Mortal Kombat VS Верховна Рада

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Mortal Kombat VS Верховна Рада (Мортал Комбат проти Верховної Ради) — шестихвилинне російськомовне анімаційне відео, показане в рамках 14 випуску програми «Велика різниця по-українськи». Пародія на бійки у Верховній Раді та українську політику загалом.

Зміст[ред.]

Дія відбувається у віртуальному світі відомої комп'ютерної гри Mortal Kombat. Ролик починається з логотипу телеканалу «Рада» стилізованого під логотип компанії-виробника комп'ютерних ігор Sega.

Персонажі гри зустрічаються з українськими політиками у бою один-на-один. У кожному з п'яти боїв, застосовуючи свої особливі здібності, виграють представники українського політикуму:

Sub Zero VS Симоненко
Від кожного пропущеного удару з комуніста Петра Симоненка летить не стільки кров, як валютні банкноти. У двох раундах народний обранець програє, але у третьому в нього дзвенить мобільний телефон і він на мить виходить з гри — бійки бійками, а бізнес бізнесом. Повернувшись до бою користається нагодою: Sub Zero ненароком впав на підлогу під час дзвінка. У четвертому раунді Симоненко виграє через fatality за допомогою серпа і молота. На кінець підкладає противнику динаміт, ґніт якого горить під звуки системи «Рада».
Scorpion VS Луценко
Юрій Луценко використовує неетичні прийоми, залучається допомогою двох охоронців з гумовими палицями. У кінці бійки Scorpion виявляється Юлією Тимошенко. Вона квитається з Луценком через fatality: відриває його голову своєю косою.
Kitana VS Черновецький
На початку бійки Черновецький відлітає «у космос» (алюзія на звинувачення київського мера у наркоманії). Kitana довго чекає, коротає час за різними заняттями. Насамкінець стріляється від нудьги та безцільності. Леонід Черновецький тріумфально повертається «з відпустки».
Raiden VS Порошенко
Від кожного пропущеного удару з Петра Порошенка врізнобіч летять цукерки. У бойовій стійці він гладить себе по животу. Коронний прийом — перетворює супротивника на шоколадного зайця й відкушує йому голову. Виграє у п'ятому раунді через інший вправний прийом: відлітає уверх і падає на супротивника величезним Київським тортом Roshen.
Liu Kang VS Добкін
Персонажом Михайла Добкіна грає його колега Генадій Кернес, голос якого чути за кадром. Сам Добкін коментує та сперечається з тим, що йому необхідно робити. На кінець виграє через fatality у вигляді парного танцю, посередині якого зауважив: «Гєша, шось фаталіті по-дибільному придумане»<ref>(рос.) «Геша, шо-то фаталити по-дибильному придумано»</ref>.
Епізод є алюзією на відеозапис процесу зйомки передвиборного звернення до громадян Михайла Добкіна.<ref>Мэр города Харькова Михаил Добкин — YouTube, 27.09.2007.</ref>

Сприйняття[ред.]

Відео було багаторазово перепубліковано у мережі, зокрема на всесвітньо популярному та авторитетному у царині комп'ютерних ігор блозі Kotaku, де його було названо «винятково смішним» (laugh riot).<ref>Mortal Kombat Battles .. the Ukrainian Parliament? — Kotaku, 04.06.2011.</ref> Найпопулярніший з роликів у мережі YouTube ролик було переглянуто понад 280 тисяч разів.<ref>Mortal Kombat VS Верховна Рада. — YouTube, 30.05.2011.</ref><ref>Большая разница по-украински: Мортал Комбат против Верховной Рады. — YouTube, 30.05.2011.</ref><ref>Mortal Kombat vs Верховна Рада. — YouTube, 30.05.2011.</ref>

Примітки[ред.]

<references/>

Посилання[ред.]