансово незалежну дівчину 25-34 років, щоб скрасити будні. За його словами, батьки не опиратимуться такому браку. Грег також повідомив, що щодня приймає душ і п'є алкоголь не більше двох раз на день. Крім того радіостанція зробила підбірку найсексуальніших знаменитих українок, серед яких актриси Ольга Куриленко і Міла Йовович, тенісистки сестри Бондаренко, модель Сніжана Онопко і навіть екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

[ред.] Галерея

[ред.] Посилання

femen — коммюніті в ЖЖ

Отримано з http://ukrmemoria.com/FEMEN
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти