Mozilla Firefox

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Firefox)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Qqq.jpg

Mozilla Firefox (фуріфокс, вогнелис) - один з найпопулярніших на сьгодні браузерів. Має досить багато різних фіч, що можуть бути дуже корисні. Розповсюджується безкоштовно.

Історія створення[ред.]

Проект спершу тягнули Блейк Росс і Дейв Хайєт, які працювали у netscape. Коли netscape закривається проект починає керуватись Mozilla Foundation. Браузер ширяє на рушії Gecko, що є кошерно і викликає неабияку любов у нормальних юзерів.

Враження[ред.]

При першому запуску Фурріфокс здається браузером не дуже, але згодом, налаштувавши його, ти розумієш яка це класна річ. Фурріфокс подобається все більше і більше... Потім ти дізнаєшся про додатки, і про те, що фурріфокс можна зробити ще крутішим... А потім ти... ПРОКИДАЄШСЯ і бачиш справді стабільний і непоганий браузер, АЛЕ він ніц не user-friendly, з вбогим інтерфейсом<ref>Що для деяких юзерів неважливо.</ref> і може сдатись зовсім йобнутим якщо увімкнути всі панельки, які він має(погода, пошук, новини, розмір члена твого сусіди, яку сучку сьогодні трахнула твою собака...).

Любов[ред.]

Звісно ж, дивлячись на все це, можна сказати що Firefox може викликати різні реакції у юзерів, у цій темі буде про те, що змушує любити його.

  • Можливість налаштувати практично все.
  • Велике ком'юніті, яке надає теми, додатки і інші прикольні штуки, що ще більше збільшують функціонал фурріфокса.
  • Стабільність роботи.<ref>За 2 роки не одного крашу, тоді як Opera вилітає при переході по будь-якому посиланню.</ref>
  • Блокування pop-up'ів.
  • Швидкість.<ref>Пояснень не потребує.</ref>

НЕНАВИСТЬ[ред.]

Є й декілька причин не любити фурріфокс, вони будуть висвітлені тут.

  • Достатньо вбогий інтерфейс.<ref>Який легко налаштувати і він стає нічого.</ref><ref>До речі, на вбогість інтерфейсу скаржаться лише вбогі вєндузятники.</ref>
  • Тупі претензії тих, хто бачив тільки скріншоти вогнелиса, які не мають ніяких підстав.
  • FIXME: СЮДИ ТРЕБА ДОДАТИ БІЛЬШЕ НЕНАВИСТІ!!1

Єбля з ХУЯндексом[ред.]

Зараз дуже часто в інеті, Яндекс намагається втюхати всім фурріфокси «с Яндексам™ внутрі»<ref>Насправді між Яндексом і Гуглом у пострадянських інтернетах йде перманентна війна за ФФ та Оперу.</ref>. Тобто ти хочеш просто скачати вогнелиса, а доводиться качати Punto switcher, яндекс-*INSERT WHATEVER YOU WANT*№1, ..., яндекс-*INSERT WHATEVER YOU WANT*№N. Це теж іноді викликає приступи блювання спинним мозком у користувачів і залишає ненависть до фурріфокса, хоча сам браузер не має відношення до спроб Яндекса захопити світ.

«АНІ СПІЗДІЛІ ІНТАРФЄЙС!!!!11»[ред.]

Спиздив таки =(

Після виходу Firefox 4 beta школота-прихильникиОпери розвели грандіозні срачі над тим, що фурріфокс трохи спиздив дизайн у жопери. Насправді фуррік спиздив лише верхнє меню, але це нікого не хвилює.

Лулзи[ред.]

  • Спробуйте набрати в строці адресу «about:robots» і дивіться.
  • Зайдіть на Хурр-дурр і дивіться шоу...

Галерея[ред.]

Див. також[ред.]

Посилання[ред.]

Примітки[ред.]

<references/>