Google Plus

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Google-plus.jpg

Google Plus — соціальна мережа нового покоління від Google, ще один крок до глобального домінування компанії.

Синопсис[ред.]

Перші повідомлення про розробку нової мережі з’являлися ще влітку 2010, а влітку 2011 відкрилася реєтрація по інвайтах. Як результат, мережа наповнилася вихідцями з Хабрахабру та іміджборд, а також, у меншій мірі, вихідцями з Твітеру та Фейсбуку.
Мережа з себе представляє такий собі Фейсбук, від якого відрізали все зайве, а саме: публічні сторінки, ком’юніті, нотатки та інше, залишивши лише фотоальбоми, стрічку новин і чат (який, до речі, працяює на простоколі Google Talk!).

Кола[ред.]

Кола, як вони є

Фішкою проекту стали так звані кола, які по суті є доробленим фоловінгом у Твітері. Тепер вам не потрібно додавати один одного у друзі, ви самі обираєте людей, яких вам цікаво читати, і додаєте його у потрібне коло. За допомогою цих кіл можна розбивати стрічку новин, а також давати доступ до своїх публікацій.

Цікаві факти[ред.]

  • Короткий переказ профайлу Павла Дурова<ref>https://plus.google.com/103172158448932010502</ref> — так, мій Вконтакт — лайно, у порівнянні з таким сервісом, але зате в мене є халявна музичка й приватні повідомлення.
  • Не дивлячись, що засновник Гугла — Сергій Брін, найпопулярнішим на сайті є Марк Цукенберг, засновник FaceBook<ref>пруф</ref>.
  • Хоч g+ поки що й відносно закритий проект, кількість користувачів неуклінно зростає.
  • Загроза у вигляді Гугла підштовхнула FaceBook до дій, і тепер він усюди рекламує можливість відеоконференцій для своїх користувачів.
  • Вконтакті посміхається і маше.

Галерея[ред.]

Посилання[ред.]

  • plus.google.com — власне, сам Ґ+
  • gplus.to — реєстрація текстових коротких посилань (замість стандартних, довгих, базованих на хеші) від сторонніх людей.

Примітки[ред.]

<references/>