Mozilla Firefox

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Qqq.jpg

Mozilla Firefox (фуріфокс, вогнелис) - один з найпопулярніших на сьгодні браузерів. Має досить багато різних фіч, що можуть бути дуже корисні. Розповсюджується безкоштовно.

Зміст

[ред.] Історія створення

Проект спершу тягнули Блейк Росс і Дейв Хайєт, які працювали у netscape. Коли netscape закривається проект починає керуватись Mozilla Foundation. Браузер ширяє на рушії Gecko, що є кошерно і викликає неабияку любов у нормальних юзерів.

[ред.] Враження

При першому запуску Фурріфокс здається браузером не дуже, але згодом, налаштувавши його, ти розумієш яка це класна річ. Фурріфокс подобається все більше і більше... Потім ти дізнаєшся про додатки, і про те, що фурріфокс можна зробити ще крутішим... А потім ти... ПРОКИДАЄШСЯ і бачиш справді стабільний і непоганий браузер, АЛЕ він ніц не user-friendly, з вбогим інтерфейсом[1] і може сдатись зовсім йобнутим якщо увімкнути всі панельки, які він має(погода, пошук, новини, розмір члена твого сусіди, яку сучку сьогодні трахнула твою собака...).

[ред.] Любов

Звісно ж, дивлячись на все це, можна сказати що Firefox може викликати різні реакції у юзерів, у цій темі буде про те, що змушує любити його.

[ред.] НЕНАВИСТЬ

Є й декілька причин не любити фурріфокс, вони будуть висвітлені тут.

[ред.] Єбля з ХУЯндексом

Зараз дуже часто в інеті, Яндекс намагається втюхати всім фурріфокси «с Яндексам™ внутрі»[6]. Тобто ти хочеш просто скачати вогнелиса, а доводиться качати Punto switcher, яндекс-*INSERT WHATEVER YOU WANT*№1, ..., яндекс-*INSERT WHATEVER YOU WANT*№N. Це теж іноді викликає приступи блювання спинним мозком у користувачів і залишає ненависть до фурріфокса, хоча сам браузер не має відношення до спроб Яндекса захопити світ.

[ред.] «АНІ СПІЗДІЛІ ІНТАРФЄЙС!!!!11»

Спиздив таки =(

Після виходу Firefox 4 beta школота-прихильникиОпери розвели грандіозні срачі над тим, що фурріфокс трохи спиздив дизайн у жопери. Насправді фуррік спиздив лише верхнє меню, але це нікого не хвилює.

[ред.] Лулзи

[ред.] Галерея

[ред.] Див. також

[ред.] Посилання

[ред.] Примітки

  1. Що для деяких юзерів неважливо.
  2. За 2 роки не одного крашу, тоді як Opera вилітає при переході по будь-якому посиланню.
  3. Пояснень не потребує.
  4. Який легко налаштувати і він стає нічого.
  5. До речі, на вбогість інтерфейсу скаржаться лише вбогі вєндузятники.
  6. Насправді між Яндексом і Гуглом у пострадянських інтернетах йде перманентна війна за ФФ та Оперу.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти